Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hambaravihüvitis ja haigekassa lepinguga kohad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hambaravihüvitis ja haigekassa lepinguga kohad

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kasutaks hambaravihüvitist, kuna raseduse ajal see suurem. Avastasin, et minu väike hea kliinik, kus olen aastaid käinud, pole seal nimekirjas. Ja isegi selline suur kliinik nagu Kaarli (kus mu arst vahel töötab) ka ei ole. Üleüldse tundub see nimekiri Tallinnat vaadates kesine. See haigekassaga liitumine on neile vist mittekasulik? Miks see üldse hea on, et hüvitist saab kasutada ainult teatud kliinikutes?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt saad Kaarlis soovi korral oma lapsega käima hakata. Tallinnas on päris palju partnereid.

Kumba sa tegelikult uurid? Kas seda, palju liitunute umbkaudne teenistus on või otsid kohta, kus saaksid hüvitist kasutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind huvitab ka, mis määral see hambaarstidele mittekasulik on? Sattusin hiljuti ühe hambaarsti juurde, mõtlesin, et kasutan ka enda 85-eurost hüvitist. Üle ei hakanud küsima, kuna tuttav soovitas ja ütles, et seal saab hüvitist kasutada. Maksmisel oli üllatus suur, kui selgus, et ei saagi kasutada ja mokaotsast veel mainiti “see poleks mulle kasulik”. Ometi neid kohti on päris palju, kus seda saab kasutada. Näiteks raseduse ajal käisin Tartu mnt-l, Stockmanni kõrval (kui bussijaama poole kõndida) ja igati vinks-vonks oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja isegi selline suur kliinik nagu Kaarli (kus mu arst vahel töötab) ka ei ole.

Kaarlis on 2 suurt kliinikut kõrvuti ustega majades. Kaarli kliinik on täitsa era.
Kõrvalmajas Tallinna Hambakliinik omab lepingut.
tuleb lihtsalt kõrvaltuksest sisse minna ja kohe saab hk rahade eest teenust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kes on haigekassaga liitunud peavad olema nende hinnakirjad jne. Kui nimekirjas ei ole seal on lihtsam sahkerdada. Siin Tartus üks hambaarst ainult sularaha tegutseb. No mis nii viga. Ülevaade puudub ametlikult palju raha läbi käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest hambaarst tahab sõita Lexusega ja ehk ka Teslaga. Maapiirkonnas sobib aga arstile ka Škoda. Nii lihtne see ongi.
Haigekassa hinnakiri kusjuures arvestab ka arsti kasumiosa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hambaravihüvitis ja haigekassa lepinguga kohad