Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hcg

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kas ehk siit oskab keegi oma kogemusi jagada,endal täna 12 dpo,ja vereanalüüs oli 21,öeldi,et see pole rasedus,vaid mimgi munasarjade häire vms.Testid ka positiivsed.</p>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi ei saa öelda kas see on normaalne või mitte. Lõpuks oleneb kõik sellest, millal munarakk pesastus ja kas hcg kasvab normaalselt (duubeldub iga 48h tagant). Tulemus alla 25 ei kinnita rasedust ega lükka seda ümber. Korda testi ja siis saad oma küsimustele vastused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vara tegid testi? Mina arvan et võib olla rasedus. Ma sain väga õrna triibu ja täitsa rase praegu (6n). Oota ja tee uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vara tegid testi? Mina arvan et võib olla rasedus. Ma sain väga õrna triibu ja täitsa rase praegu (6n). Oota ja tee uuesti.

Käisin veretestil,kuna oli hommikul õrn määrimine,siis ütles,see pole mingi rasedus,teil arvatavasti munasarjahäire või tsüst,mis seda hormooni annab vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vara tegid testi? Mina arvan et võib olla rasedus. Ma sain väga õrna triibu ja täitsa rase praegu (6n). Oota ja tee uuesti.

Käisin veretestil,kuna oli hommikul õrn määrimine,siis ütles,see pole mingi rasedus,teil arvatavasti munasarjahäire või tsüst,mis seda hormooni annab vms.

Tee kahe päeva pärast uuesti ja vaata, mis nr näitab – tõus, langus. Võib olla elujõuline rasedus, võib olla biokeemiline rasedus ja võib olla ka tõesti mingi hormonaalne probleem. Selle ühe numbri pealt on küll huvitav, et kohe midagi sellist väideti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vara tegid testi? Mina arvan et võib olla rasedus. Ma sain väga õrna triibu ja täitsa rase praegu (6n). Oota ja tee uuesti.

Käisin veretestil,kuna oli hommikul õrn määrimine,siis ütles,see pole mingi rasedus,teil arvatavasti munasarjahäire või tsüst,mis seda hormooni annab vms.

Tee kahe päeva pärast uuesti ja vaata, mis nr näitab – tõus, langus. Võib olla elujõuline rasedus, võib olla biokeemiline rasedus ja võib olla ka tõesti mingi hormonaalne probleem. Selle ühe numbri pealt on küll huvitav, et kohe midagi sellist väideti.

Ja võid üksiti ka naistearstile aja ka kirja panna isegi kui ei ole tõusu olnud, vaadatakse UH üle, mis toimub, et kas tsüst, emakaväline rasedus vmt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 12dpo hcg näit 12. Ja rasedus mis rasedus 🙂 Väga veider väide muidugi 1 testi pealt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna tegin kordustesti,hcg 38,ja 14 dpo,kas näit madal selle aja kohta siiski?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna tegin kordustesti,hcg 38,ja 14 dpo,kas näit madal selle aja kohta siiski?

Pigem väike, aga samas tõus. Isegi kui rasedus peetus siis mingi aja õrnalt hcg võib veel natukene tõusta. Aga kuna tõus võib kahekordistuda ka 36-72h vahemikus siis ma teeks 18dpo uue testi. Mida suurem rasedus seda kiiremini tõusma hakkab. 18dpo võiks olla siis juba üle 100, sellisel juhul ilmselt saab arenevaks raseduseks pidada juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu on areneva rasedusega! Hcg ei tõuse peale katkemist 48h jooksul 81%. Tee 2 päeva pärast uuesti 🙂

Palju õnne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mõtlen,et kas siiski ei või hcg-d tõsta tsüstid vms.,nagu emos öeldi 2 päeva tagasi,rase te pole,see sellest.</p>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hcg pealt ütleks ikka, et rase, mis rase. Isiklikult mõõdaks paari päeva pärast veel uuesti, et kasvul silma peal hoida, kuid praegu mahub Hcg tõus veel normipiiresse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin veel huvi pärast digitaalse testi kodus,see näitab 2-3 nädalat,kui nüüd tõesti läheb mingi tsüsti alla,mis annab seda hormooni,siis ei usu enam ühtegi rasedustesti enda puhul,enne,kui arst kinnitab????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin veel huvi pärast digitaalse testi kodus,see näitab 2-3 nädalat,kui nüüd tõesti läheb mingi tsüsti alla,mis annab seda hormooni,siis ei usu enam ühtegi rasedustesti enda puhul,enne,kui arst kinnitab????

Pane rahulikult 7+ nädalaks aeg raseduse tuvastamiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )