Esileht Hobinurk Hawaii sihtkohaks

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Hawaii sihtkohaks

Postitas:

Esiteks pole kindel, kas kirjaviis on õige. Aga loodan.
Kas kellelgil on värskeid reisikogemusi sellest kohast. Viibime seal 8 päeva. Oleme ainult ühe saare valinud, Oahu saare. Pole vist mõtet nii lühikese ajaga teistele saartele minna.
Olen ise valinud, mida vaadata. Auto tasub kindlasti võtta ja kavatsemegi saarele tiiru peale teha. Aga veel ehk mingeid tippe on, mida arvesse vòtta.
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nippe ma nüüd ei tea, aga kindlasti soovitaks külastada Polüneesia kultuuri keskust: https://www.polynesia.com/ Jääb kustumatu mälestus ja saab väga palju uurida erinevate saarte rahvaste elu-olu kohta, kuigi kommertsi on seal muidugi ka omajagu. Kui rahakott vähegi kannatab, võiks osaleda luaul ja õhtusel showetendusel.

Kindlasti soovitaks teha päevane väljasõit vulkaanide rahvusparki Hawaii suurel saarel. Muidugi kui rahakott kannatab. Aga see on jällegi seda väärt kui juba sealkandis olla.

Muidu aga nautige lihtsalt Oahu randu, mida on loomulikult palju-palju ja mis on üsna erineva loomuga. Honolulus kulub ka ilmselt päevake ära, kuigi minu enda meelest on Honolulu pigem igav. No Pearl Harboris tuleb ikka käia ja nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk Hawaii sihtkohaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.