Esileht Ilu Hansapost Beauty Week

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hansapost Beauty Week

Postitas:

Sel nädalal siis Hansapost reklaamib, et on ilunädal ja paljud kaubad kuni -50%. Lisaks üle 3oeuro tellimustele pakiautomaati transport tasuta.

Tahtsin võimalust kasutada ja endale paar parfüümi tellida. Aga mingil põhjusel ei lase ta tellimusel soodukoodi kasutada. Lisaks ei võimaldagi tooteid pakiautomaati tellida, väidetavalt kaalu ja suuruse tõttu? Tegemist on paari lõhnaga, no mis asja?

Põhimõtteliselt on siis tegemist ilunädalaga, kus reklaamitakse suurelt välja, et alates 30eurosest tellimusest on transport pakiautomaati tasuta, aga Hansapost ei lase sellist võimalust isegi mitte kasutada. Ainukesed võimalused variandid on Omniva kuller 5.99 või ise lattu järgi minemine. See on mingi tüng?

Mõtlesin, et see pakk ei saa olla kindlasti liiga suur. Samas ka mitte liiga väike. Milles asi siis?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 16:16; 06.07 13:38; 07.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain vist oma vastuse. Nad ei väljasta parfüüme pakiautomaati. Hea tüng tõesti.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 13:17; 07.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain vist oma vastuse. Nad ei väljasta parfüüme pakiautomaati. Hea tüng tõesti.

See teema on juba mitme aasta vanune, et parfüüme ei väljastata. Mingid probleemid on sellega olnud. Nt talvel pakasega ilm mõjutab (ma ei tea, mis temperatuuril need külmuvad), aga kui kui miskit lekib kuskilt jne. Ei ole see mingi uus asi ja ainus pood selline.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mylook küll saadab ja pole kuulda olnud, et midagi oleks juhtunud sellest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Tallinki e-poest tellin ka lõhnasid ja alati pakiautomaati, imelik, et Hansapost ei saada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Smartposti pakiautomaadid asuvad ju siseruumides, täiesti arusaamatu, miks sinna ei saadeta?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lovertel kogu aeg parfüümid pakiautomaadis ja ka Kaup24-l.

Loll jutt, et ei saa saata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita nendega mingit tegemist teha. Tellisin eelmisel aastal nutikella, tarneaeg ammu möödas, tellimusest null info. Helistasin neile ja selgus, et ammu läbi müüdud. Järve esinduspoes üritati müüa laste käekella, mille seier seisis. Müüja väitis,et aga ostke uued patareid -nagu halloo?Kaup24 kaudu olen palju tellinud, alati kaup õigeaegselt kohal. Neil kohati kallim, sõltub täiesti tootest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadavad küll, see oli neil mingi it probleem, et sedasi ütles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mingil põhjusel ei lase ta tellimusel soodukoodi kasutada. Lisaks ei võimaldagi tooteid pakiautomaati tellida, väidetavalt kaalu ja suuruse tõttu? Tegemist on paari lõhnaga, no mis asja?

Põhimõtteliselt on siis tegemist ilunädalaga, kus reklaamitakse suurelt välja, et alates 30eurosest tellimusest on transport pakiautomaati tasuta, aga Hansapost ei lase sellist võimalust isegi mitte kasutada. Ainukesed võimalused variandid on Omniva kuller 5.99 või ise lattu järgi minemine. See on mingi tüng?

Siin teemas on jäänud täiesti tähelepanuta, et sooduskood ise ei toiminud. Mis selle pakiautomaadi üle jaurata, siin on hoopis suurem küsimus ju

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei nõustu kriitikaga – tellisin eile 3 pakki 1x maske (10 eurot, 50 maski) ja täna on juba automaadis.

Olen HP suht palju tellinud, aga alati on teada, kui kaua läheb – näiteks mööbel ikka 2 kuud. Samas on kvaliteet väga hea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansaposti kogemus ütleb, et valida alati tasumiseks kättesaamisel. Kui läheb hästi on kaup ülejärgmisel päeval kohal, kehval juhul kui näitab ca 3-4 nädalat tarneaega ei ütle keegi, et üle läheb, kuni ise uurima hakkad ja avastad, et läheb veel ca kuu. Aga sellisel juhul olen kas loobunud või vaatanud mõne teise alternatiivi (kui võimalik) ja välja vahetanud ostetud toote kiirema tarnega vastu (vahest ka siis kallima asja võtnud kui esialgu planeerisin), tarneaja üle küsinud ja ilusti kätte saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Hansapostist ainult parfüüme, šampoone jms tellinud ning alati pakiautomaati. Kordagi pole probleemi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar korda proovinud Hansapostist tellida ja mõlemad korrad on selgunud, et polegi seda asja. On pakutud kehvemaid alternatiive. Raha olen küll kiiresti tagasi saanud mõlemal korral, kui need alternatiivid ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Hansapost Beauty Week