Esileht Ajaviite- ja muud jutud Harry Potteri maa Londonis

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Harry Potteri maa Londonis

Postitas:
Kägu

Aidake vanainimest palun! Ei oska ma netis korralikult otsida ega midagi, aga plaan minna lapselapsega Londonisse pikemat nädalavahetust veetma ja suur Potterifänn vaja viia sinna maale. Kas see on õige asi https://www.wbstudiotour.co.uk/?gclid=Cj0KCQjwjMfoBRDDARIsAMUjNZrwtT263BvMd3LozAyH551R7XgOwYQriwd7M7xPWfUfRllUnyUTBY4aAnWUEALw_wcB ? See on ju ainult mingi filmimaailm, või see ongi nö Potterimaa? Või on midagi muud see kõige õigem?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ja suur Potterifänn

Kas ta tassib raamatuid kogu aeg kaasas ja loeb 100 korda üle VÕI vaatab filme?

Sest see sinu mainitud link on minuarust just filmide fännile. Kus siis selle 100€ eest (kahele) saaks näha, mismoodi nad seda kino tegid, mis kostüümid olid kasutisel, mis tehnilised lisad jne.
Meil ju raamat Kevade ja film on samuti pisut erinevad asjad? Või tänaseks enam pole?

Samas, kui googeldada “harry potter park” vms, siis ega neil seal rohkem midagi polegi-
Loomaaias olevat mingi madu mis Harriga vist rääkis ja Toweri silda võid niisama ilma rahata ja jäätis näpus vahtida.
Üldiselt tundub, et inglased ise ei oska sellega raha teha (nagu meie omad siin oma lottedega), Warner on ju ameerika vennakseste sooritus.
Või on Rowling nii ülbe, et lihtsalt ei luba. Sest oma raamatutega on ta teeninud juba vist miljardi vähemalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda ma mõtlengi, et ainus mis ma leian netist, on filmipark.et kas see ongi see või on miskit muud veel … kui aga ei ole midagi muud, eks siis peab sinna minema, sest sõbrad on käinud ja rääkinud ja suur tahtmine on ka.

Raamatuid loeb, filmid on kõik vaadatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – jah, see ongi seesama koht. Pilet osta netist varem ära, seal on hirmsad järtsud. Londoni kesklinnast sinna saab rongiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh teemat tegemast. Meil ka Londonisse minek ja olen ka Potteri maad vaadanud ja mõelnud, et kas see väike tänavajupp ongi kogu asi, mida pakutakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh teemat tegemast. Meil ka Londonisse minek ja olen ka Potteri maad vaadanud ja mõelnud, et kas see väike tänavajupp ongi kogu asi, mida pakutakse?

See väike tänavajupp on ainult üks väike osa. Tegu on suure filmistuudioga ehk siis see pole lõbustuspark. Minu Potteri fännile väga meeldis ja meeldis ka mulle.
Niisama sinna minna ei saa (vähemalt suvel mitte), kindlal kellaajal lastakse grupp sisse, ilma eelnevalt piletit ostmata pole mõtet kohale ronida. Ja praegu ma kiirelt vaatasin, tundub, et enne augusti viimast nädalat pole pileteid saada. Mina ise ostsin juuliks juba jaanuaris-veebruaris piletid ära. See sama pilet on vajalik ka bussis, mis rongijaamast stuudiosse kohale viib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja praegu ma kiirelt vaatasin, tundub, et enne augusti viimast nädalat pole pileteid saada.

Hehh, ongi nii, esimene aeg on 21. august, kuhu kaks inimest saaks lisada.
Edasi 23 ja 25.
Ehk siis koolilapse suveLÕPU nädalavahetuse veel saaks teha, kui ruttu bronnida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on väga lahe koht Potteri fännidele. Käisin seal eelmisel aastal. See, et pilet tuleb enne ära osta ja ainult kindel arv lastakse korraga sisse, on lihtsalt suurepärane. Kuskil ei teki ummikuid ega järjekordi, kõike saab rahus vaadata ja järele proovida. Tegemist on väga suure alaga ja meil kulus seal mitu tundi.
Aga jah – see ei ole lõbustuspark.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime eelmisel aastal seal. 15 aastase lapse arvates kõige ägedam asi terve Londoni reisi juures. Tegemist on siis Pottery filmide tegemisest alles jäetud rekvisiitidega, tervete ruumide, saalide, võlumetsa,rongijaama ning rongiga, linnatänava ja muuga. See oli ka täiskasvanud inimesele väga huvitav. Piletid peab ära ostma netist ette. Kohapealt midagi ei saa, see on nii populaarne asi. Me ostsime mitu kuud ette, kohe peale seda, kui reisi kuupäevad olid paigas. Sisuliselt annab arusaamise, kuidas tehti Pottery filme ja kui palju vaeva on nähtud kõige sellega, mis on filmis näitlejate taustal. Kohapeale tuleb sõita rongiga, edasi viib spetsiaalne buss ja tagasi rongijaama toob ka buss. Lisakulud ongi bussi- ja rongipiletid ja kohapeal söömine, sest aega selle koha külastamiseks läheb mitmeid tunde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand jumal ja mina naiivitar tahtsin lastega juuli lõpus minna ja nüüd pole pileteid?? Selle peale ei tulnud isegi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärge unustage ka võiõlut maitsmast.

Please wait...
Postitas:
Siidisaba

On jah väga lahe koht.
Kindlasti soovitan võtta ka kohapeal audioseadme, sest sealt saab väga palju taustainfot selle kohta, kuidas mida tehti ja hiljem vaatad stuudioid ja filme hoopis teise pilguga. Me võtsime pere peale ühe seadme- üks kuulas ja jutustas ülejäänud perele edasi. Väga põnevaid detaile sai teada.
Ütlen ausalt, et mina täiskasvanuna tahaksin veel kord tagasi minna. Ja ma ei ole mingi super suur Potteri fänn (kuigi raamatud loetud ja filmid nähtud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui suur Potteri fänn, siis hoopis Šotimaal Edinburghis tundub lahe, see ka tasuta (ehk siis enda südametunnistuse järgi tuleks maksta): https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g186525-d2558020-Reviews-The_Potter_Trail-Edinburgh_Scotland.html

Please wait...
Postitas:
Yanna68

Just, pilet peab olema etteostetud ja neid on vähe saada. PIlet pole mitte ainult kuupäevaline , vaid ka kellaajaline! Rongiga minnes on kohe jaamas muuseumi bussid, mis viivad-toovad stuudioni (lisatasu eest, äkki oli 4 gbp edasi-tagasi).
On ka võimalus minna spetstuuriga, Londonis algavad, spets buss sinna stuudiosse ja tagasi, aga see tuli muidugi kallim. Aga äkki seda kaudu saab veel konkreetseteks päevadeks pileteid.
Muide, see Potterimaa ei ole iga päev lahti ka.
Vaatamata sellele, et ma pole kohe üldse Potteri fänn, oli see väga huvitav koht. Megasuur, väga palju huvitavat, interaktiivset tegevust, erinevate filmikohtade kujundused, kostüümid jne. Oli tõesti põnev!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime eelmisel aastal seal. 15 aastase lapse arvates kõige ägedam asi terve Londoni reisi juures. Tegemist on siis Pottery filmide tegemisest alles jäetud rekvisiitidega, tervete ruumide, saalide, võlumetsa,rongijaama ning rongiga, linnatänava ja muuga. See oli ka täiskasvanud inimesele väga huvitav. Piletid peab ära ostma netist ette. Kohapealt midagi ei saa, see on nii populaarne asi. Me ostsime mitu kuud ette, kohe peale seda, kui reisi kuupäevad olid paigas. Sisuliselt annab arusaamise, kuidas tehti Pottery filme ja kui palju vaeva on nähtud kõige sellega, mis on filmis näitlejate taustal. Kohapeale tuleb sõita rongiga, edasi viib spetsiaalne buss ja tagasi rongijaama toob ka buss. Lisakulud ongi bussi- ja rongipiletid ja kohapeal söömine, sest aega selle koha külastamiseks läheb mitmeid tunde.

Pottery?

Please wait...
Postitas:
kirilind2

Londonisse pikemat nädalavahetust veetma

vot mina tahan teada, mis asi on pikem nädalavahetus. tahaks ka mingit pikemat nädalavahetust. aga mul ikka selline reedest pühapäevani. kuidas sa seda pikemaks teed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Londonisse pikemat nädalavahetust veetma

vot mina tahan teada, mis asi on pikem nädalavahetus. tahaks ka mingit pikemat nädalavahetust. aga mul ikka selline reedest pühapäevani. kuidas sa seda pikemaks teed?

Pikem nädalavahetus on nädalavahetus reedest esmaspäevani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui palju need rongipiletid ja bussipiletid siis inimese kohta juurde läksid?

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Harry Potteri maa Londonis