Esileht Ilu ja tervis hambaravi (parandati hammas, kuid ikka ige valus)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: hambaravi (parandati hammas, kuid ikka ige valus)

Postitas:

Hammas oli hambaid kokkuvajutades valus, lisaks ka ige sealt hamba ümbert hell. 4 nädalat tagasi parandati see suur auk (olevat olnud üsna sügav) ära, kuid 2 nädalat hiljem oli tunne täpselt sama. Sama oli õrn hambavalu, sama oli igeme valu.
Siis võeti ka sealt kõrvalt tarkusehammas ära.

Nüüd käisin esmaspäeval samas firmas, aga teise hambaarsti juures kontrollis ja arst arvas, et ikkagi juureravi pole vaja. Ja miks hammas hell on, seda tema öelda ei oska.

Nüüd aga ige valusam kui esmaspäeval.
Nüüd ei oskagi enam, mida teha. Ma isegi eriti ei usalda kumbagi arsti enam, kes selle hambaga tegelenud on. Ainult raha võtavad (esimene arst
pani plomi ja see jäi liiga kõrge), teine arst tasandas seda ja küsis 7.70 eur selle eest.

Mulle tundub, et ei riski enam nende juurde minna, kuna korda ei saa ja aina küsivad raha juurde, kuigi võiks minna nö garantii alla.

Kas minna mõnda teise firmasse, lasta see plom lahti võtta, et uurida, mis seal all on? Samas, ma maksin umbes 70 eurot selle hamba parandamise eest juba. Ja no ei tahaks enam teist korda sama summat välja käia?!
Pika jutu kokkuvõte – minul siis 1. küsimus, kas minna ja nö nõuda hamba lahti võtmist/pilti(tasuta) või loobuda ja vahetada firmat? või minna lausa Tartu polikliinikusse?

2. küsimus – kas hamba kivi puhastus on igal pool 7eur/hammas? kas 1 suure hambaaugu parandus (2 pinna plom) on u 70 eur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinekord võib see tulla süstist ka. Mul hakkas ka järgmine päev jubadalt valutama (tehti juureravi ja pandi prooviplomm), läksin tagasi ja pandi teine täidis ning kõik ok. Raha selle eest ei võetud. Esimene kord läks 55¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma soovitaks sul minna kuskile teise kliinikusse, et saada teine arvamus. Ja kui tuleb juureravi, siis küsida esimesest kliinikust oma raha tagasi.
Mina kardan sellist surkimisjärgset valu. Omal oli sama kogemus. Hambaarst võttis hamba lahti, kuna ees oli juba vanasti juureravi tehtud, ei saanud kõiki kanaleid puhtaks. Mätsis uuesti kinni, hammas hakkas valutama. Pool nägu oli paistes. Kuna kardan kohutavalt sepsist ja tean, et sellised susitud hambad võivad seda põhjustada, vahetasin arsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli peaagu sama teema. Vahetasin arsti ja kliinikut. Samas vanalt raha tagasi ei nõudnud.
Kuid mul uus mure, eile tehti juureravi ära, puhastati kanalid, pandi rohi peale ja prooviplomm või kaltsium peale. Kõik oli ok kuni selle ajani kui hambaid pesin. Nüüd on suus selle rohu maitse ja see päris kibe ja rõve, kas mul siis see kaltsium tuli pealt ära või ongi nüüd OK , et rohu maitse suus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis hambaravi (parandati hammas, kuid ikka ige valus)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.