Esileht Ilu ja tervis Hammaste laminaadid

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Hammaste laminaadid

Postitas:

Kuidas on elada lamineeritud hammastega? Kaua vastu peavad? Kuidas nendega söömine on? Kas vajavad regulaarset arsti külastamist? Kas igatsete päris hambaid ja kahetsete lamineerimist?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas igatsete päris hambaid

Sa vist pole päriselt aru saanud, mida see lamineerimine üldse tähendab.
Et sinu “päris” hammast keegi reeglina ei lihvi/muuda/torgigi. Lihtsalt kleebitakse sinu hambale õhuke kest peale ja kogu lugu.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 11:45; 01.09 12:19; 01.09 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on elada lamineeritud hammastega? Kaua vastu peavad? Kuidas nendega söömine on? Kas vajavad regulaarset arsti külastamist? Kas igatsete päris hambaid ja kahetsete lamineerimist?

Palun tõsta teema tervise teema alla.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun tõsta teema tervise teema alla.

Nagu sa ise suurepäraselt ei teaks, et oma teemat ei saa tavakasutaja kuhugi “tõsta”.
Aga teemasse mittepuutuvaid märkusi on vaja põhimõtteliselt teha?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 11:45; 01.09 12:19; 01.09 13:04;
To report this post you need to login first.

Palun tõsta teema tervise teema alla.

Nagu sa ise suurepäraselt ei teaks, et oma teemat ei saa tavakasutaja kuhugi “tõsta”.

Aga teemasse mittepuutuvaid märkusi on vaja põhimõtteliselt teha?

Saab küll ju juba kirjutatud teemas muuta, millises alafoorumis see olema peab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju lamineerimine maksab? Mul kaks suretatud hammast mis veidi tumedamaks tõmbunud. Tahaks ilusamaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale info, need vist on lumineerid. Minul on 4 esihambal laminaadid. Lihviti üsnagi. Tänaseks 10 aastat olnud ja pool aastat tagasi murdus ühel tükike ära.

Lumineerid on üks laminaatide alamliikidest ja valmistatud sama tugevast, ent veel õhemast materjalist kui klassikalised laminaadid.
Ja seal ei lihvita oma hammast maha, nagu sul 10a tagasi tehti. Kuigi, ka siis olid lumineerid juba Eestis olemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 11:45; 01.09 12:19; 01.09 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel prominentproual on näha, mis juhtub, kui alumist hammast ei lihvita. Välja tuleb hobusenägu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 14:19; 08.09 16:12; 08.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivisaar on elav näide ebaõnnestunud plaatimisest

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivisaar on elav näide ebaõnnestunud plaatimisest

Ma vaatasin Googlest pilte – ei saanud midagi aru, et ebaõnnestunud oleks. Ühtlased valged hambad, täitsa hea üldmulje.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inglise keeles guugeldades saab rohkem vastuseid, pane pildiotsingusse “dental veneers process”, siis näed, kuidas oma hambad ette valmistatakse, enne paigaldamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milleks sellist asja vaja on, hiigelsumma välja käia, eriti kui 10a. vaid vastu peavad? Kedagi ei huvita kellegi teise hambad, igaüht huvitavad vaid ta enda hambad. 😀 Mul muudki oma rahaga pihta hakata kui millegi teistele näitamiseks kulutada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milleks sellist asja vaja on, hiigelsumma välja käia, eriti kui 10a. vaid vastu peavad? Kedagi ei huvita kellegi teise hambad, igaüht huvitavad vaid ta enda hambad. ???? Mul muudki oma rahaga pihta hakata kui millegi teistele näitamiseks kulutada.

Kurb on ka see, et ega sa iial ei tea kvaliteeti, mis saad, pooled neist on koledad välja kukkunud. Liiga valged jätavad ka liiga ilmse kunsthammaste mulje, nende kõrval paistab loppis nägu väga hullusti silma.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 14:19; 08.09 16:12; 08.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb on ka see, et ega sa iial ei tea kvaliteeti, mis saad, pooled neist on koledad välja kukkunud. Liiga valged jätavad ka liiga ilmse kunsthammaste mulje, nende kõrval paistab loppis nägu väga hullusti silma.

Eks ole, liiga valgete hammaste taustal paistab loppis nägu välja, aga kui te omale ripsmete asemel need suured tuustid panete, siis nagu kaunistab loppis nägu või?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole, liiga valgete hammaste taustal paistab loppis nägu välja, aga kui te omale ripsmete asemel need suured tuustid panete, siis nagu kaunistab loppis nägu või?

Kes teie. Minu arust lamineeride ja suurte ripsmetuustide klientuur on erinev.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 14:19; 08.09 16:12; 08.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes teie. Minu arust lamineeride ja suurte ripsmetuustide klientuur on erinev.

Minu arust samuti. Teise Eesti maitsetute tuustide kandjatel pole never võimalusi 6-10 000.- suuhügieenile kulutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milleks sellist asja vaja on, hiigelsumma välja käia, eriti kui 10a. vaid vastu peavad? Kedagi ei huvita kellegi teise hambad, igaüht huvitavad vaid ta enda hambad. ???? Mul muudki oma rahaga pihta hakata kui millegi teistele näitamiseks kulutada.

Täiesti vale arvamus!

Hambad on üks ESIMESI asju, mida inimestel märgatakse ja katkised/kollased/kõverad esihambad on kõike muud kui vaid omaniku enda mure. Paraku karjub see näost esimesena.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milleks sellist asja vaja on, hiigelsumma välja käia, eriti kui 10a. vaid vastu peavad? Kedagi ei huvita kellegi teise hambad, igaüht huvitavad vaid ta enda hambad. ???? Mul muudki oma rahaga pihta hakata kui millegi teistele näitamiseks kulutada.

Järelikult sul pole seda probleemi. Kui ikka hambareas on paar tunduvalt tumedamat tooni hammast, siis torkab silma küll. Niisama ühtlaselt ilusaid ja terveid hambaid keegi lamineerima ei hakkagi. Aga ettevaatlik peab selle asjaga olema. Ühel tuttaval muutusid hambad ühtäkki ilusaks, ise rääkis, et lasi laminaadid panna, muidu ei saaks arugi. Teise tuttavaga rääkides pean pingutama, et ei vahiks kogu aeg tema hambaid, sest need on täpselt nagu oleks pilapoest ostetud. Suured, ümarad ja ebaloomulikult kriitvalged. Raha sel inimesel muidu on, sattus ebakvaliteetse teenuse otsa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Hammaste laminaadid