Esileht Ilu ja tervis Happekoorimine. Kes käinud,kuidas mõjub?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Happekoorimine. Kes käinud,kuidas mõjub?

Postitas:

Jagage muljeid.
Kas tasub? Kas oli mehaaniline või tehti kõik protseduur kätega kosmeeetiku poolt? Mis on tõhusam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 01:26; 19.01 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav käis, pärast oli näonahk mitu nädalat jube ja nägu valutas. Tema piinade vaatamise järel ma küll ei julgeks ise sellele protseduurile minna. Kuu aja pärast, kui nahk oli taastunud, mingit märgatavat “enne” ja “pärast” vahet ka ei olnud, võib-olla ta ise kuidagi tundis vahet, aga teistele silmaga nähtavat vahet polnud. Tema läks keemilist koorimist tegema, kuna lootis aknearme vähem märgatavaks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan huvilistel uurida pigem koduseid happega koorimisi. Need on nõrgema happesisaldusega kui kosmeetikute juures. Mina olen graanulitega/mehhaanilise koorimise vahetanud aha happega koorimise vastu ning nahk on palju õnnelikum. Kui sobrada siin nahahooldusteemades, siis on võimalik leida pikemaid tekste hapete kohta, olen neid siia kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ise ka seal ära.
Väga meeldis.
Kosmeetik tund aega tegeles minuga, ilusa muusika saatel.
Kõige pealt puhastas siis kooris sõrmedega, sis vist jälle puhastas ja kooris ja lõpuks kandis kreemi ma arvan. Kui hapet pani siis väga vähekene kipitas ja kähku läks üle. Pärast kui kõik oli lõppenud siis nägu oli kergelt punakas ja järgmiseks päevaks oli kõik korras, nägu ilus ja puhas.
Mingit ebameeldivust ega miskit sellist nagu eelpool kirjutati küll ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 01:26; 19.01 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll olla, et inimene on hüaluroonhappele allergiline. Mina näiteks. Olen saanud allergilise reaktsiooni nii suukaudu manustatavast hüaluroonhappest kui ka kreemist, mis seda sisaldas.
Teine asi mis mulle kreemides ei sobi on C-vitamiin. Suukaudselt manustatuna see probleeme ei tekita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka sellel protseduuril käinud. Ei märganud küll mingisugust vahet, et nahk oleks kuidagi ilusamaks läinud. Pigem vastupidi, nahk kuidagi õhem ja peale protseduuri tekkis näole kõrvalesta lähedale suur vesivill ja sellest jäi väga suur arm.
Nahk oli ilus vaid hetk enne seda, kui hakkas maha kooruma. Kõik oli pingul ja poorid olid imepisikesed. Nii väga lootsin, et jääbki nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kosmeetiku juures ning ta määris käsitsi mulle hapet näole. Mul otseseslt aknet pole, aga vistrikke esineb sagedasti, kuigi varsti hakkab juba 40 jooksma. Kosmeetik hoiatas veel, et nahk võib hell jääda ja kestendama hakata, aga ma ei märganud absoluutselt midagi. Kahjuks mitte ka positiivseid muutuseid…

Kasutan ise kodus juba aastaid ensüümkoorijat, sest nö terakestega koorijad teevad mul naha katki ja siis on peale iga koorimist nahk hell ja vistrikud kindlustatud. Kunagi aastaid tagasi oli üks väga hea Lumene ensüümkoorija, seda enam ei tehta ning olen sunnitud kallimat toodet kasutama: Irena Eris ensüümkoorija tundlikule nahale https://www.kaubamaja.ee/dr-irena-eris-ensuumkoorija-naole-75ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Happekoorimine. Kes käinud,kuidas mõjub?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.