Esileht Beebi ja mitmikud Hambapesu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hambapesu

Postitas:

Kuidas olete saanud oma lastel hambad pestud juhul, kui nad protestivad?? Poisil suus 4 hammast kasvamas ja olen proovinud pesta neid, kuid ta ei lase oma suu lähedalegi, rääkimata suu avamisest. olen proovinud nii, et pesen se samal ajal oma hambaid, aga pole sellest ka tolku olnud. Nippe???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin lapsel hambaharjaga mängida, et ta sellega \”sõbruneks\”. Ta ise närib seda päeva jooksul mitu korda ja nii saabki hambad pestud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi harja vahetada. Ma alguses üritasin näpuharjaga pesta, lapsele üldse ei meeldinud. Seejärel ostsin kahest hambaharjast komplekti (vist oli MAMi oma). Selle väikse hambaharjaga laseb ilusti pesta. Kõigepealt natuke sudin ise sellega tal suus ja siis annan talle kätte uurida ja närida. Tavaliselt on laps minuga vannitoas, kui ise hommikul hambaid pesen, nii et äkki oli see pärishambahari talle tuttavama välimusega ja sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga hommik ja õhtu kui ise hambaid pesen annan ka lapsele harja pihku. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ostsin ikka sellise hambaharja moodi harja.Õnneks laseb ilusti sellega kikse pesta. Kui olen ise suure töö ära teinud, siis saab ka minu laps harja oma kätte, et korralikult üle puhastada:)
https://www.blendamedinstituut.ee/Tooted/Lapsed/Stages-hambaharjad/p,0,id,80

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Hambapesu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.