Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: hcg

Postitas:
Kägu

Mis on teie hcg näit olnud nädala 3+6? käisin täna mõõtmas oli 37 ml/u. tean,et ühe korra mõõtmisest ei saa midagi järeldada lähen kolmapäev küll uuesti aga sooviksin teada:)

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 3+6 hcg 218

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke väike, väga kobeda rasedusega võiks see näit neljanda nädala alguseks olla ikka 100+. Aga nagu tead, see üks näit ei näita midagi , ov võis olla hiljem ja rasedus päevi väiksem ja nii väikese rasedusega annab see kohe mitmekordse vahe. Eks siis ole näha, kas tõuseb tublisti või mitte. Hoian pöialt!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 4 nädala pealt hcg 27, tõusis 34 peale kahe päevaga ja katkes.

Aga alati on võimalus, et tegelikult ovulatsioon oli hiljem ning jõuab varsti kasv järgi 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 4+3 nädalal näit 5. Ei uskunud mina ega arstid EMOs, kes kontrollisid näitu, et oleksin lapseootel. Nüüd poeg 2 aastat 1 kuu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 4 nädala peal vist 32. Kõik läks kenasti, laps juba mitme aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on teie hcg näit olnud nädala 3+6? käisin täna mõõtmas oli 37 ml/u. tean,et ühe korra mõõtmisest ei saa midagi järeldada lähen kolmapäev küll uuesti aga sooviksin teada:)

Minul oli kuskil 4+ nädala peal näit 5200

Ise arvasin sel ajal emosse sattudes, et on 6+1 nädalat kuid oli vaid uh näha seda lootekotti ja arst ei leidnud teda veel ùlesse ja ütles 4 nädalat on, tehti ka sellepärast see hcg proov mis andis üsnagi suure näidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4+0 oli mu HcG 261. Nüüd olen 9 kuud rase.

Kui ma vereproovi andsin, siis öeldi mulle, et HcG tõus on väga individuaalne ja eriti just raseduse alguses see tõuseb eri naiste puhul väga erinevalt (mõnel lendab kohe lakke, teisel tõuseb väga-väga aeglaselt) ja kui mu test peaks tulema tagasi alla 25, siis oleks soovitav nädala pärast uus test teha kuna 4ndal rasedusnädalal on suhteliselt ok kui tulemus veel rasedust ei näitagi (ehk siis HcG alla 25). Kuna mu tulemus oli 261 siis rohkem vajadust HcG-d mul testida polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3+3 oli HCG 5

3+6 oli HCG 56

4+1 oli HCG 83

5+0 oli HCG 722

 

Rasedus oli edukas, kuigi 12. nädalani olin diivanikaunistus, midagi teha ei lubatud, olid hematoomid, määrimised ja valud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.
48 h hiljem oli 171! Lootust on 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on üle nelja korra minmaalse kahe asemel 🙂 Küllap siis hoiab kõveatsi kinni ja areneb edasi, edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )