Esileht Väikelaps Hambaravi üldnarkoosis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hambaravi üldnarkoosis

Postitas:

on kellegi 5 aastasele lapsele seda tehtud ?
Mu laps ei lase hambaid parandada, läheb täiesti hüsteeriasse, hambaarst ütles, et nii ei saa ravida, et leidke narkoosis tegemise võimalus või muidu saab trauma.
Tegemist on piimahammastega, aga isegi et peseme 2x päevas ja magusamaiad eriti ei ole, on hambad nõrgad.

Kellel on kogemus ja peab saatekirja võtma perearstilt ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perearsti saatekirja selleks küll vaja ei ole. Alustad sellest, et kuskohas sa asud?

Tallinnas otsustab narkoosis hambaravi vajaduse lastepolikliiniku hambaarst, nii et esmalt peaksid lapsega minema lastepolikliinikusse ja sealse arstiga rääkima. Ja siis see arst suunab.

Mul oli aasta tagasi sama seis, et üks hambaarst rääkis, et minge narkoosis ravile. Lastepolikliinikus aga selgus, et pole talle mingit narkoosiravi vaja, saab ka ilma.

Tuleb lihtsalt leida lastesõbralik arst. Meie leidsime lastesõbraliku Unimedist. lastepolikliinik jäi meie jaoks logistiliselt liiga kehva koha peale.

Mu meelest mustamäel oli ka mingi variant, kus otsustatakse narkoosis ravi vajalikkus, iga suvaline hambaarst võib sulle ju öelda, et pange laps narkoosi, aga jah, selleks on vaja vastava pädevusega hambaarsti otsust (mitte perearsti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tehti 3 aastasele Tartus Stigma erakliinikus. Enda hambaarst andis saatekirja. Enne käisime konsultatsioonis kus räägiti kõik selgeks et mis ja kuidas. Me käisime selle suve alguses ja enne minekut pidi tegema covid testi ka, ei tea kas nüüd enam tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele tehti, kui ta 4aastane oli. Selleks oli vaja käia Lastepolikliinikus vastuvõtul, kus leiti, et suus on auke ikka meeletu hulk ja kuna ta röökis hüsteeriliselt juba ainuüksi kabinetti minekul ja suhu laskis vaadata ainult suure surmaga, siis tuleb tal kindlasti narkoosis suu korda teha. Nüüd on sellest möödas 1.5a. Paar pisikest augukest on tekkinud, aga need on lasknud ilma narkoosita (aga samuti väga suure kisa ja tsirkuse saatel) lõpuks ära parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Hambaravi üldnarkoosis