Esileht Ilu Hammaste valgendus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hammaste valgendus

Postitas:

Mis on “proovitud ja toimib” meetod?

igasugu ribasid nt on nii palju, et ilma kogemusteta raske valida. Natuke ju maksavad ka.

tahaks just selliseid poevariante, hambaarstile 300€ kahjuks anda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 08.09 13:23; 21.09 15:36; 17.02 12:29; 22.02 09:26; 22.02 10:38; 14.04 13:41; 29.04 15:12; 08.06 13:40; 10.06 09:36; 15.06 13:04; 29.06 15:19; 01.07 10:46; 03.07 22:45; 13.07 14:33; 29.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb hammastest, mõnele mõjub iga asi ja teisele ei mõju ka hambaarsti tehtud valgendus üldsegi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis tütar Zoom valgenduses, nädal oli ilus ja siis hakkas kaduma, kuu aega hiljem hambad nagu varem. Värvilisi asju ei söönud. Mahavisatud raha. Mina ise käisin Zoom valgenduses ligi 15 a tagasi ja siiamaani ok.

Plaastritest soovitan ainut Crest ribasid.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supersmile hambapasta toimib üldiselt päris hästi. Ainus, mis mul reaalselt toiminud on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crest toimib, aga mina pigem ei soovita. Sai kunagi noore ja rumalana katsetatud, valged olid hambad küll, aga muutusid ka pikaks ajaks väga tundlikuks. Kui mitmeid kordi kasutada, siis ilmselt lõhuvad korralikult hambaid. Mäletan, et mul lõi plaastri peal oleku ajal veel mingi ilge valu alumistesse hammastesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks musta söega. Tradehouse’ist vist kunagi ostsin selle spetsiaalse karbikese, see on  ohutu ja toimib (nt kord nädalas kasutad seda). Lisaks soovitan Colgate’i musta söe hambapastat (Kaubamajast ja Selverist saab seda), ise kasutan igapäevaselt ja hoiab hambad terved/valged.

Neid plaastreid jm tugevamaid tooteid ei julgeks ise küll katsetada. Hambaarsti juures soovitan hügienisti teenust (soodapesu, pärlipesu), see peaks jääma 100-150 euro piiresse. Küll otseselt ei “valgenda”, aga mulle küll tundub tulemus alati nii ilus ja suuhügieeni mõttes ka vajalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen kord käinud hammaste valgenduses, mida ilugrupid siin järjest pakuvad ja noo.. midagi nagu läks aga eks seal peab ka mitu korda käima. Hambaarstil soodapesu tehes märkasin kohe erinevust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodapesul pole mingiit valgendavat toimet. Kui oma hamba toon on heledam, aga hambad on toidu mõjul tumedamaks parkunud, siis taastab soodapesu oma haba tooni. Seega on väga individuaalne, kas toon muutub soodapesuga või ei. Kaasasündinud kollast hammast see heledamaks eei tee.

Soodapesu peaks siiski väga kasulik asi olema, sest puhastab igemetaskud ja hambad kenasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supersmile hambapasta toimib üldiselt päris hästi. Ainus, mis mul reaalselt toiminud on.

sama siin, ikka suht kollased, ilmselt vanusega. Nüüd vaatan, et kohe kena ja ikka palju heledamaks läinud, minu puhul ka toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljutises Anne ja Siilis oli soovitus maasika, sooda ja vähese vee seguga valgendada. Hoiad 5 min ja harjad kergelt maha. Proovinud pole, aga tundus huvitav mõte, mida proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Hammaste valgendus