Esileht Ilu ja tervis Hambaravi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Hambaravi

Postitas:

Vaja terve suu ära parandada vb ka implantaat panna.
Kas tänapäeva hambakliinikud on kõik võrdväärsed?Valida pigem suurem väiksem?

Mõte oli minna Läänemere hambakliinikusse. Aga ehmatab see, et seal palju noori
Kardan ebakompentetsust ja ka valu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:18; 03.09 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin ka mingi hetk hambad lasta korda teha aga ainult narkoosiga. Pole veel uurinud kus saab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaja terve suu ära parandada vb ka implantaat panna.

Kas tänapäeva hambakliinikud on kõik võrdväärsed?Valida pigem suurem väiksem?

Mõte oli minna Läänemere hambakliinikusse. Aga ehmatab see, et seal palju noori

Kardan ebakompentetsust ja ka valu

Pigem just nooremad, omandanud rohkem uusi ja kaasaegsemaid tehnikaid. Head arsti tunned sellest ära kes ainult ühes kohas vastu võtab, näha et tööd tal jätkub sealgi ja kellel alati pikk järjekord. Kehvad jooksevad mitme kliiniku vahel ja saab ruttu löögile. On muidugi erandeid kes liiguvad teistel põhjustel, aga kindel indikaator on järjekord.
Käpardeid on igas vanuses, lisaks minumeelest on jubedaimad hoopis mühakad. Sellised kes teatavad, et sul ei saa valus olla ja nemad teavad kõike paremini.
Suuremad vahed on hindades, mida ilusamaks ehitud kliinik seda koledamad hinnad sinu jaoks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 11:16; 29.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem just nooremad, omandanud rohkem uusi ja kaasaegsemaid tehnikaid

Nooremate puhul jälle see häda, et vähe kogemusi ega oska hammaste eripäraga arvestada. Just selles vaates, kui kaua mingi täidis või sild või implantaat suus vastu peab. Näiteks väga tore, kui hambaauk puuritakse hästi puhtaks, aga kui sellega kaasnevad õrnõhukesed hamba seinad, siis hammustades lähevad need varsti prõksti! täidise ümbert katki. Minul on umbes 50-aastane arst ja ta alati oskab välja tuua nii ravi positiivsed kui negatiivsed küljed. Et kui ma mingi sooviga lähen, et äkki teeme seda või teist, siis ta ütleb, et võime teha küll, aga peate arvestama ka selle ja tollega, mis kaasneda võivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käpardeid on igas vanuses

see kehtib alati.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 11:16; 29.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mühakaid on rohkem keskealiste hulgas. Alati on sellised 55+ naisassistendid seal kommenteerinud, et kehvad hambad vms
Käin ainult noorte juures. Seletavad alati pikalt ja täpselt ning suhtumine parem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaja terve suu ära parandada vb ka implantaat panna.

Kas tänapäeva hambakliinikud on kõik võrdväärsed?Valida pigem suurem väiksem?

Mõte oli minna Läänemere hambakliinikusse. Aga ehmatab see, et seal palju noori

Kardan ebakompentetsust ja ka valu

Käisin hambaga selles kliinikus ja juba aasta olen täitsa rahul. Teises (kallis kliinikus, kesklinnas) taheti hammas välja tõmmata ja panna implantaat. Seal aga öedli, et proovime alguses ilma implantaadita, küll selle jõuame igal ajal panna. Nii, et aasta juba ilma implantaadita ja olen õnnelik. Loodan, et see implantaadi aeg ei tule veel nii pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka 2 aastat Läänemeres käinud(laste järjestikused sünnid hävitasid hambad korralikult), muidu olen rahul olnud – hästi meeldivad ja põhjalikud inimesed. Praegu aga sain päris ehmatava kogemuse seal. Hammas valutas, väljakannatamatult, käisin seal oma arsti juures, ütles, et ta ei näe valu põhjust, et mingi väga pisike auk nagu oleks, aga see valu teha ei saa. Parandas mul hoopis ühe teise augu. Hammas valutas edasi, panin uuesti aja sama kliiniku teisele arstile, jutt sama. Ütles, et külmetus või igemepõletik. Perearst arvas, et kolmiknärv hoopis, kuna kui hamabaarst viga ei leia…
Proovisin meeleheites seda kallist kesklinna kliinikut ka, nad vaatasid suhu, ütlesid, et sul siin ju suur auk, tegid korda ning valu lakkas koheselt. Seega, ei oska seisukohta võtta enam Läänemere kohta. :/
Ootan ka tõsiselt hea kliiniku soovitusi, kus ühe augu parandamine ilma lisadeta ei maksa 140€…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal tundub, et kesklinna polikliinikud on paremad. Seal iga arst teeb erinevat asja.
Nt hamba väljatõmbamised. Palju parem kui seda teeb kogenud suukirurg(mees), või mingi näpsuke hambaarst. Samuti saab erineva arsti hinnangu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:18; 03.09 13:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaravi