Esileht Imetamine Hammustamine imetamise ajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hammustamine imetamise ajal

Postitas:
Kägu

Laps on mul 8-kuune ja täna ööunne pannes algas täielik error. Jääb magama siis rinna otsas. Hakkas oma kahe eksisteeriva hambaga mind väga valustasti hammustama. Ja kui väljendasin, et aiaiai, mul on valus, siis pistis lõugama. Nii mitu korda, mõlemast rinnast. Laps ise ka ei saanud aru, milles viga ja oli nagu shokis. Lõpuks saime kuidagi magama, aga endal oli koguaeg hirm, et lööb uuesti hambad sisse. See ikka nii hullult valus! Nüüd ongi endal hirm, et see kordub, ei teagi, kuidas öösel/varahommikul hakkama saame. Kas kellelgi on kogemusi? Läheb see hammustamine ruttu üle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hammustab tuleb nibu eemaldada – laps õpib varsti seose ära kui hammustab siis rinda ei saa.

Kui nibu nö hammaste vahel siis kõigepealt rind nö “kurku suruda” siis laseb lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles vanuses kipuvad hammustama jah. Mul ka mõned korrad hammustanud, aga ma ise siis ehmatan ja karjatan. Selle peale ehmatab laps ka ära ja hakkabki nutma. Nii ta õpibki, et hammustada ei tohi. Meil ehmatamiste peale laps eriline hellik. Veidi aega tagasi ei tohtinud mees kõvasti nuusata ega aevastada. Kohe oli kisa lahti.
Nüüd laps 10kuune. 8 hammast suus ja pole ammu hammustanud. Isegi poolunes mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps hammustas ka umbes samas vanuses ja aitas see, et pigistasin sõrmedega õrnalt nina kinni tal. Nüüd on laps 10-kuune ja väga harva hammustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Hammustamine imetamise ajal