Esileht Koolilaps Hambal valged laigud- fluoroos

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hambal valged laigud- fluoroos

Postitas:

Tere

Kelle lapsel veel hammastel valged laigud- kas seda kuidagi ravida saab? Et laigud vähem märgatavaks muutuks? Oskate ehk head spetsialisti Tallinnas soovitada?
10a lapsel esihammastel valged laigud, ta on väga õnnetu ning koolis ka pilgatakse teda seetõttu.

Hambaarst, kelle juures regulaarselt käime, rehmas abikaasa küsimuse peale käega, et need on liigsest fluoriidist. Jah, teame isegi, kuid mismoodi ja kas üldse on lootust neid saada kuidagi ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere

Hambaarst, kelle juures regulaarselt käime, rehmas abikaasa küsimuse peale käega, et need on liigsest fluoriidist. Jah, teame isegi, kuid mismoodi ja kas üldse on lootust neid saada kuidagi ära?

Ja abikaasa ei julgenud arsti rehmamise peale midagi rohkemat küsida, vaid tuli sama targalt arsti juurest ära?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli kahel ülemisel esihambal valge laik. Käisime mitmel hambaarstil küsimusega, kas sellega oleks võimalik midagi teha, aga kõik ütlesid, et on emaili häire ja teha pole midagi.
Oleme nüüd üle aasta pesnud hambaid vaid Biorepair hambapastaga (omast tarkusest) ja minu silma jaoks on need laigud kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see on, et valgeid laike hammastel ei saa eemaldada?
Selline protseduur tuleb ilmselt omal kinni maksta ja seda saab teha ka lastele.
Soomes hambakliinikutes küll tehakse, nimi on White Spot treatment. Hind sõltub ajast, 60min maksab umbes 250€. Eestis erakliinikutes kindlasti ka pakutakse seda aga ehk teise nimega? Protseduur on valutu ja ohutu. Kui raha on ja Eestis tehakse siis mina laseksin küll lapsele selle teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Hambal valged laigud- fluoroos