Esileht Ajaviite- ja muud jutud Happy Bows ja Bless This Mess nii sarnased

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Happy Bows ja Bless This Mess nii sarnased

Postitas:
Kägu

Kas tegemist on samade disaineritega? Kleidid ja ka kangad nii sarnased. Mõned asjad nagu copy-paste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks avastasid, et selline müüb. Paar eri lõiget ongi, muidu mängivad kangastega.

Aga mind hoopis huvitab, et kes neid ostab, kes on sihtgrupp? Kas meil on tõesti nii palju (noori) naisi, kes igal hooajal endale üha uusi (aga üsna sarnaseid) 150euroseid kleite soetavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks avastasid, et selline müüb. Paar eri lõiget ongi, muidu mängivad kangastega.

Aga mind hoopis huvitab, et kes neid ostab, kes on sihtgrupp? Kas meil on tõesti nii palju (noori) naisi, kes igal hooajal endale üha uusi (aga üsna sarnaseid) 150euroseid kleite soetavad.

Eks ikka need naised, kellele see lõige sobib. Mul on nt suvekleitidel konkreetne lõige, mida eelistan. Mõni nt väldib A-lõikelist seelikut, teine just eelistab seda. Mingeid väga ekstreemseid lõikeid tahabki vähem inimesi. Küll aga jääb 150 eurot kleidi eest mu jaoks kalliks, siiani on kalleim kleit olnud 80 eurot ja enamasti üritan 50 euroga kätte saada, aga ega mingeid disaineritooteid nii ei saa muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tegemist on samade disaineritega? Kleidid ja ka kangad nii sarnased. Mõned asjad nagu copy-paste.

Ühest küljest ma toetan eesti disaini ja Eestis toodetud kaupu, aga nendest kleitidest läheksin küll täiesti külmalt mööda. Kes küll on see sihtgrupp? Täiesti iseloomutud, mittemidagiütlevad palakad ju.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Happy Bows ja Bless This Mess nii sarnased