Esileht Ilu ja tervis HAR-ist loobumine.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: HAR-ist loobumine.

Postitas:

Olen 53-aastane Aktivelle kasutaja. Arst ütles, et peaksin mõtlema sellest loobumisele, kuna viimane info kinnitab ikkagi selle ravimi ohtlikkust. Ütles, et tuleks hakata võtma üle päeva ja edasi harvamini. Muidugi jättis mulle otsustamisel vabad käed. Ütlen ausalt, et kardan seda teha, sest minu ülihea enesetunne võib minna põrgulikuks. Kellel on kogemusi, palun jagage! Kuidas ja millise skeemiga võõrutasite ennast sellest ja millised olid mõjud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võõrutama pead sa nagunii millalgi, üle 5a ei soovitata HAR-i kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kohe sama vana ja õnneks mitte midagi ei tunne, seega ei pea midagi võtma. Soovitan arsti kuulata ja võõrutada end, ehk on apteekides mingeid alternatiivseid kergemaid tooteid leevenduseks või siis oledki juba vanuses, kus üleminek selja taga. Koos vaevustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui läheb põrguks, siis hakkad lihtsalt uuesti võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab ohtlik? Kui ravim oleks tõesti ohtlik, siis korjataks ta turult ära. Kui tal on mõningaid ebasoovitavaid kõrvaltoimeid, siis tuleb kasu ja kahju suhet kaaluda. Kõik hormonaalsed ravimid tõstavad teatud haiguste riski.
Kas info puudutab ainult Activellet või ka teisi temasarnaseid ravimeid?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin peaaegu 2 aastat HAR kasutanud, kui hakkasin end võõrutama. 2-3nädalat võtsin tableti (Estrofem) üle päeva, 2-3 nädalat üle 2 päeva, jne. Läks suht kergelt, enesetunne oli hea. Paar korda nädalas nõrk kuumahoog või õigemini oli palav olla.
Aprillis eemaldati munasarjad ja siis läks elu ikka väga hulluks – kuumahood 1-2x tunnis, unehäired, närvilisus. Praeguseks võtnud Angeliq tablette 3 kuud – sain oma “vana hea” elu tagasi. Praegu võõrutus pooleli, 2 nädalat olen võtnud tableti üle päeva. Enesetunne esialgu ok. Eks näeb,mis edasi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis HAR-ist loobumine.