Esileht Kodunurk Hapusaiategu

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hapusaiategu

Postitas:
Kägu

Kas siin on ka hapusaia tegijaid? Kuna see ei ole just lihtne ettevõtmine, mis esimesel korral õnnesub, siis oleks huvitav kuulda teie lugusid. Äkki lausa mõni professionaalne pagar siin? 🙂

Mis on olnud need peamised vead ja õppimised, mis töö käigus välja tulnud? Kes ka juuretise ise teinud, kuivõrd selle vanus tulemust on parandanud? Kõik tähelepanekud on teretulnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uurisin seda, ja lugesin õpetusi – lihtsaimgi oli minu jaoks liig:(  Leivategu sellega võrreldes ikka väga lihtne.

Õnneks Tallinnas head hapusaia võimalik osta – olen väga fänn!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma proovisin kord hapusaia niimoodi teha, nagu ma leiba teen. Kasutasin leiva juuretist ka. Rohkem ei tee, sest leib on oluliselt parem ja oodatud krõbedat koorikut ei tekkinud. Isegi kerkis vähem, kui ootasin.

Leiva juuretis on mul aja jooksul tõepoolest paremaks läinud. Leiba on nii lihtne ja mugav teha, ainus tülikas asi on leivavormide võiga kokku määrimine ja pärast nende vormide pesemine. Enda tehtud täisterajahust leib on nii hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasuguste lisanditega leibasid teen suht lõdva randmega, aga hapusaia ei viitsi proovidagi. Ei pea siin maailmas kõike just ise tegema, kui on võimalik ka osta nende käest, kes viitsivad ja oskavad ja sellega elatist teenivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ükskord huvi pärast tegin. Kasutasin töötavat leivajuuretist, millele kääritamisel lisasin nisujahu, lasksin soojas kohas seista ööpäeva. Taignasse segasin peale nisujahu veel kaerahelbepudru pära. Kerkida lasksin nii 8 tundi, kerkis mis mühises. Tuli täitsa normaalne sai, ainult et minu maitse jaoks ikka tõesti hapu. Võibolla oleks pidanud suhkrut panema. Leivataignasse ma ei pane, aga rukis, eriti linnasejahu, on ise magusapoolne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka leivajuuretisega saia teinud, juuretist tuleb panna kõvasti vähem kui leivateoks. Kui leivajuuretise kogus on liiga suur siis saabki sai liiga hapu. Panin nii 2 spl leivajuuretist ja hapneda lasin vast 2 tundi ja tuli täpselt paraja hapususega sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas teile siis tõesti maitseb ja sobib seda jahujama endale sisse ajada või miks te seda teete?

Nii mõttetu ballasttoit, mis vaid kaalu kergitab.

Vaid minu arvamus.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas teile siis tõesti maitseb ja sobib seda jahujama endale sisse ajada või miks te seda teete? Nii mõttetu ballasttoit, mis vaid kaalu kergitab.

eee, väga veider küsimus…  Ilmselgelt meile maitseb. Kui sinu kaal sellest kerkib siis on su’st kahju. Palju head jääb sul söömata.

Minu kaal kerkib rasvase söömisest, saia (ja magusat ka) võin vohmida palju tahan. Õnneks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas teile siis tõesti maitseb ja sobib seda jahujama endale sisse ajada või miks te seda teete? Nii mõttetu ballasttoit, mis vaid kaalu kergitab.

Põhimõtteliselt olen nõus, et valge poesai on “jahujama”. Aga täistera-nisujahu, mida mina küpsetamisel kasutan, sisaldab 100 g kohta 11 g valku, 9,9 g kiudaineid, märkimisväärsetes kogustes foolhapet, B- ja E-vitamiini, kaaliumi, magneesiumi, fosforit, seleeni jm mineraalaineid. Nisukliide rauasisaldus muide on poole suurem kui veisemaksal (natuke väiksem kui seamaksal). Lisaks on juuretisega kääritatud sai-leib kasulik seedimisele.

Kelle organism gluteeni ei talu, need muidugi ei saa tavalisi saia-leivatooteid süüa, aga muidu on leib, algselt just nisuleib, väga pika ajalooga ja ennast tõestanud toiduaine. Kui ei ole tehtud rafineeritud (st vaesestatud) jahust, siis on toitev, tervislik ja ka maitsev.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud umbes 6 korda, nendest 1-2 tulid hästi välja. Juuretis läks hästi käima, kuid midagi olen alati vormimisel ja kergitamisel valesti teinud. Väga raske on õigeid hetki ära tabada, millal midagi teha.

Lõpuks otsustasin, et ma ei peagi seda teha oskama. Minu jaoks isiklikult pole kasulik seda saia teha osata, sest ma võin ausalt terve saiapätsi koos võiga üksinda ära süüa. Nii  et ei ole vaja sellele libedale teele enam minna. Pärast veel õnnestub, siis varsti veeren ise… Kui tuleb isu, ostan poest.

Aga sellest juuretisest valmistasin ka muid asju, pannkooke ja ahjusaiakesi. Need olid väga huvitava maitsega ja nende jaoks võiks küll mõnikord jälle juuretise käima lükata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas teile siis tõesti maitseb ja sobib seda jahujama endale sisse ajada või miks te seda teete?

Nii mõttetu ballasttoit, mis vaid kaalu kergitab.

Vaid minu arvamus.

Ma ei tea, mul küll kaal ei tõuse  selle peale. Aga ma teen ka palju trenni ja liigun. Ainult saiast ei toitu ka, aga pole miagi paremat värskest soojast saiast pesto ja tomati või sinihallitusjuustuga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkasin märtsis katsetama.

Alustasin ka juuretise ise.

Esimene saia katsetus ei jõudnud isegi ahju, kuigi juuretis juba mullitas, siis tainas ei kerkinud (juuretis 1ndl vana).

Juuretise sain lõpuks korralikult kolmekordistuma täisterajahuga, hiljem liikusin tagasi tavalise jahu juurde.

Teine katse jäi seest nätske. Googeldades hakkasin aru saama, et mu korter on liiga soe, et öö läbi kergitada (24C). Samuti avastasin, et sõtkumine ja voltimine pole päris samad asjad.

Hakkasin jälgima, kui kiiresti mul juuretis haripunkti saavatab(4h). Kolmanda saiaga lõpetasin taigna kergitamise, kui see viimase poole tunni jooksul rohkem kerkinud ei olnud. Ja see sai oli juba väärt kogu eelnenud jahukulu.

Juuretis oli vahepeal 4 päeva külmkapis, toitsin seda ja tegin taigna 5h hiljem(plaanis oli 4h, aga midagi tuli vahele. Tainast voltisin 4.5h jooksul 6 korda, kerkis toas 4h. 4h jooksul kerkimine oli masendavalt väike, aga aeg hakkas otsa saama, niiet vormisin saia valmis ja jätsin 1h külmkappi. Ja oi mu üllatust kui ma malmpotilt kaane ära võtsin, mu sai ei olnud ahjus mitte ainult korralikult kerkinud, vaid mul oli lausa saial kõrv.

Nüüd on ma otsin, kust endale korralik taignakergituskauss saada. Tahaks ümmarguste saiade juurest piklike peale liikuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Hapusaiategu