Esileht Koolilaps Harvem esinevate nimedega lapsed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Harvem esinevate nimedega lapsed

Postitas:

Mul oli klassis 2 Eerot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mooni on kaunis populaarne lehmanimi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:01; 26.02 21:50;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mooni on kaunis populaarne lehmanimi:)[/tsitaat]

Ma tean rotti, kelle nimi oli näiteks Sander. Populaarsest kreisiraadio sket¨ist tean koera nimega Kersti, mis siis?
Sul kusagilt kripeldab või? Me siin räägime inimeste nimedest. Sa oled vales teemas, kui sulle lehmanimede teema südamelähedasem on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:52; 22.02 23:33; 23.02 11:16;
Postitas:

Minule hirmsasti meeldib nimi Evald,Endel.Minu enda poja nimi Olev (3 k).

0
0
Please wait...
Postitas:

Minule meeldivad enam-vähem kõik lihtsad nimed. Minul on allergia topelt- ja kolmekordsete nimede vastu. Need on kinu jaoks jubedad…alati kasutatakse nimedest vaid ühte ja siis ma ei saagi aru, milleks on vaja panna kaks nime.
Ok, kui üks nimi on vähemalt lühike-Mia, Mari….
Gabriela-Arabella, Luukas-Joosep…

0
0
Please wait...
Postitas:

Kristi, Anneli, Katrin

0
0
Please wait...
Postitas:

Millal need nimed ei tea tagasi tulevad Hilja, Urve, Virve, Kalju, Peedu, Tõnu, Malle, Mati, Reet?

0
0
Please wait...

Ühel minu lapsel on teiseks nimeks selline harvaesinev-vanaaegne. Igasugustele õpetajatele ja treeneritele meeldib see alati millegipärast rohkem ja küsivad, kas võib last selle järgi kutsuda. Esimene nimi on suhteliselt levinud, v-o ka sellepärast.
Lapsele endale see vanaaegne nimi praegu väga ei meeldi. Laps 7aastane. Loodetavasti läheb üle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 16:01; 25.02 15:54;
Postitas:

Meie kutsume oma poega Mattiast Matiks. Tavaliselt on kõik Mattiased-Matteused Matud, aga meie oma on lihtsalt nii tohutult Matilik. Lasteaiakaaslased kutsuvad ka Matiks.
Minu meelest on Väino selline nimi, mida tohiks panna ainult üle 40 aastastele meestele.
Ilmselt on meie endi lapselapsed Valved ja Väinod ja Kaljud ja Kerstid ja Urved…

0
0
Please wait...
Postitas:

Riho on minu laps. Seni pole lapseealist nimekaimu kohanud, seega haruldane nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 18:20; 01.03 18:13;
Postitas:

Minu lapse klassis (II klass) 2 Rihot !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 21:30; 24.02 20:33; 26.02 22:03; 27.02 10:51;
Postitas:

[tsitaat]mina tunnen eelkooliealisi poisse Tõnu, Ants, Jaan, Uku kõik väga toredad nimed. Ise olen mõelnud, et kui kunagi poja saan, siis nimeks paneks Artur, Albert, Luukas vms sinnakanti, Uku on ka lemmiknimi. [/tsitaat]
minu lapse nimi on Uku, oleme väga rahul selle nimega, nimekaime on väga vähe. poiss on gümnasist juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:43; 24.02 11:26;
Postitas:

Meil sõpradel on Aaron ja Emilie – ilusad Wabariigi-aegsed Eesti nimed.

Mia-sid ja Martin-eid on kuidagi liiga palju ja nt vanaisa auks pandud Henrich Gerhard-i nime on väiksematel lastel raske hääldada 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

meie peres on ainult tüdrukud. kui oleks poiss sündinud, siis sajaprotsendilise tõenäosusega oleks tema nimeks Siim.
minu arust on meie suguvõsas väga kenad lastenimed (ja loomulikult on tegemist ka väga toredate lastega): Andreas, Agnes, Tuuli, Talvi ja Pihla. nagu öeldakse nimi meest ei riku… 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]maika kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie peres on ainult tüdrukud. kui oleks poiss sündinud, siis sajaprotsendilise tõenäosusega oleks tema nimeks Siim.
minu arust on meie suguvõsas väga kenad lastenimed (ja loomulikult on tegemist ka väga toredate lastega): Andreas, Agnes, Tuuli, Talvi ja Pihla. nagu öeldakse nimi meest ei riku… 🙂
[/tsitaat]

Minu nimi on üks neist sinu toodud nimedest… Kahjuks mulle kohe üldse ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 21:30; 24.02 20:33; 26.02 22:03; 27.02 10:51;
Postitas:

Eks nende nimede meeldivus/mittemeeldivus sõltub sellest, millised kogemused meil nende nimedega elus on olnud. Minu puhul tahavad ümberharjumist sellised nimed nagu Marta- vanaemal oli kana nimega Marta, Oskar-sea nimi, Juuliused ja Augustid olid kõik naabrinaise kassid, mustad valge maniskiga paksud kõutsid, jäid järjest auto alla, Leida oli mu lapsepõlves üle küla joodik, siberis käind ja neli last matnud- ei mõista teda hukka, sest põhjust joomiseks oli rohkem kui küll, Jüri- alati kuri ja äkilise ütlemisega tädimees, Peep- lihtsalt selline ilane nimi, Lembit ja Vambola ka, Maali-lehm, Agnes ja Selma tunduvd lihtsalt selliste vannaegsetena.
Hiljuti sain aga teada, et minu kalli kadunud vanaema nimi oli Selma Aureelie. Mina teadsin alati, et vanaema nimi on Selma, ma ei tea, miks see Aureelie niimoodi tagaplaanile jäi, et ma alles nüüd, 10 aastat peale tema surma sellest teada sain. Imeilus nimi minu meelest ja kui mul peaks kunagi veel tütar sündima, siis saab tema nimeks ka Aureelie.

Kõikide nende eespool nimetatud nimedega laste vanematele ütlen, et see on ainult ja ainult minu arvamus, teised ei pea sellepärast ennast halvasti või solvatuna tundma, mina olen see, kes mõne Martaga tuttavaks saades pean alla suruma mälupildi vanaema imeilusast kirjust kanast 🙂 Mul endal on 80. trendinimi, igas lasteaias ja igas klassis oli alati vähemalt kolm sellenimelist, tööl sama jama, lapsena ei meeldinud mulle mu nimi üldse, sest nii paljudel oli sama nimi, mis minul.

0
0
Please wait...
Postitas:

Eks nende nimede meeldivus/mittemeeldivus sõltub sellest, millised kogemused meil nende nimedega elus on olnud. Minu puhul tahavad ümberharjumist sellised nimed nagu Marta- vanaemal oli kana nimega Marta, Oskar-sea nimi, Juuliused ja Augustid olid kõik naabrinaise kassid, mustad valge maniskiga paksud kõutsid, jäid järjest auto alla, Leida oli mu lapsepõlves üle küla joodik, siberis käind ja neli last matnud- ei mõista teda hukka, sest põhjust joomiseks oli rohkem kui küll, Jüri- alati kuri ja äkilise ütlemisega tädimees, Peep- lihtsalt selline ilane nimi, Lembit ja Vambola ka, Maali-lehm, Agnes ja Selma tunduvd lihtsalt selliste vannaegsetena.
Hiljuti sain aga teada, et minu kalli kadunud vanaema nimi oli Selma Aureelie. Mina teadsin alati, et vanaema nimi on Selma, ma ei tea, miks see Aureelie niimoodi tagaplaanile jäi, et ma alles nüüd, 10 aastat peale tema surma sellest teada sain. Imeilus nimi minu meelest ja kui mul peaks kunagi veel tütar sündima, siis saab tema nimeks ka Aureelie.

Kõikide nende eespool nimetatud nimedega laste vanematele ütlen, et see on ainult ja ainult minu arvamus, teised ei pea sellepärast ennast halvasti või solvatuna tundma, mina olen see, kes mõne Martaga tuttavaks saades pean alla suruma mälupildi vanaema imeilusast kirjust kanast 🙂 Mul endal on 80. trendinimi, igas lasteaias ja igas klassis oli alati vähemalt kolm sellenimelist, tööl sama jama, lapsena ei meeldinud mulle mu nimi üldse, sest nii paljudel oli sama nimi, mis minul.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mulle meeldivad ka rohkem lihtsad ja vanemad nimed, need uue aja väljamõeldised ei meeldi.

Mäletan, et kunagi sai kuskilt vaadata kuipalju samanimelisi on eestis, aga nüüd enam ei leia kohta, oskab keegi suunata mind kust otsida.

0
0
Please wait...

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu lapse nimi on Uku, oleme väga rahul selle nimega, nimekaime on väga vähe. poiss on gümnasist juba.[/tsitaat]

Huvitav, kas ma tunnen sind või on neid gümnaasiumiealisi Ukusid siiski vähemalt kaks?
Pärnumaal elate? 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 16:01; 25.02 15:54;
Postitas:

Meil on Magdaleena. Üks naabritädi tegi märkuse ja vanavanemad olid algul tsipa ettevaatlikud, aga siis harjusid ära.

Mitmed tüdrukud aiarühmas on selliste vanaema-aegsete nimedega. Huvitaval kombel nimed ei kattu.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Meil sõpradel on Aaron ja Emilie – ilusad Wabariigi-aegsed Eesti nimed.

Mia-sid ja Martin-eid on kuidagi liiga palju ja nt vanaisa auks pandud Henrich Gerhard-i nime on väiksematel lastel raske hääldada :)[/tsitaat]

Eesti nimed? Aga eks see Wabariigi kirjapilt räägib ka enda eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 22:34; 28.02 09:43;
Postitas:

\”Vanad ja tugevad\” nimed minu tutvusringkonnas viimastel aastatel on järgmised ja keegi pole neist probleemi teinud:
Liisu, Ekke, August (2x), Julius, Anton, Artur, Rudolf, Pihla, Linda, Mari, Siim, Art, Märt, Ilmar, Laur, Tõnn, Loore

Veidi liigatas kulm nime Rohan peale. Haruldane, võõras ja natuke \”Sõrmuste Isand\”, aga ilusa kõlaga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 02:18; 26.02 22:41; 27.02 01:04;

[tsitaat]No minu jaoks teemaalgatuses olevad nimed küll harvaesinevad ei ole.

Pigem puutusin sel aastal esmakordselt kokku selliste lastega nagu
Taali
Bo
Trent
Mello
Tamilla
Edyta
Leevi
Loo
Rim

Need nimed on minu jaoks tõesti harvaesinevad, kuna polnud neist ühtegi varem kuulnud ehkki olen 10 aastat õpetajana töötanud. Näiteks Mello puhul ei saanud ma enne aru, kas ta on poiss või tüdruk kui temaga kokku olin saanud, samuti Leevi (viimane oli näiteks poiss …)

Ja need pole lihtsalt nimed, vaid konkreetsed lapsed, kes neid nimesid kannavad.[/tsitaat]

Leevi on väga tuntud mehenimi usuringkondades, nimi on piiblist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 15:03; 22.02 16:45; 22.02 17:13; 26.02 07:50; 28.02 09:33; 03.03 07:26;
Postitas:

[tsitaat]Mooni on kaunis populaarne lehmanimi:)[/tsitaat]

Meil oli ka lehma Mooni maal. Tüdrukunimena Moon ei meeldi aga maitse üle ei vaielda.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ausõna ei kujutaks ma ette nt 2a Maiet.
No sorri, aga see oleks tõesti jube.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]annaliisakk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausõna ei kujutaks ma ette nt 2a Maiet.
No sorri, aga see oleks tõesti jube.[/tsitaat]

Kui sina ei kujutaks, siis on se sügavalt su isiklik probleem. Maie on ju täitsa ilus nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:01; 26.02 21:50;
Postitas:

[small]annaliisakk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausõna ei kujutaks ma ette nt 2a Maiet.
No sorri, aga see oleks tõesti jube.[/tsitaat]

Sama kummaline on minu jaoks kohata täiskasvanud naist, kelle nimi on Liis(i) või Anni.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat] [small]annaliisakk kirjutas:[/small]

Sama kummaline on minu jaoks kohata täiskasvanud naist, kelle nimi on Liis(i) või Anni. [/tsitaat]

eeee …. Anni Arro, Liisi Eelmaa, Liisi Ojamaa, Liisi Koikson

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 02:18; 26.02 22:41; 27.02 01:04;
Postitas:

[tsitaat] [small]annaliisakk kirjutas:[/small]

Sama kummaline on minu jaoks kohata täiskasvanud naist, kelle nimi on Liis(i) või Anni. [/tsitaat]
Mul oleks imelik ette kujutada, et mu lapsel oleks õpetaja Chätleen Roosipuu või siis dr Christella Kuusik või prof Shäron Tamm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 23:14; 01.03 18:06; 01.03 18:08;
Postitas:

jaa, Crystiinid on kõige karmim teema, sellist õpetajat on raske tõsiselt võtta. Ja ometi on meil Barbi Pilvre, Ken- Marti Vaher,Lavly Lepp…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 23:47; 01.03 17:44;
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Esileht Koolilaps Harvem esinevate nimedega lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.