Esileht Ilu ja tervis Hambaraviks laen

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hambaraviks laen

Postitas:

Kui lihtsalt või raskelt on võimalik saada hambaraviks laenu? Kas peab kindlasti töötama ja saama iga kuu palka või on lootust ka saada siis, kui inimesel on osaline töövõime, saab mitu toetusraha iga kuu ja on abikaasa ülalpidamisel? Laen selleks, et oleks vaja panna mõni implantaat ja taskust seda mitut tuhandet ei võta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:17; 05.05 18:41; 05.05 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Implantaadi eest maksad mitmes osas, alguses maksad lõualuusse opitavad implantaadi eest, siis kui luustunud, keeratakse sinna kruvi, haav paraneb, siis maksad krooni eest, vahel kui kasutatakse ka kunstluud, siis luustumine võib kesta kuni 6 kuud, sul on aega raha koguda. On olemas veel hambaravikindlustus, hõbe ja kuld kindlustuskaitsepaketi sõlmimisel sai vist 1 implantaadi paigaldamise tasuta.Uuri nende kodukalt. https://cavitas.ee/hambaravikindlustus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ma sinu asemel, siis ma sellist laenu endale kaela ei võtaks. Uuriks oluliselt odavamaid võimalusi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 18:25; 05.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ma sinu asemel, siis ma sellist laenu endale kaela ei võtaks. Uuriks oluliselt odavamaid võimalusi.

Millised odavamad võimalused on, millega ka süüa saaks ja püsivad on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:17; 05.05 18:41; 05.05 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Büügelproteesid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaaluks ka büügelproteese.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:56; 06.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Büügelproteesid.

Olen nendeks veel liiga noor.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:17; 05.05 18:41; 05.05 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Büügelproteesid.

Olen nendeks veel liiga noor.

Noorele inimesele on laen ainult rõõmuks? Aga jah, sel juhul tõesti tuleb laenata.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 18:25; 05.05 22:27;
To report this post you need to login first.

Büügelproteesid.

Olen nendeks veel liiga noor.

Mis tähtsust on vanusel. Elad toetustest ja oled kellegi ülalpidamisel, siis teed proteesi ka vastavalt sellele. Äkki küsid sellelt oma ülalpidajalt, et kas annab sulle raha implantaatide jaoks või soovitab ka büügit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Büügelproteesid.

Olen nendeks veel liiga noor.

Kui nii võtta, siis on ka implantaadid proteesid. Lihtsalt sa ei pea neid suust eemaldama, aga proteeside alla liigituvad ikkagi. Et siis noor inimene ei suuda kaks korda päevas büügleid suust ära võtta?
Mina sain büügelproteesid 40 aastaselt, olen oma praeguse kaaslasega koos olnud peaaegu kolm aastat ja ta muide ei ole siiamaani aru saanud, et mul kõik hambad pole enda omad. Pole need seganud ei suudlemist ega suuseksi, muust elust rääkimata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:56; 06.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaraviks laen