Esileht Ilu ja tervis Hambakroon

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hambakroon

Postitas:

Kas olete hambakroonide poolt või vastu? Mina ei suuda otsustada, mida teha.
Tehti juureravi ja hammas on surnud, kas peaks panema krooni, et hammas oleks tugevam, või hoopis vastupidi, et krooni alla hakkab oma hammas lagunema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui hammas on terve, siis milleks kroon? las ta olla, küll jõuad selle panna, kui ära peaks lagunema millegipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas olete hambakroonide poolt või vastu? Mina ei suuda otsustada, mida teha.
Tehti juureravi ja hammas on surnud, kas peaks panema krooni, et hammas oleks tugevam, või hoopis vastupidi, et krooni alla hakkab oma hammas lagunema?[/tsitaat]

mulle pandi 5000 krooni eest juurdekanalisse istutatud tiftiga hambaprotees. 5 aastat seisis ja siis hakkas logisema. arst võttis selle kahe näpuga ära ja tõmbas hambajuure täiesti välja. nüüd tuleb siis panna titaanpulgaga, see maksab juba 1200 eurot. oleks ma teadnud, oleks kohe selle kallima pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hammas on surnud, siis ei pea veel krooni panema. Kui lagunema hakkab, siis on variant panna kroon, kui juurejama, siis juba implantaat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni saab plommi panna, ei ole veel hädavajadust krooni panna.
Kroon tuleks panna väga hea arsti juures. Mul on mõned kroonid juba 10 aastat ja nagu oma hambad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui jutt on esihammastest siis kindlasti kroonida, kuna surnud hammas on tume. mul on nii kroonid, tiftid, laminaadid ja ka üks sildprotees. lasin kogu suu 10 a tagasi korda teha, vahepeal on üks kroon hakanud logisema, see võeti ära ja kleebiti uuesti ja üks kroon mõranes ja selle vahetasin ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Hambakroon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.