Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hambaravi ja arve

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hambaravi ja arve

Postitas:

Sooviks teada,et kas hambaarstid saavad ka nii teha et esitavad arve peale hambaarstil käimist?Et siis selleks et kohe maksma ei peaks vaid nt 5 tööpäeva jooksul?
Lisaks sellele sooviks teada teiste kogemustest,et kui palju läks kokku juureravi ühe hamba kohta kokku?Mitu seanssi oli ja mida täpsemalt tehti ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas on olemas üldine praktika. Aga kui ütlen, et \”ups, mul sularaha pole nii palju\”, siis minu hambaarst annab mulle küll arve kaasa, mille ma võin ülekandega maksta. Ma ei tea, palju tal maksetähtaeg on, olen hiljemalt järgmisel hommikul alati ära maksnud.

A ja sularaha pole mul piisavalt kaasas olnud sellepärast, et pole osanud ette näha, et niii kalliks see käik seekord osutub.

Juureravi pole tehtud, seda ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaravid pakuvad täitsa järelmaksugi. Eks konkreetsed makseviisid sõltuvad konkreetsest teenusepakkujast.

Konkreetse teenuse (juureravi) hind on jällegi sõltuv nii kliinikust/hambaravikabinetist.

Internetiotsing \”juureravi hind\” annab päris hulganisti hindu seinast seina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sooviks teada,et kas hambaarstid saavad ka nii teha et esitavad arve peale hambaarstil käimist?Et siis selleks et kohe maksma ei peaks vaid nt 5 tööpäeva jooksul?
Lisaks sellele sooviks teada teiste kogemustest,et kui palju läks kokku juureravi ühe hamba kohta kokku?Mitu seanssi oli ja mida täpsemalt tehti ?[/tsitaat]

maksumuse kohta saan ütelda, just lõin oma esimese hamba parandamise (juurte täitmine) kokku – 230,9 eur ja visiite oli 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hambaravi ja arve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.