Esileht Rasestumine ja lapse ootamine HCG 2.30 IU/L rasedus või mitte?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: HCG 2.30 IU/L rasedus või mitte?

Postitas:
Kägu

Tere! Ma isegi tea, kus alustada. Hetkel valitseb meeletu paanika. Ühesõnaga olin viimati vahekorras ajavahemikul1.juuli ning kaitsevahendiks kondoom. Peale seda jäid päevad hiljaks 2 päeva, kuid hakkasid. Samuti ka nüüd augusti olid päevad tavaliselt ajal. Kuid mind on viimane kuu häirinud erinevad lõhnad ja olen üli emotsionaalne ning lisaks on nibule tekkinud naha näsa, mis ka n.ö üks sümptom raseduse puhul. Tegin, kui päevad hilinesid testi negatiivne ning nüüd olen ka teinud kõik negatiivsed. Täna igajuhuks käisin vereproovi tegemas ning päevad lõppesid paar päeva tagasi ja  tulemus oli  Hcg 2.30 IU/I . Varasemalt olen ka paar korda käinud, siis tulemus 1 IU/I olnud. Helistasin 1220  ning seal soovitati günekoloogi vastuvõtule minna ning sain uueks nädalaks aja. Ma olen niii segaduses kas võib olla tegemist rasedusega või mitte? Mul oleks väga hea meel, kuid olen see suvi pidutsenud palju ning sinna on kaasatud ka alkohol ning kardan, et sellega seoses võib olla tüsistusi. Loodan, et keegi oskab nõu anda enne, kui arsti juurde saan.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere! Ma isegi tea, kus alustada. Hetkel valitseb meeletu paanika. Ühesõnaga olin viimati vahekorras ajavahemikul1.juuli ning kaitsevahendiks kondoom. Peale seda jäid päevad hiljaks 2 päeva, kuid hakkasid. Samuti ka nüüd augusti olid päevad tavaliselt ajal. Kuid mind on viimane kuu häirinud erinevad lõhnad ja olen üli emotsionaalne ning lisaks on nibule tekkinud naha näsa, mis ka n.ö üks sümptom raseduse puhul. Tegin, kui päevad hilinesid testi negatiivne ning nüüd olen ka teinud kõik negatiivsed. Täna igajuhuks käisin vereproovi tegemas ning päevad lõppesid paar päeva tagasi ja tulemus oli Hcg 2.30 IU/I . Varasemalt olen ka paar korda käinud, siis tulemus 1 IU/I olnud. Helistasin 1220 ning seal soovitati günekoloogi vastuvõtule minna ning sain uueks nädalaks aja. Ma olen niii segaduses kas võib olla tegemist rasedusega või mitte? Mul oleks väga hea meel, kuid olen see suvi pidutsenud palju ning sinna on kaasatud ka alkohol ning kardan, et sellega seoses võib olla tüsistusi. Loodan, et keegi oskab nõu anda enne, kui arsti juurde saan.

Selle aja peale peaks see hcg suurem olema. Hetkeline näit ei näita mitte kuskilt rasedust. Kuni 5 ühikut voib olla mitterasedal

Lõik synlabi kodulehelt:

hCG määramist kasutatakse raseduse varajaseks tuvastamiseks. Rasedatel naistel on hCG sisaldus veres > 30 mIU/mL. Tulemus vahemikus 5–25 mIU/mL loetakse rasedust kinnitava uuringu korral ebaselgeks tulemuseks, mistõttu tuleks analüüsi paari päeva pärast korrata.<br style=”box-sizing: border-box; font-family: Lato, sans-serif; font-size: 14px; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;” />Meestel ja mitterasedatel naistel on hCG < 5 mIU/mL.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedus see ilmselt ei ole, võimalik, et korraks oli, aga peetus. Soovitus naistearsti juurde minna on hea, et vaataks igaks juhuks üle, et kas kõik puhastunud on, emakavälist pole, tsüsti pole jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma isegi tea, kus alustada. Hetkel valitseb meeletu paanika. Ühesõnaga olin viimati vahekorras ajavahemikul1.juuli ning kaitsevahendiks kondoom. Peale seda jäid päevad hiljaks 2 päeva, kuid hakkasid. Samuti ka nüüd augusti olid päevad tavaliselt ajal. Kuid mind on viimane kuu häirinud erinevad lõhnad ja olen üli emotsionaalne ning lisaks on nibule tekkinud naha näsa, mis ka n.ö üks sümptom raseduse puhul. Tegin, kui päevad hilinesid testi negatiivne ning nüüd olen ka teinud kõik negatiivsed. Täna igajuhuks käisin vereproovi tegemas ning päevad lõppesid paar päeva tagasi ja tulemus oli Hcg 2.30 IU/I . Varasemalt olen ka paar korda käinud, siis tulemus 1 IU/I olnud. Helistasin 1220 ning seal soovitati günekoloogi vastuvõtule minna ning sain uueks nädalaks aja. Ma olen niii segaduses kas võib olla tegemist rasedusega või mitte? Mul oleks väga hea meel, kuid olen see suvi pidutsenud palju ning sinna on kaasatud ka alkohol ning kardan, et sellega seoses võib olla tüsistusi. Loodan, et keegi oskab nõu anda enne, kui arsti juurde saan.

????????????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma isegi tea, kus alustada. Hetkel valitseb meeletu paanika. Ühesõnaga olin viimati vahekorras ajavahemikul1.juuli ning kaitsevahendiks kondoom. Peale seda jäid päevad hiljaks 2 päeva, kuid hakkasid. Samuti ka nüüd augusti olid päevad tavaliselt ajal. Kuid mind on viimane kuu häirinud erinevad lõhnad ja olen üli emotsionaalne ning lisaks on nibule tekkinud naha näsa, mis ka n.ö üks sümptom raseduse puhul. Tegin, kui päevad hilinesid testi negatiivne ning nüüd olen ka teinud kõik negatiivsed. Täna igajuhuks käisin vereproovi tegemas ning päevad lõppesid paar päeva tagasi ja tulemus oli Hcg 2.30 IU/I . Varasemalt olen ka paar korda käinud, siis tulemus 1 IU/I olnud. Helistasin 1220 ning seal soovitati günekoloogi vastuvõtule minna ning sain uueks nädalaks aja. Ma olen niii segaduses kas võib olla tegemist rasedusega või mitte? Mul oleks väga hea meel, kuid olen see suvi pidutsenud palju ning sinna on kaasatud ka alkohol ning kardan, et sellega seoses võib olla tüsistusi. Loodan, et keegi oskab nõu anda enne, kui arsti juurde saan.

????????????

Nojah, eks see alkohol on tsipake ajule mõiganud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma isegi tea, kus alustada. Hetkel valitseb meeletu paanika. Ühesõnaga olin viimati vahekorras ajavahemikul1.juuli ning kaitsevahendiks kondoom. Peale seda jäid päevad hiljaks 2 päeva, kuid hakkasid. Samuti ka nüüd augusti olid päevad tavaliselt ajal. Kuid mind on viimane kuu häirinud erinevad lõhnad ja olen üli emotsionaalne ning lisaks on nibule tekkinud naha näsa, mis ka n.ö üks sümptom raseduse puhul. Tegin, kui päevad hilinesid testi negatiivne ning nüüd olen ka teinud kõik negatiivsed. Täna igajuhuks käisin vereproovi tegemas ning päevad lõppesid paar päeva tagasi ja tulemus oli Hcg 2.30 IU/I . Varasemalt olen ka paar korda käinud, siis tulemus 1 IU/I olnud. Helistasin 1220 ning seal soovitati günekoloogi vastuvõtule minna ning sain uueks nädalaks aja. Ma olen niii segaduses kas võib olla tegemist rasedusega või mitte? Mul oleks väga hea meel, kuid olen see suvi pidutsenud palju ning sinna on kaasatud ka alkohol ning kardan, et sellega seoses võib olla tüsistusi. Loodan, et keegi oskab nõu anda enne, kui arsti juurde saan.

Oot, sa oled enne ka käinud seda vereproovi andmas? See tähendab, et selliseid olukordi on sul ja varasemalt ette tulnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Günekoloogi vastuvõtul pole küll mitte midagi teha sellise näiduga. Kui oled rase, siis midagi näha ega teha ei ole. Kui pole rase (ja antud hetkel on see mitteraseda näit), siis pole ammugi seal teha midagi.

Ma arvan, et isegi kui oli kunagi mingi raseduse hakatus, siis päevadega see katkes (sul olid just päevad?) ja hetkeseisuga sa pole üldsegi rase. Kui väga vaevab, tee mõni päev hiljem uus veretest, mis arvatavasti on üsna 1 või vähem. Raseduseks loetakse min 5 (mõni kliinik 8 või 10, mõni 13, alles siis hakkavad arvestama, et võib rasedus olla tekkinud).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine HCG 2.30 IU/L rasedus või mitte?