Esileht Lapse ootamine HCG 108

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: HCG 108

Postitas:
Kägu

Tere.

 

Käisin täna vereproovi andmas, et näha hcg taset. Raseduskalkulaatori järgi peaks olema 4+6, aga selle kohta 108 näit tundub väga väike. Usun, et pesastumine toimus tegelikult eelmine nädalavahetus, sest eelmise lapsega ka määris ühel päeval väga vähe ja peale seda oli kohe selge, et kehas hakkasid muutused toimuma.

 

Kas see näit on okei või peaksin ma muretsema?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan teha 2 päeva pärast kordustest – Hcg tõus annab selgema pildi kui ainult ühekordne väärtus 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hcg 108 võib olla väga okei kui 48-72h möödudes on see kahekordistunud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühekordse tulemuse pealt ei saa öelda, rase oled sa hetkel küll, aga hilisem hcg mõõtmine annab tulemuse, kas rasedus areneb ilusti edasi või mitte. Tavareegel on, et 48-72 tunni jooksul näit kahekordistub, siis on ilusti lootust, et rasedus jääb püsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

 

Tegin nüüd uue testi ja hcg on langenud ????

Praeguse testi tulemus näitas 73, eelmine oli 108. Kas see nüüd automaatselt tähendab, et loode pole elujõuline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Tegin nüüd uue testi ja hcg on langenud ????

Praeguse testi tulemus näitas 73, eelmine oli 108. Kas see nüüd automaatselt tähendab, et loode pole elujõuline?

Kahjuks tundub, et oli biokeemiline rasedus. Olen isegi selle läbi elanud (Hcg lõpetas tõusu 300 juures) ja oli vaimselt raske, jõudu andis vaid teadmine, et kui kord õnnestus juba rasestuda, siis õnnestub ehk veelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Käisin täna vereproovi andmas, et näha hcg taset. Raseduskalkulaatori järgi peaks olema 4+6, aga selle kohta 108 näit tundub väga väike. Usun, et pesastumine toimus tegelikult eelmine nädalavahetus, sest eelmise lapsega ka määris ühel päeval väga vähe ja peale seda oli kohe selge, et kehas hakkasid muutused toimuma.

Kas käisid kordustestil?

Kas see näit on okei või peaksin ma muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin kordustestil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tulemust pole veel?
Ma mõlema rasedusega käinud veidi kauem kui nädala ülepäeviti hcg testi tegemas. Alles siis sain rahu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordustesti tulemus oligi 73, esimene oli 108.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui kurb ???? ma ei näinud, et sa olid juba kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks jah on tegu sellega, et rasedus edasi ei arene, pesastumine põhimõtteliselt ei õnnestunud lõpuni. Kurb muidugi, aga on suur lootus, et järgmisega läheb paremini, sest sul õnnestus viljastuda ja rasestuda. Enamasti on tegu loote kromosoomveaga, niiet rasedus poleks olnud elujõuline. Ca nädala pärast või nii peaksid hakkama päevad. Seda juhtub tohutult palju, arvatakse, et ca 40% viljastumistest läheb nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine HCG 108