Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hange.ee

Postitas:

Kas olete kasutanud seda keskkonda ja soovitateIei soovita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tekkinud selle keskkonna kohta küsimus, et kui keegi teeb mu hankele pakkumise, aga mul ei ole väga täpne kirjeldus, mida tööna saada tahan, siis kas see hanke hind jääb ikkagi 100% selliseks, nagu kirjas või saab hiljem midagi muutes ka hinda muuta?

Näiteks tahan terve korteri elektrijuhtmete vahetust aga pole kirjas, palju pistikuid jne mul on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mitu korda. Pakkumise teinud firmade kohta tuleb enne tagasisidesid lugeda ja neid, kellel ühtegi ei ole, valida ei maksa. Ja nagu ikka – mida odavama hinnaga pakkumise valid, seda sitema kvaliteedi saad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud, hoovis oli vaja paar puud maha võtta, kännud freesida jms. Jäin rahule küll, töö tehti korralikult ära ja soodsamalt ka, kui muidu oleks saanud. Saatsin enne hange.ee kasutamist erinevatesse firmadesse päringud ja need pakkumised olid ikka ulmelised. Kusjuures, hanke võitjaks sai ka ettevõte, kes oli eelnevalt meilile pakkumise saatnud, aga selles pakkumises oli hind ca 300 eurot kõrgem, kuigi tööde kirjeldus ja pildid olid copy-paste. Aga mida täpsema tööde kirjelduse kirjutad, seda täpsema pakkumise ka saad.
Ma ei valinud kõige odavamat pakkumist, oluline oli, et pakkujal oleks hinnangud/kommentaarid ja normaalne tagasisideskoor. Päris hinnanguteta pakkujat ei julgenud valida.
Kokkuleppel pakkujaga saad hiljem lisatöid ka tellida. Kui meil käidi objekti üle vaatamas, siis arborist märkas, et osadel puudel vanad ja kuivanud ohtlikud oksad. Leppisime eraldi hinnas kokku ja tehti lisaks see töö ka ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnas saate ikka pärast muudatusi teha, aga odavamaks küll ei lähe. Selle kuvatava hinna järgi peavad firmad hanke keskkonnale mingi protsendi maksma. Nii et ma pigem tellikski esialgu vähem töid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )