Esileht Kodunurk Haput pohlamoosi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Haput pohlamoosi?

Postitas:

Olen ostnud nii Põltsamaa kui Meie Mari pohlamoose, aga need on nii magusad. Nagu maasikamoosi sööks. Verivorstidele tahaks hapumat. Kui omal peres pohlamoositegijat ei ole, kas siis haput pohlamoosi on võimalik kusagilt leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nõustun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Salvesti pohlasalatit oled proovinud? Mu mäletamist mööda see polnud nii magus. Mul jäi eelmisel aastal endal keetmata ja ostsime mõned korrad, ajas asja ära.
Sel sügisel keetsin ikka ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära osta moosi, osta pohlasalat. kui ma viimati poest ostsin, siis segasin pohlamoosi ja pohlasalati kokku, moosi vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 09:04; 03.12 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tarvitame verivorsti kõrvale pudelis moosi, selles on nüüd veidi vähem suhkrut ka: https://ehtnejahea.ee/toode/poltsamaa-pohlamoos-pudelis-385g/
Kunagi proovisin pohlasalatit ka, aga minu arvates liiga hapu maitse ei sobi verivorstiga kokku, nii et olen jäänud selle moosi juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi proovisin pohlasalatit ka, aga minu arvates liiga hapu maitse ei sobi verivorstiga kokku, nii et olen jäänud selle moosi juurde.

no sellepärast ma soovitasingi salatit moosiga asegada 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 09:04; 03.12 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan sügisel turumuttidelt pohli ja panen sügavkülma – talvel keedan õuntega just sellise moosi, mis mekib. Saab teha ka jõhvikatega, neid müüakse ka. Võid ka osta sügavkülmutatud pohli ja teha just selline moos nagu mekib.
olen saanud poemoose – no ei ole head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvesti pohlasalat maitseb nagu vähem magus moos.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma tegin ühel jõulul toormoosi jõhvikate ja õuntega verivorsti juurde, köögikombaini maitseainetopsis purustasin selle segu moosiks ja maitse järgi suhkrut. Võib korra proovida, kasulikum kui pudelimoos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Haput pohlamoosi?