Esileht Kodunurk Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidas see pealkiri välja nägema hakkab, praegu näeb küll jube välja.
Küsimus on: millega te neid maitsestate? Määrin võiga, aga mis meitseaineid olete kasutanud? Nami-nami ütleb, et pipar, aga see mulle eriti ei meeldiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa ahjukartulit muidu maitsestada armastad?
Või siis jäta pipar ära, või ja sool on ju ok juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pane midagi, ka võid mitte. Igaüks oma taldriku peal pärast paneb. Nt maitsevõi küüslauguga on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkirja kirjutad teema teksti kasti ja siis lohistad hiirega üles pealkirjaks ettenähtud kohale (õpetus edaspidiseks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Miinustamise asemel oleks võinud küsimusele vastata.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Miinustamise asemel oleks võinud küsimusele vastata.

Viilutatud ahjukartulid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkirja kirjutad teema teksti kasti ja siis lohistad hiirega üles pealkirjaks ettenähtud kohale (õpetus edaspidiseks).

Ma kirjutasin tekstikasti ja siis kopisin pealkirja lahtrisse. Miskipärast see kolmekordistus seal, üleliigset kustutada ei lasknud.
Aitäh, kes maitsevõid soovitas! Ei tulnud meeldegi, aga seda mul on, lausa mitut sorti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ilusad https://kodublog.blogspot.com/2012/01/hasselbacki-kartulid.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Mul tuleb iga kord naeratus näole, kui seda pealkirja jälle 24h jooksul kommenteeritud teemade hulgas näen. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Kartulit pole elu sees näinud või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Kartulit pole elu sees näinud või?

Kartulit loomulikult olen näinud. Laura kartul ja Ants ja Jõgeva kollane, aga Hasselbacki oma mitte. Sellepärast küsisingi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Äkki googeldad, googeldad, googeldad, googeldad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad need Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid on üldse?

Äkki googeldad, googeldad, googeldad, googeldad?

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen või ja soolaga kokku. Kui peaaegu valmis, raputan riivitud parmesani peale ja lõikude vahele. Kui juust sulanud võtan ahjust välja.

Mõnikird panen osadele kartulitele tšillihelbeid,  rosmariini või raputan pärast tilli/peterselli peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Hasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulidHasselbacki kartulid