Esileht Ilu ja tervis Hambaravi Tartus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hambaravi Tartus

Postitas:

Tere!

Palun soovitage hambaravi Tartus, kes tegeleb ka veidi kartliku patsiendiga. Äkki teate mõnda head ja kannatlikku arsti, kelle juures olete saanud hea hambaravi teenuse.

Kindlasti vajalik, et hambaravi osutajal oleks Haigekassa leping ja hinnad oleks ikka mõistlikud, mitte kosmilised.

 

Hambaarsti kartes ja värisedes

Teie Kägu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:47; 25.11 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin City Dentalis dr Kokmanni juures.

Mu kaardile on tal isegi kirja pandud, et “kardab valu, teha alati tuimestus”.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Ülikooli Kliinikumi Stomatoloogia kliinikut. Tasemel arstid, pole ühegi ebakompetentse juurde veel sattunud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardaks pigem sealt koroonat saada, maskis olla ju ravi ajal ei saa. Kui arst ei nakata, siis eelmine patsient on ehk ruumi viirust täis hinganud. Vahetatavaid kileriideid ka vaevalt igas h. ravis med. personal kasutab.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardaks pigem sealt koroonat saada, maskis olla ju ravi ajal ei saa. Kui arst ei nakata, siis eelmine patsient on ehk ruumi viirust täis hinganud. Vahetatavaid kileriideid ka vaevalt igas h. ravis med. personal kasutab.

Ma ei saa oodata, kuni viirus on kadunud, sest selleks ajaks olen ma pensionil ja mul hambad suust välja kukkunud. See on minu otsustada, kas lähen praegusel ajal hambaarsti vastuvõtule või mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:47; 25.11 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Palun soovitage hambaravi Tartus, kes tegeleb ka veidi kartliku patsiendiga. Äkki teate mõnda head ja kannatlikku arsti, kelle juures olete saanud hea hambaravi teenuse.

Kindlasti vajalik, et hambaravi osutajal oleks Haigekassa leping ja hinnad oleks ikka mõistlikud, mitte kosmilised.

Hambaarsti kartes ja värisedes

Teie Kägu

Kosmilised hinnad on headest materjalidest. Tahad väga head tööd, maksa pigem kohe rohkem, kui et käid kogu aeg.  Sattusin aastaid tagasi eraarsti juurde, kes ütles, et kõik plommid olid ajutisest materjalist ehk siis olidki pandud kõige odavamad. Milleks mulle arsti, kes tegelikult ei ravi. Otsi hambaarst, kellel ei ole haigekassaga lepingut ja kelle hinnad on laes. VÄhemalt tead, et on hea arstiga tegemist + parandab kõige kaasaegsemate materjalidega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PMA Hambaravi, Dr. Siivi Keskküla. Ooteajad on superpikad, aga just hambaarstiärevusega inimestele sobib hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka City Dentali kliinikut

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 15:11; 25.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka soovitan CityDentalit. Minu arst on Ragne Pärnamägi – väga sõbralik ja tore inimene.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ka soovitan CityDentalit. Minu arst on Ragne Pärnamägi – väga sõbralik ja tore inimene.

Olen käinud nii Ragne kui ka Karoliina juures. Ragnet eelistan igakell rohkem

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 15:11; 25.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka City Dental. 3x erineva arsti juures käinud ja kõigiga rahul. Aja saab kiiresti, valu puhul helistasid mulle ja pakkusid aega vahele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardaks pigem sealt koroonat saada, maskis olla ju ravi ajal ei saa. Kui arst ei nakata, siis eelmine patsient on ehk ruumi viirust täis hinganud. Vahetatavaid kileriideid ka vaevalt igas h. ravis med. personal kasutab.

Oktoobri lõpus oli Tartus med.personal hambaravis juba ühekordses kaitseriietuses. Ruumides on hea ventilatsioon ja peale patsienti puhastatakse pinnad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaravi Tartus