Esileht Kodunurk hange.ee – kas kasutate?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: hange.ee – kas kasutate?

Postitas:

Kuidas olete remonditööde teostajad leidnud? Kui ei ole tuttava tuttavaid ja meest, kes teeks. Olete hange.ee-d kasutanud, kas olete sealt leidnud töötegijaga rahule jäänud? Kas seal on üldse suur valik pakkujaid või paremad tegijad tuleb teisi kanaleid pidi leida?

Tahaks leida endale enavähem püsivat tegijat. No nagu mul on oma kindel autoparandus, kus oma kutt, keda usaldan ja kes juba aastaid mu autosid hooldanud ja parandanud. Korteri (ja maakoduga) ka palju nokitsemist oleks. Pole konkreerselt üks remont. Vaja rõdu uksepale viimistleda, vannitoa valgustus vahetada, köögis tööpinnatagune sein vahetada ja uus mööbel ja põrandakate paigaldada. Sellised väiksed asjad mis juba aastaid ootel. Uue aasta lubadus, et 2021 alguseks on mu korter tipp-topp.

Seega küsimus – kuidas leida oma remondikutti ja kas hange.ee on hea koht selleks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 12:39; 30.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutti otsid või tõsiseltvõetavat töömeest?

Hanget pole kasutanud, oman niisama tuttavaid + ehitusvaldkonnas tegutsevat meest.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutti otsid või tõsiseltvõetavat töömeest?

Hanget pole kasutanud, oman niisama tuttavaid + ehitusvaldkonnas tegutsevat meest.

No ikka töömeest, väga vabandan, et teda kutiks nimetan. Nii nimetan ma oma autotöökoja mehaanikuid ka. Ma kahjuks ei oma tuttavaid, seepärast mu küsimus oligi neile kes samas olukorras nagu mina (kirjutasin seda oma küsimuses ka).

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 12:39; 30.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolmel korral hanget kasutanud. Kahel korral valisin ka võitja ning jäin rahule. Ühel korral pakutud hinnad ei sobinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolmel korral hanget kasutanud. Kahel korral valisin ka võitja ning jäin rahule. Ühel korral pakutud hinnad ei sobinud.

Mis töid lasid teha? Mul trepp plaaditi väga ilusti ära, jäin rahule, aga aiaehitajatega sattusin küll purki. Vaja ikka lasta ümber teha. Kahju raisatud rahast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abihoone katuse lasin parandada, hekki lõigata.
Aiaehituse hanke võitjat ei valinud, kuna hinnad ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin lammutamise jaoks. Iseenesest firmad kui sellised ei võtnud jutulegi sellise teemaga või pakkusid absurdseid hindasid. Ega see hange.ee’ski teab, mis odavalt ei tulnud, aga ikka parem kui mitte midagi. Väikeste tööde jaoks on see minu arust hea keskkond, aga loomulikult võid ka orki lennata. Firmadega on ju samamoodi. Minu lammutajad olid ka parajad selle koha pealt, et tähtajad nende jaoks ei tähendanud midagi. Küll aga sai töö tehtud normaalselt lõppkokkuvõttes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nats seotud ehituse-ja elektriteenustega. Lihtsalt kirjutan natuke teenuste osutajate tausta. Võib- olla on mõtetest kasu.
Kas sa soovid Hange´t kasutada odavaima hinna saamiseks? Kui see on eesmärk, siis ei pruugi tulemus pärast sobida. Head töömehed- väikesed firmad on väga hõivatud. Samuti pole aega ja vajadust tegeleda Hankes hinnapakkumistega.
Üldiselt tehakse töid tutvusringkonnas ja öeldakse otse rääkides lihtsalt suurusjärk, millega arvestada. Suurusjärk kujuneb siis töötundidest ja materjalikulust.
Näiteks saab hinnata enam-vähem tööpäevi ja näiteks siis tööd, millel on keeruline mahtu ennustada (igasugused aiavahetused näiteks, remonttööd) öeldakse näiteks 250 euri tööpäev. Selle raha sees siis kaks töömeest + 1 organiseerija-tegija. Ps me ei räägi hetkel Tallinnast.
Tutvusringkonnas nii käibki.
Muidugi on inimesi, kes soovivad täpselt hinda teada. See võib tunduda mugav, aga tegelikkuses võib nii hoopis rohkem maksta. Seetõttu, et miinusega ei hakka keegi sul tööd lõpuni tegema ja kui on pisike hind, siis sinna sisse mahub väga madala hinnaga töömees näiteks. Mul üks tuttav naine ei leidnud endale paar aastat akende värvijat, kuna soovis hinda ette teada. Tegelikult oli tegu keeruliste akendega ja töömahuka tööga ja kõik soovisid teha tunnitööna. Kliendile ei sobinud see, sest ta ju ei saa olla päeval kodus ja tunde üleskirjutada. Tegijatele ei sobinud hinda ütelda ette, kuna mitmevärviliste akende värvimine kaks- kuni kolm korda pole igapäevane töö ja keeruline on mitte mööda panna ajakuluga.
Lihtsalt tööd on palju ja polegi vajadust võtta igat klienti vastu.
Minu jutu mõte on siiski see, et proovi leida siiski keegi tegija tutvusringkonnast ja küsi lihtsalt suurusjärk hinnale. Samuti koosta enne kohtumist nimekiri vajalikest töödest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõned korrad kasutanud, seni on hästi läinud kõik. Ühe tegijaga tekkis hea kontakt ja temaga oleme hiljem otse edasi toimetanud.
Tähtis on ise võimalikult lahti kirjeldada kõik, mis vaja teha, ka pilte olen lisanud. Ja tehtud pakkumistest loeb ka juba nii mõndagi välja. Kes kui palju ja asjalikke lisaküsimusi on esitanud, milliseid ettepanekuid teinud jms.
Ei saa öelda, et iga kord pakkumiste hulgast selle kõige odavama oleksin valinud, valik saab lõpuks tehtud ikkagi omavahelise suhtluse, hinna, tähtaegade põhjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaja ikka lasta ümber teha. Kahju raisatud rahast.

Kas lepingu tegite?
Kes on tuttava tuttava firmat kasutanud: kas lepingu tegite ja hinnapakkumise saite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuline on see hange.ee.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuline on see hange.ee.

Kahju küll. Nad peaksid oma portaali ikkagi tasuta pidama.
Üldse, töömees võiks samuti tasuta midagi teha.
Vastikud rahaküsijad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk hange.ee – kas kasutate?