Esileht Ilu ja tervis Harjutused kõhupekile

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Harjutused kõhupekile

Soovitage tõesti tõhusaid harjutusi, mis kõhupekki ja sangasid vähendaksid. Talvega on ujumisrõngas ümber keskkoha tekkinud, tahaks lahti saada. Netis on palju harjutusi, aga kuulaks meelsasti teie isiklikke kogemusi, millised harjutused tõepoolest mõikavad. Toitumise olen juba luubi alla võtnud.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:38; 19.02 18:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Võta kaalust alla!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeroobne ja toitumine. Mine tee lindi peal mäkke ronimist või jookse treppe. Russian twist ja side bend vormib külgi küll, aga üksi nendest ei piisa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Võta kaalust alla!

Seda ka teengi. Samas ülekaalu väga hullult ka pole, olen 173 cm ja kaalun 74 kg. Kuskil 5-7 kg võiks alla võtta küll. Vanust ka juba 47 aastat.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:38; 19.02 18:46;
To report this post you need to login first.

No ei ole võimalik treenida pekki! Saab treenida lihast, kõhulihast ka saab laudkõvaks treenida, aga kahjuks on inimene loodud selliselt, et lihaskiht on alumine ja rasvakiht pealmine. Ükskõik mismoodi sa seda lihast seal rasva all ka ei treeniks, pekk jääb seda varjutama ja välja näed paks!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kaalust alla!

Kaalust alla võtmine ei ole alati lahendus. Palju oleneb ka inimese kehatüübist. Mina olen selline, kellele koguneb kõik kõhule. Igasuguste näitajate järgi olen pigem alakaalus (174 cm ja 55 kg). Mind aitab kui jätan menüüst välja jahutooted. Loomulikult ka kõik rämpstoidu, magustatud joogid jne. See konkreetne “pekirõngas” ei kaalu ilmselt suurt midagi, aga just teatud toitumisega see sinna koguneb. Lihtsalt hakates julma dieeti pidama, võtan ma esmalt alla alati rindadest ja siis reitest. Kõhupekk ei kao esmalt kunagi. Ainus, mis seda kaotab ongi just teatud asjade menüüst välja jätmine, aga muu toitumise jätkamine normaalselt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Planking. Sangad sulasid silmnähtavalt. Kõhupeki vastu aitab õige toitumine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ashtanga jooga, isegi mehed saavad talje, vinyasa ja power jooga ilmselt ka. Kaalust alla min 10 kilo lisaks ja ongi korras.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Harjutused kõhupekile