Esileht Beebi ja mitmikud hanerasv Tallinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: hanerasv Tallinnas

Postitas:

6-kuusel nohu ja nüüd ka köha. Kust saaks Tallinnas hanerasva osta, pole enne kasutanud. Kuidas veel ravida peale humeri ja küüslaugu. Tänan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hanerasv on igas apteegis loodustoodete all kenasti olemas, veel kasuta humeri lahust ja rhinomeri ninapumbaga tõmba tatt välja. köha vastu soovitas meie arst prospani siirupit,mida pannakse toidu sisse. kui peaks palavik tõusma, siis apteegis on nii väikestele müügil paracetamoli küünlad ja panadoli siirup.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimi, Prisma toiduosakonnast vaata. Sealt, kus on võid ja margariinid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel soovitaks osta teepuuõli. Seda tilgutad natukene lapse voodisse lina peale ja teed auru. Niimoodi et keevasse vette paned paar tilka teepuuõli ja hästi palju küüslauku. Lapsel rätik üle pea ja lased hingata. Ole ettevaatlik, et ta ennast ei põletaks, pigem las hingab seda auru kaugemalt kui lähemalt. Paar sekundit las hingab, siis lase puhata ja nii tee paar minutit.

Kui hanerasva paned talle alla, siis varvaste vahele võib panna vietnamisalvi. Seda sama salvi pane ka voodipulkadele, kuid vaid sinna, kuhu lapse käed ei ulatu!

Kui sul on voodikarussell, siis tee selle külge uus atraktsioon. Marli sisse pane küüslauguküüned, marl tee vietnamisalviga kokku ja las see ripub seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin looduspoest ja see ei ole puhas hanerasv, kuigi müüa ütles, et on..ei hakanud kohe purgi pealt uurima, aga hiljem vaatasin, et see segatud mesilasvahaga, nii et, pööra sellele tähelepanu. Looduspoes maksis pisike tuubike 5eur, seega suhteliselt kallis. Puhas hanerasv on valge/hallikas, see mis meile pähe määriti on kollaka tooniga. Vahe on selles, et hanerasva peab soojendama ja pealemäärides on ta soe, see mida meie ostsime on soe ainult käte vahel hõõrudes, seega läksime sellega alt. Olen kuulnud, et hanerasva müüakse ka Rimis v Prismas, aga millegipärast kaldun arvama, et see ei ole puhas hanerasv, täpselt sama ka apteegis. Mina olen oma 4 kuusel pojal nohust lahti saanud Humerit ninna pihustades ja ninapumbaga pidevalt tatti välja tõmmates. Haiglas öeldi meile, et soolveelahusega võib puhastada nina ca 6 korda päevas. Lisaks teeme meie öösel sinepipulbri sokke, st, et panen mõlema soki sisse natuke sinepipulbrit, on aidanud siiani ilusti. Ööseks panen pea kohale ca 20 cm kaugusele ka küüslaaugu viile ja neid vahetan, kui teda öösel toidan. Loodan, et oli abi ja Sul õnnestub õiget hanerasva saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesilasvaha ainult tõstab kauba väärtust! Ei läinud te oma hanerasvaga haneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin looduspoest ja see ei ole puhas hanerasv, kuigi müüa ütles, et on…hiljem vaatasin, et see segatud mesilasvahaga… Olen kuulnud, et hanerasva müüakse ka Rimis v Prismas, aga millegipärast kaldun arvama, et see ei ole puhas hanerasv, täpselt sama ka apteegis…[/tsitaat]
Toidupoest saabki 100% hanerasva, apteegis müüakse seda segatud kujul. Saad suure potsiku puhast kraami odavalt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta hanerasv toidupoest, seal on see apteegi omast palju suuremas topsis ja mitu korda odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud hanerasv Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.