Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hästi kõikuv basaal, CD30 OV

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hästi kõikuv basaal, CD30 OV

Postitas:

Mõõdan basaaltemperatuuri juba mitmeid kuid, tsükkel on tavaliselt 35 päeva, kõigub paar päeva.
Basaaltemp kõigub terve tsükli ajal 36,22-38,80 vahel. Peale ov toimub järsk tõus 37 peale.
Basaali järsk tõus toimub viimased kolm kuud alles CD 24 või CD30.
Seekord oli nii,CD 27 oli 36,44 ja edasi läks vaikselt kõrgemaks 36,71ni, CD30 oli 36,98, CD31 37,02. Aga vahekorras olin CD26 viimati.
Seega, millal ov võis üldse toimuda? Ma ei saa täpselt aru veel, kas on toimunud vahetult kui basaal tõuseb?
OV test digitaalne näitas naerunägu üldse CD19(paar päeva hiljem tõusis basaal 36,8 peale ja läks siis järgmine päev kohe alla). Ma ei saa aru üldse mis toimub.

Tuleb välja et luteaalfaas ainult 5-10päeva?

3aastat püüdnud triipe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 12:45; 26.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ov-i näitab ühekordne temp langemine. pärastine tõus võib olla mõnel 4 päeva hiljem kui ov.
on sul tsükli keskel mõni üksik päev kus temp on märgatavalt madalam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD21 langes korraks 36,5 peale(2päeva peale positiivset ov testi), aga temperatuur Pole pûsivalt kôrgeks peale seda làinud, ikka ûles-alla koigub.
CD27 làks 36,44 peale, peale seda hakkas tôusma.
Kui rasestumine on toimunud, peaks peale ov toimunist basaal kôrgeks jààmagi ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 12:45; 26.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa saaks graafikust pildi panna, oleks palju parem aru saada ja tabelit analüüsida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõdad sa korralikult ilma tõusmata hommikul? Pole kuulnud, et basaal 38+ tõuseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hästi kõikuv basaal, CD30 OV