Esileht Väikelaps hammaste pesemine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: hammaste pesemine

Postitas:

Palun andke nõu, kuidas hambaid lapsel pesta? Mõni aeg tagasi saime veel ilusti hakkama aga äkki keeldus laskmast hambaid pesta ja ei enam. Proovi nii või teisiti, pigistab suu kinni ja keerab ära ja kui ikka kuidagi üritad saab täitsa pahaseks. Sai ostetud vaarika maitseline pasta, et äkki magus maitse aitab aga ei. Varem meeldis talle endale ka harjaga ringi käia seda suhu panna ja lasi hambaid natuke ikka pesta kui ise samal ajal pesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki tulevad kusagilt hambad, mis haiget teevad kui pesed? mina olen märganud, et sellel ajal mul ka ei taha pesta, muidu jookseb rõõmuga hambaid pesema.
vahest ma laulan talle, vahest loen mõnda luuletust, see teeb nalja… alati tahab ta hambapasta tuupi enda käes hoida või ehk aitab teil mõni mänguasi kaasa võtta? ehk peaksid 2 hambaharja muretsema, et ta saaks ka samal ajal harja käes hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teeme nii, et suure wc poti peal on laste prill-laud, panen lapse sinna istuma ja ise siis kükitan tema ette. Alguses panin näpu külje pealt lapsele suhu, tal seal veel hambaid polnud, hammustamisel polnud valus. NO ja siis tegin igasuguseid nägusid ja pesin samal ajal puhtaks. Selline jantimine kestis vast paar kuud, praeguseks ammu unustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe lapsega on aidanud hädast välja elektriline hambahari, ühega hakkasime kasutama u 1 a 7 kuu vanuselt, teisega 2 a 3 kuu vanuselt, senimaani käis võitlus tavahambaharjaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps hammaste pesemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.