Esileht Lapse ootamine Hambaravi tuimestus ja 3. Trimester (30nädalat)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hambaravi tuimestus ja 3. Trimester (30nädalat)

Postitas:

Tere!

Kas keegi on pidanud 3.trimestri ajal võtma ette hambaravi, mille puhul pole võimalik tuimestusest loobuda ?

Igal pool on kirjutatud, et tuimestussüst kolmandal trimestril on kõhubeebile väga ohtlik, kuid kui vaja, siis võetakse see risk…

Seega, kas on teie seas neid, kes on olnud samas olukorras ja on kõik ikkagi hästi läinud…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 35ndal nädalal hammast välja tõmbamas, polnud midagi parandada ja lõi põletiku vm alla. Ei juhtunud midagi. Laps sündis 40+3, ning põnn saab kohe varsti 2a. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul tehti 34.-37. nädala paiku hädaolukorras juureravi.

Tuimestussüsti puhul peaks see nüanss olema, et see ei tohiks sisaldada adrenaliini (see võib kutsuda esile enneaegse sünnituse), valuvaigisti ise on suht-koht süütu. Ja pärast peab valuvaigistite puhul ka arvestama rasedusega. Võimalusel lükatakse hambaravi edasi, aga hädaolukorras ei ole midagi teha. Mul läks kõik kenasti, raskeim osa oli toolis selili olles mitte ära minestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just uurisin ämmakalt selle kohta. Üles, et tegu on lokaalse tuimestusega,mis mujale ei mõju. Võib teha küll. Neid pidi olema erinevaid. Kui arstile mainid rasedust saab ta õige valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 07:23; 30.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 33. nädalal. Tuimestusega loomulikult. See on väike lokaalselt manustatav kogus. Kahtluse korral küsi ämmaemandalt ja ära usalda “kõikjal räägitakse” (ehk foorumid) allikaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti 21 nädalal äkki ja see arst mainis, et ei kasuta adrenaliini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin ka minna, nädalaid siis 35. Uurisin arstilt, kas neil on sobivaid tuimestusi ja sain vastuseks, et neil on erineva adrenaliinikogusega süste ja ka täitsa adrenaliinita tuimestust. Võimalik, et kõikjal pole sellist valikut, aga saad uurida.
Väike adranaliinikogus ei tee midgi ja kartuse korral saad ka ilma adrenaliinita võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 07:23; 30.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Hambaravi tuimestus ja 3. Trimester (30nädalat)