Esileht Ilu ja tervis Harjutused lõtvuvale biitsepsile vms

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Harjutused lõtvuvale biitsepsile vms

Postitas:
Kägu

Märkan et mu käsivarte alumise osa nahk on lõtvunud ja kätt lehvitades tekib mingi võdin. Tahaks mingeid harjutusi otsida, aga mis täpselt ma otsingusse paneks? Kas biitseps v triitsepsi harjutused või on sellele piirkonnale mingi täpsem nimetus? Aitäh, kes kogemusi jagab, mis on teid aidanud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane googlesse: “exercises for bat wings” ja tuleb sulle sada videot ja harjutust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui jälle vihma sajab vahepeal, tule ja niida mul muru – biitsepsi- ja triitsepsitrenn missugune!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on see vähenenud ujumas käimisega. Krool ja konn. nädalas nii 2x2000m

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane googlesse: “exercises for bat wings” ja tuleb sulle sada videot ja harjutust.

Siin pead ainult tark olema ja üles leidma need, mis tegelikult ka triitsepsi harjutused on, sest netis levib igasugust jama.
harjutused

Kodus saad teha näiteks kätekõverdusi käed kitsalt õlgade all. Võid vabalt teha põlvedel.

Või siis käed pingil, küünarnukid otse taga (ise seljaga pingi poole) käetekõverdusi (ingl k bench dips). Jalad võid vabalt põrandal hoida ja raskust esialgu sülle võtma ei pea. Jälgi, et pepu liigub üles-alla pingi lähedal.
Jõusaalis on muidugi võimalusi rohkem.

Vali erinevad harjutused ja tee neid nt 3 x nädalas, iga kord 2 harjutust 3 (x 12) seeriat või nii palju korduseid kui jõuad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui jälle vihma sajab vahepeal, tule ja niida mul muru – biitsepsi- ja triitsepsitrenn missugune!

Kord mitme nädala tagant üht monotoonset liigutust teha ei ole mingi trenn.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biitseps ja triitseps on õlavarre küljes, aga sul võdiseb küünarvars, nagu ma aru saan.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biitseps ja triitseps on õlavarre küljes, aga sul võdiseb küünarvars, nagu ma aru saan.

Ok, sain teada, et käsivars on küünar- ja õlavars kokku. Jälle targem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Biitseps ja triitseps on õlavarre küljes, aga sul võdiseb küünarvars, nagu ma aru saan.

Valesti said aru kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kôigepealt- mis sul seal võdiseb? Kui kaalukaotusest lõtvunud nahk, siis seda sa küll pringiks ei treeni.
Kui käed on saledad, aga lihtsalt lõdvad, siis palka kasvõi paariks korraks eratreener. Näitab õiged harjutused ette.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Harjutused lõtvuvale biitsepsile vms