Esileht Ilu Hambalaminaadid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Hambalaminaadid

Postitas:
Kägu

Tere. Kellel hambalaminaadid, jagage kogemust, kui noorelt panite ja kuidas kvaliteet. Kas kahetsete.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paneks, võibolla ainult siis, kui esihambad on täiesti sodi ja mustad. Vaatasin just enne ühte personaaltreenerit nende proteesidega ja no nagu Pedigree koeratoidu reklaamis see koer, kellel hambad ei taha suhu hästi ära mahtuda, see plastmass valge portselan on ju üdini fake. Lisaks meie esiblogija kommentaare lugedes kukuvad need esihambad ka aegajalt välja.

Ja no minu puhul sai määravaks fakt, et sellega sandistab igaveseks ajaks oma hambad, ükskõik mis käojaani aetakse, lihvitud hammas, ka imenatuke lihvitud hammas, on igaveseks surnud ja pead arvestama, et kannad ja vahetad neid proteese elu lõpuni.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin, et kõik tuttavad, kellel olen neid näinud, on need võltsid ja koledad. Ott Leplandil ka näha, et protees suus, teistel kuulsustel veel hullemad. Parem lihtsalt ära valgendada ja kuju tegelikult saab ka korrigeerida lihvimise ja täidisega. Võib-olla ainult siis, kui oma hambad on väga halvas olukorras ja sirgeks ka ei saa ajada, siis ehk paneks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik jah, kuidas isegi tuntud inimestel, kes ei käinud ju mingis nurgataguses salongis on nii võlts tulemus. Paneksin ainult siis, kui tõesti kõik muud variandid on ära proovitud. Ühel tuttaval oli mingi hambumushäire, nii et esimesed hambad olid ebatavaliselt väikesed ja kolmnurga kujuga. tema on küll ainus, kelle puhul võib öelda, et tulemus oli väärt enda hammaste kahjustamist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis panna lumineerid peale? See pidi ka hambarida ettepoole tõstma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis panna lumineerid peale? See pidi ka hambarida ettepoole tõstma.

Laminaadid ja lumineerid on ju põhimõtteliselt üks ja sama asi, ainult erinev materjal. Kate pannakse oma hambale peale. Ei ole suurt vahet, ma isegi ei tea, kas minu tuttavatel ja nendel kuulsustel on laminaadid või lumineerid, tulemus on ühtlaselt halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi ka hambarida ettepoole tõstma.

Pigem on nende katete probleem ju see, et hambad tulevadki liiga ette ja on liiga esiletungivad. Seega ei saa aru, kuidas see on pluss.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laminaadid ja lumineerid on ju põhimõtteliselt üks ja sama asi, ainult erinev materjal. Kate pannakse oma hambale peale. Ei ole suurt vahet, ma isegi ei tea, kas minu tuttavatel ja nendel kuulsustel on laminaadid või lumineerid, tulemus on ühtlaselt halb.

Laminaatidega lihvitakse hambaid 4h. Lumineeridega lihvimist ei toimu. Oluline vahe ju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega ei saa aru, kuidas see on pluss.

Ei olegi pluss, miinus loomulikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laminaatidega lihvitakse hambaid 4h. Lumineeridega lihvimist ei toimu. Oluline vahe ju.

Natuke toimub ikka küll, muidu on hobusehambad suus. Lumineerid on veidi õhemad, aga ikka peab lihvima. Samas jälle purunevad kergemini.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilusaid hambaid tahad, pane implantaadid.
Laminaadid ei püsi suus ja on koledad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke toimub ikka küll, muidu on hobusehambad suus. Lumineerid on veidi õhemad, aga ikka peab lihvima. Samas jälle purunevad kergemini.

Ei toimu mingit lihvimist:

https://dentalbeauty.ee/hambaravi-lemmikud/?t=4

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei toimu mingit lihvimist:

https://dentalbeauty.ee/hambaravi-lemmikud/?t=4

Leidsid tõesti “vahva” koha, kust informatsiooni ammutada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilusaid hambaid tahad, pane implantaadid.

Lasta oma ilus sirge rivi välja tõmmata, et implantaadid luusse puurida? Minul oleks katteid vaja ainult värvi jaoks. Valgendades on järgmisel päeval vana hambatoon tagasi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsid tõesti “vahva” koha, kust informatsiooni ammutada.

Tohohh….See teises kommentaaris mainitud treener ning paljud kuulsad/rikkad panevad oma hambad seal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohohh….See teises kommentaaris mainitud treener ning paljud kuulsad/rikkad panevad oma hambad seal.

Ja kas on sinu arust ilusti välja kukkunud või? Minu arust mitte. Kui ei lihvi, siis lisandub hammastele umbes 0,3 mm, mis teebki hirmsad hambad suhu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei lihvi, siis lisandub hammastele umbes 0,3 mm, mis teebki hirmsad hambad suhu.

3 mm tahtsin kirjutada, mitte 0,3.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 mm tahtsin kirjutada, mitte 0,3.

Lumineeride paksus on KUNI 0,3 mm.

Sobib inimestele, kel väiksemad või kergelt tahapoole hambad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilusaid hambaid tahad, pane implantaadid.

Lasta oma ilus sirge rivi välja tõmmata, et implantaadid luusse puurida? Minul oleks katteid vaja ainult värvi jaoks. Valgendades on järgmisel päeval vana hambatoon tagasi.

No aga ära lase siis, keegi ei sunni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas osadel see nii hästi näha jääb. Äkki on ikka nii ka, et mõnel on oma hambad juba liiga ees enne panekut? Mul tuttav pani ka, tal oli üsna põhjendatud see valik. Ma ei saa arugi, et see oma hammas pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas osadel see nii hästi näha jääb. Äkki on ikka nii ka, et mõnel on oma hambad juba liiga ees enne panekut? Mul tuttav pani ka, tal oli üsna põhjendatud see valik. Ma ei saa arugi, et see oma hammas pole.

Olen sama mõelnud. Just rikaste ja kuulsate peale, kellel ilmselgelt rahaprobleemi pole, kuidas ometi need hambad sellised plastmassjurakad suus tunduvad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole suurt vahet, ma isegi ei tea, kas minu tuttavatel on laminaadid või lumineerid, tulemus on ühtlaselt halb.

Ole hea, võta telefon ja helista ning küsi neilt. Kuidas on võimalik, et tuttavad teevad selliseid muudatusi ning isegi ei võeta teemaks?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…mida keegi kusagilt kuulnud-näinud-arvanud laminaatidest vs.mida naised saunas rääkisid laminaatidest.  Küsiti kogemusi ja arvamist inimeselt, KELLEL ON LAMINAADID ! Miks peab kõiki teemasid risustama üks korralik targutajate paraad, kellel pole konkreetse teemaga mingit pistmist ega kokemust, arumaeisaa!

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kellel pole konkreetse teemaga mingit pistmist ega kokemust, arumaeisaa!

No kogemust ju on, kui tuttavad on pannud. Kogu aeg vahivad vastu need hirmsad hambad. Käisin Peep Pree juures konsultatsioonil, no vahi siis neid hambaid lähedalt ja katsu asja tõsiselt suhtuda. Eriti hull on asi nende puhul, kes on need lumineerid või laminaadid pannud näiteks ainult ülemistele kuuele kuni kaheksale hambale. Ja siis need esihambad tulevad eriti esile. Mõnikord, kui naeratab, siis tundub, et viiendad hambad puuduvad, sest need on tunduvalt tagapool ja jäävad nende esilabidate varju.

Valgendamisega on see asi, et ei tasu teha hambaarsti juures neid zoom ja laservalgendusi, sest mõjuvad vaid korraks. Tuleks lasta teha endale kaped ja tellida geel internetist, kuna siin on ka see geel hingehinnaga. Sama geeli müüb USA Amazon tunduvalt soodsamalt, saab valida nii kangemaid kui lahjemaid variante. Ja kõigepealt valgendada hambad soovitud toonini ja siis kord kuus näiteks jälle ööseks panna. Siis püsivad hambad ka valged ja hind on okei. Need kosmeetikute juures valgendamised ei mõju suuremale osale üldse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas osadel see nii hästi näha jääb. Äkki on ikka nii ka, et mõnel on oma hambad juba liiga ees enne panekut?

Võib-olla on see ka inimese enda valikus natuke kinni. Laminaadid jäävad loomulikumad, sest oma hammas lihvitakse köndiks, seega hammas on eluajaks rikutud. Samas jääb siis normaalse paksusega. Lumineeriga ei lihvita hammast, aga siis jääb hammas paksem selle katte võrra. Kui enda hambad on taga, siis see variant sobib väga hästi, aga kui niigi juba natuke ettepoole, siis jääbki tulemus üsna kole. Siiski valivad paljud selle variandi, kuna neid saab siiski ka ära võtta ja oma hammastega edasi olla vajadusel. Kui juba laminaadid paned, pead arvestama, et ilma sa enam olla ei saa ja need katted pole igavesed. Tuleb ka 10 või 20 aasta pärast need tuhanded leida, et välja vahetada. Ka see laminaat läheb aja jooksul kollasemaks ja võivad praod sisse tulla, siis pead uuesti panema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vahe on laminaatidel ja kroonidel? Mina olen kaalunud lasta panna esihammastele kroonid. Enda hambad läbi aastakümnete palju plommitud, üks ka tooni muutnud, kuna närv suretatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vahe on laminaatidel ja kroonidel? Mina olen kaalunud lasta panna esihammastele kroonid. Enda hambad läbi aastakümnete palju plommitud, üks ka tooni muutnud, kuna närv suretatud.

Kroonide puhul pannakse terve hammas uus (juur jääb enda oma), mitte ainult kate peale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vahe on laminaatidel ja kroonidel? Mina olen kaalunud lasta panna esihammastele kroonid. Enda hambad läbi aastakümnete palju plommitud, üks ka tooni muutnud, kuna närv suretatud.

Kroonide puhul pannakse terve hammas uus (juur jääb enda oma), mitte ainult kate peale.

Kindlasti mitte! Kroonide puhul lihvitakse ka oma hammas väikeseks ja pannakse kate ehk kroon peale. Tegelikult siiski ümber, sest kroon katab kogu oma allesjäänud hammast. Laminaat vist pannakse vaid hambale ette?

See, millest sina räägid, ehk et alles jääb vaid juur, on implantaat. Vaat see on uus “hammas”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte! Kroonide puhul lihvitakse ka oma hammas väikeseks ja pannakse kate ehk kroon peale. Tegelikult siiski ümber, sest kroon katab kogu oma allesjäänud hammast. Laminaat vist pannakse vaid hambale ette? See, millest sina räägid, ehk et alles jääb vaid juur, on implantaat. Vaat see on uus “hammas”.

Sina palun ära aja jama. Implantaat on see kruvi, mis käib lõualuu sisse ja pannakse siis, kui enda juur on kahjustunud. Implantaadi peale käib kroon, ehk nähtav hamba osa. Kroon ei ole kate.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte! Kroonide puhul lihvitakse ka oma hammas väikeseks ja pannakse kate ehk kroon peale. Tegelikult siiski ümber, sest kroon katab kogu oma allesjäänud hammast. Laminaat vist pannakse vaid hambale ette? See, millest sina räägid, ehk et alles jääb vaid juur, on implantaat. Vaat see on uus “hammas”.

Sina palun ära aja jama. Implantaat on see kruvi, mis käib lõualuu sisse ja pannakse siis, kui enda juur on kahjustunud. Implantaadi peale käib kroon, ehk nähtav hamba osa. Kroon ei ole kate.

Mina ei aja jama. Jah, implantaat on kruvi ja sellele pannakse peale kroon. Mul on kolm implantaati. Aga mul on ka portselankroonid esihammastel. Need ei ole laminaadid. Täpselt samasugused kroonid nagu pandi selle implantaadi kruvi peale. Esihammastele pandud kroonide all on minu enda väikseks lihvitud hambad, juured ka all.

Laminaadiga kaetakse vaid hamba väljapaistev osa ehk esikülg. Kroon katab kogu hamba, on ilusam, loomulikum ja korraliku paigaldamise ja hooldamise korral eluaegsed. Kaks korda kallimad ka kui laminaadid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Ilu Hambalaminaadid