Esileht Hobinurk Hapukurgi hooaeg

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Hapukurgi hooaeg

Postitas:
Kägu

Kas praegu on televisioonis hapukurgi hooaeg? Mitte midagi vaadata ei ole. Kõik õhtud on täis mingite igivanade saadete korduseid, mida on aegade jooksul sadu kordi kedratud.

Uusi saateid ega sarju üldse ei ole. Ikka Kalevipojad, Kätekas, Viimane võmm, Nullpunkt, Kaks kanget Tansaanias jne.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oh, minumeelest just praegu nii palju vaadata, et jään hätta (vaatan päevas 1-2 tundi telekat):

Minu kodu on parim, Karavaniga Islandil, Shetland, Uued õed, Rakett 69,

Kuulsuste lahing, Võimalik vaid Venemaal, Kuldvillak, Bachelorette, Soome pealt paar krimisarja

midagi oli vist veel…, filmid ja muud saated vahel ju ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan ka Jupiterist, mistõttu sai Shetland lõpuni vaadatud ja paganama põnevas kohas lõppes hooaeg ära.  Ma ei kannata krimisarju vaadati nii, et järgmine osa on alles nädala pärast, mul läheb selle ajaga meelest, mis liinid seal jooksevad. Minu arust ei jõua ka ma kõiki vaadatud, aegajalt klõpsin paremad kanalid läbi, salvestan huvipakkuvad saated-sarjad-filmid ning hakkan neid siis vaatama. Häid filme tulrb ETV2 ja ETV+, viimasest sai vaadatud ka väga häid vene kriminulle (Tšerkassov).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin praegu Eesti saateid ja sarju.

Täna asusin põnevusega Kanal2 mingit päriselu lugusid vaatama. Selgus, et “jubajälle” kordus. Siis sättisin TV3 peale, kus algas samal ajal saade Kadunud. Esimesest kaadrist oli juba aru saada, et jälle kordus.

Õnneks algas ETV-s ENSV, mis paistab uus osa olema. Ja kommertskanalite reklaamide järgi paistab, et sealt vist algavad ka varsti mingid Eesti sarjad ja omasaated.

Siinnimetatutest vaatan Uued õed. Ja meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ETV2-s on alati filme, mida vaadata. Ringvaadet vaatan, Osooni, OPi. Enamasti ka AKd, NGd vaatan samuti, olgu kordused või mitte, ega ma neid kõiki näinud ka pole.
Eesti sarjad ei huvita üldse, olen vist igast 1-2 osa vaadanud ja alati pettunud, enam ei vaata juba aastaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, kuidas ja mis asjaoludel inimestel üldse aeg ja tahtmine telekat vaadata.

Tänapäeval internet pakub tuhandeilmelist meelelahutust, toimetused ja väljas jalutamine, sport…

Juba 10 aastat ei tea ühestki telesaatest midagi. Ega tunne puudust.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas praegu on televisioonis hapukurgi hooaeg? Mitte midagi vaadata ei ole. Kõik õhtud on täis mingite igivanade saadete korduseid, mida on aegade jooksul sadu kordi kedratud.

Uusi saateid ega sarju üldse ei ole. Ikka Kalevipojad, Kätekas, Viimane võmm, Nullpunkt, Kaks kanget Tansaanias jne.

Äkki seletad, miks peaks uusi sarju üldse tegema? Inimesed, kes vaatavad telekat, vaatavad seda nagunii, isegi kui sealt midagi ei tule. Nii et mis mõtet on uusi teha, kui vaataja vaatab ikka. Ja need, kes telekat ei vaata, neid nagunii ei mõjuta see, kas on midagi uut või ei ole.  Nii et selgita, miks sa vaatad telekat siis kui sealt midagi vaadata pole. Sa ju vaatamisega näitad tegijatele, et jah väga hea et uusi saateid ei ole, vaataja vaatab ikkagi. Kuna vaatab, järelikult teda väga huvitavad need asjad, mida näidatakse.  Kui sa vaatad telekat nagunii, siis saavad tegijad signaali, et uusi polegi vaja, nagunii vaadatakse vanu saateid ka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, kuidas ja mis asjaoludel inimestel üldse aeg ja tahtmine telekat vaadata.

Tänapäeval internet pakub tuhandeilmelist meelelahutust, toimetused ja väljas jalutamine, sport…

Juba 10 aastat ei tea ühestki telesaatest midagi. Ega tunne puudust.

Et, mis seal vahet on, kas vaatad telekat või passid arvutis?  Ning praegu väljas jalutamine võib lõppeda luumurruga. Ja üldse, kuidas  haakub su jutt teemaaglataja poolt küsituga?

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, kuidas ja mis asjaoludel inimestel üldse aeg ja tahtmine telekat vaadata.

Kinos ja teatris käid vahel? Raamatuid loed?

Kui teater on lugude lugemise asemel nende jälgimine reaalajas elusate inimeste esitatuna ja kino niisamuti, ainult mitte reaalajas ja inimlik kontakt üksnes ekraani vahendusel, siis telekas on seesama kodust väljumata. Kui telesisu vaatad arvutist, Jupiterist vm, siis teeb see põhimõtteliselt sama välja. Lihtsalt harjumuse asi, ja oleneb, missugune tehnika sul kodus on. Mina vaatan neid lugusid telekast, õhtuti enne magamajäämist – valik on tänapäeval ikka väga suur, nii et programmikoostajate eeltöö annab mingigi kitsenduse, samuti on minu jaoks olulised eestikeelsed supakad. Järelvaatamine muidugi on asi, millest enam ei loobuks. Jah, võiks selle asemel sagedamini hoopis raamatuid lugeda. Aga selle asemel internetti pidi skrollida küll ei tahaks.

Ja teemaalgataja, see, et pole uusi omasaateid, ei tähenda ju, et telekast mitte midagi vaadata ei ole. Pealegi jaanuari edenedes hakkab ka neid uusi omasaateid tulema, Rakett 69 juba algas jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki seletad, miks peaks uusi sarju üldse tegema? Inimesed, kes vaatavad telekat, vaatavad seda nagunii, isegi kui sealt midagi ei tule. Nii et mis mõtet on uusi teha, kui vaataja vaatab ikka. Ja need, kes telekat ei vaata, neid nagunii ei mõjuta see, kas on midagi uut või ei ole.  Nii et selgita, miks sa vaatad telekat siis kui sealt midagi vaadata pole. Sa ju vaatamisega näitad tegijatele, et jah väga hea et uusi saateid ei ole, vaataja vaatab ikkagi. Kuna vaatab, järelikult teda väga huvitavad need asjad, mida näidatakse.  Kui sa vaatad telekat nagunii, siis saavad tegijad signaali, et uusi polegi vaja, nagunii vaadatakse vanu saateid ka.

Misasja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et selgita, miks sa vaatad telekat siis kui sealt midagi vaadata pole.

Tead, selline asi on olemas nagu telekava. Isegi paberkujul kui arvutist või telekast endast ei leia. Sealt saab teada, mida telekast näidatakse, ilma saateid vaatamata.
Ilmselgelt on teemaalgataja seda teinud. Mis haige loogikaga peaks tema juttu nii mõistma, nagu ta kõik need vanad saated läbi oleks vaadanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Hapukurgi hooaeg