Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hapukurk ja maasikatoormoos

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: hapukurk ja maasikatoormoos

Postitas:
Kägu

Küsin,palju tohiks üldse hapukurki süüa `? ….. praegu ei tea ma paremat maitset kui hapukurk ja maasikatoormoos koos 😛 …
Nimelt mu vanaema tehtud kurgid on sellised eriti vürtsikad,ja lihtsalt oivalised, et igapäev söön oma 3 kurki kindlasti ära.(sellist suuremat)

Kas kellegil veel mingeid ebanormaalseid isusid. esimese lapsega küll sellist asja ei mäleta 😛

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: hapukurk ja maasikatoormoos

Miks see nii ebanormaalne on?:D
Minul ema sõi nt kriiti:S See on ebanormaalne;P Kus inimene üldse tuleb selle peale, et kriiti maitsta või, et tal seda üldse vaja on:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Endal tuli raseduse aeg tahtmine seepi süüa ja sõin kah, vnoh maitsesin. Mitu päeva oli seebimaitse suus

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
potsataja2

Esimestel nädalatel sõin ka meeleldi nii hapukurki, marineeritud seeni, kirsstomateid ja ei tulnud selle pealegi, et 3 kurki nt võiks palju juba olla 🙂 Kui mina ikka purgi lahti tegin, siis enne ei jätnud, kui tühi oli. Pigem sööngi selliseid asju vahepaladeks, siiani, need ei anna vähemalt ülearu palju materjali lisakilode tekkeks. Siis oleksin palju rohkem mures, kui oleks isu saiakeste, magusa vmt järgi. Kusjuures minu kurgid ja seened on ka piisavalt äädikased, kuid kui neid kilode kaupa ei söö, siis ei ole hullu midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem ole ettevaatlik maasikatoormoosiga – liigne suhkur. Hapukurk nüüd küll midagi ei tee. Kui just kõrvetisi sulle sellest ei teki, siis lase minna.

Please wait...
Postitas:
zy

Hapukurk on hea. Samuti hapukapsas. Aitavad seenest hoiduda – sisaldavad suures koguses piimhapet.
Anna aga minna.

Ja kui maasikatoormoos on lihtsalt naturaalsed purustatud maasikad, ei ole seal liigset suhkrut kusagil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul alguses polnud mingeid erilisi isusid, pigem kadus isu sea- ja loomaliha vastu, mida paar kuud praktiliselt üldse ei söönud. Nüüd, olles oma viimastes rasedusnädalates, on tekkinud vastupandamatu isu jää järele :S Võtan aga jääkuubikud, purustan peeneks ja närin neid. Õudne, ma tean, vaesed hambad ja kurk jne, aga täiesti hull isu on. Üritan sajaga eemal hoida, aga päris iga päev ei õnnestu kahjuks :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sõin ka meeletult soolakurki/hapukurki. Nüüdseks on rasedust 20ndl ja enam ei taha üldse, nüüd on meeletult head soolane lagrits..

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hapukurk ja maasikatoormoos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.