Esileht Ilu ja tervis Hamba jama. Oodata või mitte?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Hamba jama. Oodata või mitte?

Postitas:

Hammas murdus ära. Mingi könt jäi. Kas oodata mitu kuud ja minna kindla peale hea arsti juurde või on see koht, kus minna esimese arsti juurde? Ei valuta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammas murdus ära. Mingi könt jäi. Kas oodata mitu kuud ja minna kindla peale hea arsti juurde või on see koht, kus minna esimese arsti juurde? Ei valuta.

Mina helistaks oma arstile ja küsiks

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma läheks ka pigem praegu, sest hetkel on haigestumine madal. Paari kuu pärast võime jälle karantiinis istuda.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul murdus kild hamba küljest ära, ka võtan juba mitu päeva hoogu, et kas minna või veel mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 23:13; 19.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen lihtsalt, et murdunud hamba korral on hästi oluline, millise arsti juurde minna. Sest mõned arstid (eriti noorem generatsioon) soovitavad väga kergekäeliselt välja tõmmata ja implantaadiga asendada, teised jälle on valmis vaeva nägema, et hammast uuesti juure peale üles ehitada. Saan arstist aru, ülesehitamine on kallis töö ja kuna risk, et lahendus toimiv ei saa (hakkavad korduvad põletikud tekkima vms) on suur, siis nad hoiavad oma mainet sellega, et ütlevad, et ei saa ja pole mõtet parandada. Samas implantaadi puhul on samamoodi tüsistuste risk. Ise otsiksin arsti, kes on valmis vaeva nägema ja vana taastama.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda las ütleb ikka arst, kas on mõtet jms, meie ei tea, kust murdus, kuidas murdus, palju alles jäi jne.
Mis imearst sul on, keda mitu kuud peab ootama? Häid kliinikuid on ikka rohkem, no oleneb ka, kuskohas elad. Mina läheks ikka oma arsti juurde, kus olen käinud ja kelle tööga rahul olen.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see on ei tõmba keegi hammast niisama välja. Ega see implantaadi panek ka nii muretu pole, et esimese asjana soovitada. Muidugi mine arstile vaatavad üle ja saad abi. Võimalik et saab krooni peale panna kui ootad võib ju hakata rohkem lagunema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lisaks hambaprobleemile veel juuste probleem. Olen kaks kuud toas istunud (ok, prügi viiain paar korda välja), juuked on kasvanud poolde selga ja värv on pikalt välja kasvanud. Juuksurisse minekut kardan veel rohkem kui hambaarsti.
Mõtlen, et kas müts peas oleks väga uhhuuu hambaarstitoolis istuda?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 23:13; 19.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et kas müts peas oleks väga uhhuuu hambaarstitoolis istuda?

Ma pole kaks aastat hambaarstile saanud, sest tahtsin enne kaalust alla võtta. Mütsist poleks ka kasu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et kas müts peas oleks väga uhhuuu hambaarstitoolis istuda?

Ma pole kaks aastat hambaarstile saanud, sest tahtsin enne kaalust alla võtta. Mütsist poleks ka kasu.

Ah ära mõnita, ma olen tõesti nagu bomšik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 23:13; 19.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammas murdus ära. Mingi könt jäi. Kas oodata mitu kuud ja minna kindla peale hea arsti juurde või on see koht, kus minna esimese arsti juurde? Ei valuta.

Jumal, ma jookseks kohe! Ei kujuta ette ka, et mu suus on hamba asemel mingi könt ja ma rahus ootan… mida siis küll? Kuni põletik tuleb ja valutama hakkab?
Ma käisin viimati hambaarsti juures septembris ja kohe, kui nad tööle hakkasid, panin aja. Ka on üks kild murdunud.
Mõtlengi nii – praegu on nakatunuid vähe, käin nüüd ära. Samuti ka juuksuris.
Kes teab, mis kuu aja pärast saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mõtlen, et kas müts peas oleks väga uhhuuu hambaarstitoolis istuda?

Ma pole kaks aastat hambaarstile saanud, sest tahtsin enne kaalust alla võtta. Mütsist poleks ka kasu.

Ah ära mõnita, ma olen tõesti nagu bomšik

Bomž ja bomžik on see sõna tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kindlalt arstile aeg panna ja ära käia nii ruttu kui võimalik .Tänapäeval ei tõmmata nii kergelt hammast välja .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Hamba jama. Oodata või mitte?