Esileht Ilu ja tervis hambaimplantaadi kogemus ja hind Tartus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: hambaimplantaadi kogemus ja hind Tartus

Postitas:
Kägu

Kes on lasknud paigaldada hamba implantaati Tartus, palun jagage kogemust ja kui palju maksma läks. Kuna käin aastakümneid juba oma väga hea hambaarsti juures, siis teiste kliinikute kogemust ei ole, aga implantaate mu oma arst ei pane.

Kodulehti otsides leidsin 2 kohta:

1. Maxilla, kus implantaat on kodulehe hinnakirja järgi 1600-1900 (pluss vajadusel luu siirdamine). Sinna läheb vist juurde veel krooni hind.

2.  Citydental, kus on hinnakirjas ainult implantaadi asetamine – 490 eurot. (Luu siirdamine ka eraldi). Ilmselt see on ainult üks väike osas hinnast.

Ühes siinses vestluses oli juttu Tallinna hindadest, nende kõrval tundub Maxilla päris kallis 🙂

Palun jagage kogemusi, eesmärgiks on leida kõige kvaliteetsem koht, kus kvaliteedi ja hinna suhe oleks paigas. Kõige odavamat kohta ei otsi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Denslux ja Opluss Aleksandri tn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Maxilla, kus implantaat on kodulehe hinnakirja järgi 1600-1900 (pluss vajadusel luu siirdamine). Sinna läheb vist juurde veel krooni hind.

Siia juurde küll enam krooni hinda ei lähe, muidu oleks tegemist enneolematult kalli teenusega, sest kroon on ka umbes 600.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegijaid on veel palju, hindasid ei oska kommenteerida, aga näiteks
Tähe Hambakliinik
Dentales

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnast olulisem on väga hea tegija. Mida sa selle soodsa hinnaga teed, kui selle paneb vähest praktikad omav inimene või oma hooletult tööd tegev tegija. Otsi väga head tegijat ja maksa talle tema küsitud hind.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldasid implantaadi aastal 2010 Nigul ja Orn. Üks neist vist siiani tegev Tartus, Sõbra Selveriga samas majas. Teine oligi vist Tallinnast, käis vastuvõtte tegemas ka Tartus. Siiani muretu olnud.

Tol ajal maksis 10 000 kr kruvi ja teine 10 000 kr kroon poole aasta pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan Olev Salumit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tol ajal maksis 10 000 kr kruvi ja teine 10 000 kr kroon poole aasta pärast.

No näe, vähemalt üks teenus, mis oli 12 aastat tagasi sama hinnaga. Mul maksis sel aastal ka kruvi 600 ja kroon 600.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldasid implantaadi aastal 2010 Nigul ja Orn. Üks neist vist siiani tegev Tartus, Sõbra Selveriga samas majas. Teine oligi vist Tallinnast, käis vastuvõtte tegemas ka Tartus. Siiani muretu olnud.

Need vist ainult Tartus

https://www.niguljaorn.ee/KONTAKT/6/

Otsin osavat proteeside tegijat, sõbranna meenutab juba paar aastat kui jälk (suu topiti korduvalt oksele ajavat plöga täis) see toiming Tallinna Hambakliinikus oli. Tahaks paremat kohta leida, aga ei oska kuidas otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldasid implantaadi aastal 2010 Nigul ja Orn. Üks neist vist siiani tegev Tartus, Sõbra Selveriga samas majas. Teine oligi vist Tallinnast, käis vastuvõtte tegemas ka Tartus. Siiani muretu olnud.

Otsin osavat proteeside tegijat, sõbranna meenutab juba paar aastat kui jälk (suu topiti korduvalt oksele ajavat plöga täis) see toiming Tallinna Hambakliinikus oli. Tahaks paremat kohta leida, aga ei oska kuidas otsida.

Paraku kõik implantaadi panijad peavad läbima selle protseduuri “kus suu aetakse plöga täis.”  Implantaadi panek on pikk ja vaevaline teekond, sa saad hambaarsti juures käia lugematuid kordi.Ja siis veel muuseas leitakse et kõrval hambal oleks vaja veel korrata juureravi jne…..Ja see plöga ajamine suhu on üks kergemaid protseduure veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle paigaldasid implantaadi aastal 2010 Nigul ja Orn. Üks neist vist siiani tegev Tartus, Sõbra Selveriga samas majas. Teine oligi vist Tallinnast, käis vastuvõtte tegemas ka Tartus. Siiani muretu olnud.

Otsin osavat proteeside tegijat, sõbranna meenutab juba paar aastat kui jälk (suu topiti korduvalt oksele ajavat plöga täis) see toiming Tallinna Hambakliinikus oli. Tahaks paremat kohta leida, aga ei oska kuidas otsida.

Paraku kõik implantaadi panijad peavad läbima selle protseduuri “kus suu aetakse plöga täis.” Implantaadi panek on pikk ja vaevaline teekond, sa saad hambaarsti juures käia lugematuid kordi.Ja siis veel muuseas leitakse et kõrval hambal oleks vaja veel korrata juureravi jne…..Ja see plöga ajamine suhu on üks kergemaid protseduure veel.

USA´s pannakse implantaadi kruvisid üldse narkoosis.Eestis paraku mitte.Eestis on paar kliinikut kus kasutatakse ka narkoosi kuid see hind mida küsitakse teenuse eest kokku on kosmiline.Seda saavad endale lubada ainult väga jõukad inimesed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku kõik implantaadi panijad peavad läbima selle protseduuri “kus suu aetakse plöga täis.”

Ei pea. Jäljendeid võetakse ka elektrooniliselt. Aga see plöga on tõesti kõige väiksem asi muu juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks purihammast pandud implantaatidega Citydentalis, koos vana hamba väljatõmbamise ja muude kellade-viledega (implantaat, mingid igemelaiendajad, vormide võtmine, kroon, mingid napakad “steriilsed katmised” jmt.) on mõlemad üritused maksma läinud laias laastus kuskil 1600-2000 eurot hamba kohta. Esimesel korral kasutati vormide võtmiseks seda plöga, teisel korral aga tehti 3D ülesvõtetega mudel, mõlemad olid üsna tüütud teha, kuna mul väike suu ja tegemist tagumiste hammastega. Tulemus aga oli mõlemal puhul täitsa ok, eriti üllatusin selle 3D osas, et see hammas istus sinna justkui valatult kohe esimesel katsel. Nii et kulukas lõbu, aga parem ikka hambariviga olla, kui mingeid tühimikke suus hoida. Aega muidugi võttis palju, vähemalt minu puhul lasti alati pärast hamba väljatõmbamist luul kinni kasvada, enne kui sinna implantaadi jaoks uuesti auk sisse puuriti, ja pärast seda jälle jupp aega luustumise ootamist, kuniks lõpuks kroonini jõuti. Et ikka kokku umbes pool aastat läheb ära, kui asjad pooles vinnas seisavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle plögaga on nii et enne protseduuri lase suulagi(kui jäljend võetakse ülemisest hambakaarest) süstiga tuimaks teha.Sest siis sa ei tunne midagi ja mingit okserefleksi ei teki. Minul see asi nii toimis vähemalt ja sai kenasti jäljendi kätte. Ja kui jäljend võetakse alt siis lase alumine suupool süstiga tuimaks teha.Muidugi saab ka digitaalse 3D jäljendi suust võtta(peaks olema mugavam) kuid minul näiteks Maxillas öeldi et ei saa 3D jäljendit võtta kuna midagi selle 3D ‘ga “ei jookse ikka kokku” Vist oli ajutine probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vanasti (ca 10 aastat tagasi) ei võetud jäljendeid mingi tahkema materjaliga? Kipsiga ehk? Tartus minul käis proteeside tegemine väga lihtsalt, võeti jäljend (midagi suus laiali ei läinud, oksele ei ajanud) ja kui proovima kutsuti olidki valmis ja täiesti parajad ka kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vanasti (ca 10 aastat tagasi) ei võetud jäljendeid mingi tahkema materjaliga? Kipsiga ehk? Tartus minul käis proteeside tegemine väga lihtsalt, võeti jäljend (midagi suus laiali ei läinud, oksele ei ajanud) ja kui proovima kutsuti olidki valmis ja täiesti parajad ka kohe.

Mul on võetud nii silikooniga, mingi kohapeal tehtud seguga ja elektrooniliselt. Selle seguga oli hull küll, sest oli algaja abiline ja tegi selle segu liiga vedela ja see hakkas kurgust alla voolama. Arst sai jube pahaseks selle abilise peale, mina tõesti öökisin seal tükk aega, sest hakkasin lämbuma ja see ju kõik raiskas parajalt aega. Muud korrad pole küll midagi hullu olnud mitte ühelgi moel võetuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tehti individuaalne esihamba pakkumine eelmine suvi Sakalas (Tallinnas) ja hind oli 3700 eur. Mul oli vaja luu siirdamist ja ka igeme siirdamist. Implataati ma ei lasknud panna, votsin 10 korda odavama variandi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis hambaimplantaadi kogemus ja hind Tartus