Esileht Ilu ja tervis Hästi kattev jumestuskreem

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Hästi kattev jumestuskreem

Postitas:

Soovitage katvat jumestuskreemi, mis peab päeva vastu. Paljud müügis olevad on liiga kerge koostisega. Oleks vaja katta näol olevaid kapillaare.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks päeva jooksul oleks tegelikult neid kõiki vaja uuendada, isegi Joe Blascot ja teisi eriti raskeid kreeme (no see oli lausa pasta), eriti kui sul on komme näppudega nägu puutuda jne. Ei püsi neist irl ükski nii veatuna!

Mulle meeldib Bourjois 123 see aluskreem on hea ja jumestuskreem (16hour foundation) ka, tegelikult kasutan aluskreemi üksinda. Odav, aga selle hinna eest ülihea. Olen kasutanud Cliniquet ja Kanebot jne, vahet pole, tuleb vaadata mitte hinna vaid sobivuse järgi. Päeva jooksul kohendamiseks on Max FActori Facefinity (see on puuder, kuid niiske svammiga peale kandes saab hea jumestuskreemi mõõtu katvuse)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 21:45; 05.12 15:59; 20.12 15:11; 03.01 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Revlon Colorstay ja Estee Lauder DoubleWear. Esimene siis odavam, teine maksab 40+ eurot, aga kulub vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeerin- Estee Lauder DoubleWear.
Odavama otsa kraamist kiidaks L’Oreali Infallible’t. Pudelis, tuubi oma pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suurel alal sul varjamist vajavaid kapillaare on? Tegelikult teevad elukutselised jumestajad nii, et kogu nägu kaetakse keskmise katvusega jumestuskreemiga ja ainult nahadefektide peale pannakse tugevama katvusega peitekreemi. Väga hea katvuse ja soodsa hinnaga on näitecs Dermacol ( https://www.digizone.ee/et/38/Ilu-Tervis/355/Kosmeetika-ja-makeup/267164/Dermacol-jumestuskreem-Make-Up-Cover-30g-(222),-naistele )

Aga ta jätab maskiliku tulemuse, nii et kasutada võikski ainult probleemsetel kohtadel ja ülejäänud näole, kus nahk on korras, panna midagi kergemat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see:

https://mia24.ee/isadora-jumestuskreem-peitekreem-uehes-35ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kapillaarid ja katan neid roheka alatooniga peitekreemiga, siis peale panen tavalist jumestuskreemi. Praegu on ArtDeco peitekreem, see on väga hästi kattev ja terve päev ei ole kapillaare näha. Ükski jumestuskreem seda efekti ei andnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, peitekreemi / rohekat punetusekorrektorit pane ainult probleemsetele kohtadele ja peale terve näo ulatuses jumestuskreem. Kuna mina oma rosaatseaga pidin kasutama rohelist kreemi suurel alal, siis mulle see ei sobinud, see muudab naha kuidagi elutuks ja inetuks (roheline muidugi näha pole, aga ikkagi pole loomutruu tulemus). Olenevalt nahatoonist võib proovida ka kollamat peitekreemi.
E.Lauder Double weari ja paljusid teisi soovitatuid olen kasutanud, ütlengi, et suurt vahet püsivusel pole, kas see 9.- Bourjois või 40.- DoubleWear kreem… eks see oleneb muidugi nahast ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 21:45; 05.12 15:59; 20.12 15:11; 03.01 16:37;
To report this post you need to login first.

Mina maadlen rosaatseast tingitud punetusega pluss kapillaaridega ja Guerlaini tenue de perfection ning Lancome teint idole ultra 24h on selle diagnoosiga väga head katjad ja abimehed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need rohelised kreemid teevad näost nii laibaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 19:10; 21.12 08:41; 02.01 18:38; 04.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarstid soovitavad mineraaljumestust kasutada – nahale kasulik ja peidab ideaalselt kõik iluvead jms.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 15:08; 27.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ikka ei peida küll! Ja ei püsi samal tasemel kui heavy-duty jumestuskreemid, see etapp on mul juba aastaid tagasi läbitud! Mineraalpuuder sobib just nooruslikule suht veatule nahale, sest tugeva katvuse saamiseks kulub palju kihte ja lõpuks on see samasugune mask kui viletsamad jumestuskreemid. Kasutasin mitut mineraaljumestuse firmat, nii kalleid kui kõige odavamat, aga siiski puhast (everydayminerals, siidipuudrit jne).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 21:45; 05.12 15:59; 20.12 15:11; 03.01 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarstid soovitavad mineraaljumestust kasutada – nahale kasulik ja peidab ideaalselt kõik iluvead jms.

Minul muutus nahk väga pooriliseks, kui hakkasin kasutama mineraalkosmeetikat. Nii et ettevaatust sellega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 19:10; 21.12 08:41; 02.01 18:38; 04.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see: ülemises osas on korrektor vigade peitmiseks, all jumestuskreem.
https://www.kaubamaja.ee/lancome-teint-visionnaire-jumet-viimistlev-meigi-duo-ch0221543

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ikka ei peida küll! Ja ei püsi samal tasemel kui heavy-duty jumestuskreemid, see etapp on mul juba aastaid tagasi läbitud! Mineraalpuuder sobib just nooruslikule suht veatule nahale, sest tugeva katvuse saamiseks kulub palju kihte ja lõpuks on see samasugune mask kui viletsamad jumestuskreemid. Kasutasin mitut mineraaljumestuse firmat, nii kalleid kui kõige odavamat, aga siiski puhast (everydayminerals, siidipuudrit jne).

Hmmm no ma ei tea, minu perekonnas kasutavad nii ema kui vanaema mineraalpuudreid ja nad on igati rahul. Võibolla oleneb siis ikkagi brändist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 15:08; 27.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapillaare saab salongis protseduuridega (foto, laser) oluliselt vähendada. Vaata Medemis kliinikut, mul ei ole katvat kreemi ammu vaja läinud. Talvel hea aeg neid teha ka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:40; 02.01 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapillaare saab salongis protseduuridega (foto, laser) oluliselt vähendada. Vaata Medemis kliinikut, mul ei ole katvat kreemi ammu vaja läinud. Talvel hea aeg neid teha ka.

Mitu korda oled käinud? Või piisab ühest korrast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 19:10; 21.12 08:41; 02.01 18:38; 04.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.mylook.ee/maybelline-new-york-super-stay-24h-full-coverage-foundation-30ml.html?gclid=Cj0KCQiA37HhBRC8ARIsAPWoO0wvsEj1kI-76mGVHbAkSpvYTl9c1PKC8gdaqhwC9qXpJbVqseE3qy8aAoH4EALw_wcB

Soovitan seda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapillaare saab salongis protseduuridega (foto, laser) oluliselt vähendada. Vaata Medemis kliinikut, mul ei ole katvat kreemi ammu vaja läinud. Talvel hea aeg neid teha ka.

Mitu korda oled käinud? Või piisab ühest korrast?

Ma olen viimastel aastatel teinud vananemisvastasel eesmärgil (fotonoorendus), kuid meeldiva kõrvaltoimena võttis see ka punetuse, kapillaarid ja pruunid plekid ära. Teen korra aastas, protseduurile tehakse teine kontrollseanss lisaks, et võib-olla esimesest korrast veel vaja midagi üle teha, selle eest juurde maksma ei pea. Võib-olla kui on väga hull kuperoosa, soovitatakse paari kuu pärast uuesti teha, ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:40; 02.01 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea katvusega ja mitte maski muljet jättev jumestuskreem Revlon Colorstay. Näpi nägu palju tahad, kreem maha ei tule ning läikima ka ei hakka nagu juudi jõulupuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla oleneb siis ikkagi brändist.

Pigem arvan, et sobivus oleneb rohkem nahast kui brändist.

kraamisin sahtlist välja clarinsi everlasting foundation, mis toon 107 kevadel heledaks jäi, katab hästi küll.
Cliniquel on uus peitekreem+24 tunni jumestuskreem, on keegi ehk proovinud? kuigi se on rohkem ikkagi väksel piirkonnal kasutamiseks ja arvustused pole väga head.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 21:45; 05.12 15:59; 20.12 15:11; 03.01 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapillaare saab salongis protseduuridega (foto, laser) oluliselt vähendada. Vaata Medemis kliinikut, mul ei ole katvat kreemi ammu vaja läinud. Talvel hea aeg neid teha ka.

Mitu korda oled käinud? Või piisab ühest korrast?

Ma olen viimastel aastatel teinud vananemisvastasel eesmärgil (fotonoorendus), kuid meeldiva kõrvaltoimena võttis see ka punetuse, kapillaarid ja pruunid plekid ära. Teen korra aastas, protseduurile tehakse teine kontrollseanss lisaks, et võib-olla esimesest korrast veel vaja midagi üle teha, selle eest juurde maksma ei pea. Võib-olla kui on väga hull kuperoosa, soovitatakse paari kuu pärast uuesti teha, ei tea.

Käid ainult Medemises? Või oled ka Faceline proovinud? Selle kliiniku kohta olen ka head kuulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 19:10; 21.12 08:41; 02.01 18:38; 04.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Urban Decay- kaubamajas nende lett ning jumestuskreemi nimi All- nightener. Maksab ~35.- jätkub umbes 5 kuuks. Kasutan igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab Tartus laserprotseduure soovitada? Ma ei jaksa möglada nende kreemidega aastaringselt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Hästi kattev jumestuskreem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.