Esileht Ilu ja tervis Hambaimplantaat

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hambaimplantaat

Postitas:

Tere!
Plaanis panna 2 hambaimplantaati(esimesed hambad). Olen uurinud hindasid ja asju. Käisin korra konsultatsioonil, kust öeldi, et vähemalt 5000€ läheb. Soovitati uurida ka teisi kliinikuid, hinnad erinevad.
Kes on lasknud paigaldada ja palju kõik kokku maksma läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 11:50; 06.10 09:24; 06.10 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://laanemerehambakliinik.ee/et/hambaimplantaat aga läks rohkem, kuna luud oli vaja kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kus kliinikus sa käisid, et selline summa öeldi. Mina lasin just kuu aega tagasi panna ja maksin kokku 1400,-. Mul oli lisaks vaja veel iget siirdada, sest hammast polnud 10 aastat seal olnud ja oli taandumine. Seega 5000 maksta on ikka täielik ulme. Käisin Tallinnas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://laanemerehambakliinik.ee/et/hambaimplantaat aga läks rohkem, kuna luud oli vaja kasvatada.

Seal on tõesti päris hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ja pole enam selles jubedas lagunenud Läänemere Keskuses, vaid on juba mitu aastat Lasnamäe Tervisemajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kus kliinikus sa käisid, et selline summa öeldi. Mina lasin just kuu aega tagasi panna ja maksin kokku 1400,-. Mul oli lisaks vaja veel iget siirdada, sest hammast polnud 10 aastat seal olnud ja oli taandumine. Seega 5000 maksta on ikka täielik ulme. Käisin Tallinnas.

Äkki siis avaldad ka koha, kus nii odavalt saab? Mulle öeldi Wismari hambaravis, et üks implantaat on 1400-1700 eurot. Midagi siirdada pole vaja, tagumised hambad. Nordicu hinna kõrval on see muidugi hea pakkumine, aga mulle siiski pisut kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pandi Nordicus eelmisel aastal üks implantaat. Hind paar eurot vähem kui 1600. See jagunes kaheks osaks. Esimese osa maksad, kui kruvi pannakse. Luustumine võttis aega umbes kuu. Ülejäänu, siis kui hammas pannakse. Protsess võtab aega.
Kui sulle öeldi 1400-1700 üks hammas, siis rohkem midagi juurde ei lisandu. 2 hammast 3400€. Kallis muidugi aga asi seda väärt, kui vähegi rahaliselt võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hanzadendis oli 1 implantaat umbes 1300, alumine kruvi 550 ja hambakroon 750

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://laanemerehambakliinik.ee/et/hambaimplantaat aga läks rohkem, kuna luud oli vaja kasvatada.

Seal on tõesti päris hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ja pole enam selles jubedas lagunenud Läänemere Keskuses, vaid on juba mitu aastat Lasnamäe Tervisemajas.

Seal saingi hinnaks 5000€. Reklaami teevad palju küll(soodushind isegi implantaaadile), aga kohapeal selgus midagi muud. Samas muidugi jah, ajutine protees lisaks + igemeplastika. Lisaks veel soodushind mulle ka ei kehtinud, peab seda ka ise küsima vist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 11:50; 06.10 09:24; 06.10 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see hind siis nii kalliks kujuneb? Hinnakiri on ju teine? Midagi tuleb siis ju juurde, mis asi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:33; 06.10 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see hind siis nii kalliks kujuneb? Hinnakiri on ju teine? Midagi tuleb siis ju juurde, mis asi?

2 kruvitavat krooni+ 2 implantaati= 2800€ . Ülejäänu igemeplastika+ ajutine protees.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 11:50; 06.10 09:24; 06.10 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kruvitavat krooni+ 2 implantaati= 2800€ . Ülejäänu igemeplastika+ ajutine protees.

Implantaadid on ju siis päris odava hinnaga, 1400 tükk. Ajutine protees ei maksa ka eriti palju, Üle 2000 euro on siis igemeplastika. Siis ei pruugi jah mujal odavam tulla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:33; 06.10 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kus kliinikus sa käisid, et selline summa öeldi. Mina lasin just kuu aega tagasi panna ja maksin kokku 1400,-. Mul oli lisaks vaja veel iget siirdada, sest hammast polnud 10 aastat seal olnud ja oli taandumine. Seega 5000 maksta on ikka täielik ulme. Käisin Tallinnas.

Äkki siis avaldad ka koha, kus nii odavalt saab? Mulle öeldi Wismari hambaravis, et üks implantaat on 1400-1700 eurot. Midagi siirdada pole vaja, tagumised hambad. Nordicu hinna kõrval on see muidugi hea pakkumine, aga mulle siiski pisut kallis.

NB! Pakett “kõik hinnas”: hambaimplantaat + kruvitav keraamiline kroon 1199€
Kas sa siis internetist ise ei oska hinnakirju uurida?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 11:20; 06.10 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pandi Nordicus eelmisel aastal üks implantaat. Hind paar eurot vähem kui 1600. See jagunes kaheks osaks. Esimese osa maksad, kui kruvi pannakse. Luustumine võttis aega umbes kuu. Ülejäänu, siis kui hammas pannakse. Protsess võtab aega.

Kui sulle öeldi 1400-1700 üks hammas, siis rohkem midagi juurde ei lisandu. 2 hammast 3400€. Kallis muidugi aga asi seda väärt, kui vähegi rahaliselt võimalik.

Luustumine on ikka vähemalt 3 kuud, enne ei hakka keegi sulle krooni panema. Sest võib mingi põletik tulla jne. Kuna see kruvi keeratakse luu sisse, siis on see väga valus kui sinna surve peale tekib, st hammustad midagi. Võtab palju aega enne kui kõik ära tuimeneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 11:20; 06.10 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks selles osas hästi, et murdunud hambale pandi ajutiselt plomm peale, et naeratades tühja kohta poleks. Seejärel tegin hambaravi kindlustuse ja poole aasta pärast pandi implantaadi kruvi. Paar kuud paranemist ja seejärel juba kroon peale. Jah, maksin ikka ise ka midagi, sest kindlustus ei hüvitanud aasta jooksul nii suures summas, kui see implantaat oli, aga see võis olla mõnisada eurot minu taskust. Päris täpselt enam summasid ei mäleta, aga võis olla umbes nii, et vana hamba eemaldamine, kruvi sisse ja ajutine kroon peale 1000€ või veidi peale ja seejärel jäljend ning õige kroon 750€. Kui oma hambad veel suus, siis tasub kindlustada. Kui juba välja tõmmatud, siis kindlustus nende asendamist ei hüvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaimplantaat