Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg 345, kuid rasedust ei leitud..

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hcg 345, kuid rasedust ei leitud..

Postitas:

Hei. Viimased pâevad olid 21.02.19 ja kahe triibuga testi sain 20.03.19. Arst mul emakas rasedust ei näinud 26.03.19, saatis veretesti tegema ja pani uue aja 2.04.19. Veretesti tulemus-hcg 341. Mind aga teeb nii murelikuks, kuna ta arvas et emakavâline rasedus on. Nûüd olen ennaks ise puntrasse guugeldanud.. rinnad on suured ja nii valusad, väsimus, pinge kóhus ja muud ei midagi. Ei valu kòhus ega voolust, mis ilmselt emakavälisele rasedusele kohane. Aga lihtsalt- vahekord oli mul 05.03, seega vâga hiljem ei saanud viljastumine olla. On kellegil olnud oma kogemusi siis taolise olukorraga olenemata siis kas positiivse v negatiivsega? Mind ajab stressi just see teadmatus, âkki oli uh liiga vara, aga siis arst oleks seda ju öelnud… kui emakavâline, siis millal peaksid valud hakkama v määrimine. Tänan juba ette????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 16:10; 31.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks hakkab uh näitama rasedust , kui hcg on ca 1000 . Ja kummaline, et arst ütleb, et kahtlustab emakavälist!? Mille alusel, arst peaks teadma millal on näha , kui suur peab hcg ja rasedus olema.
Minule arst ütles, ei loe raseduse suurus, vaid hcg. See peab olema 1000-1500 , siis on loode kindlasti nähtav. Mina sinu asemel ei muretseks. Minul avastati emakaväline tänu hcg , et hcg oli 2200 aga emakas tühi. Siis läks jooks lahti jne. Ma tuvastasin raseduse ka ikka testiga ja vereproovidega. Olin normaalne rase, kuniks…. kaotasin rasedust oli tol hetkel 6+6 nädalat????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et arst ei tea, et alla 1000 ei pea olema midagi näha!

Mul endal hakkas arst muretsema, kui 18 000 juures oli ainult lootekott ja rebukott (peaks olema 10 000 juures juba südametööga loode) aga mitte loodet. Tänaseks on mul 21. nädal ja kõik ok.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 18:54; 31.03 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui lootekotti ei ole näha, on see okei nii väikse hcg näidu puhul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 16:10; 31.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul olid päevad viimati 21.veebruar, siis täna on sul täpselt 5 nädalat täis. Ilmselgelt läksid liiga vara arstile ja seepärast polnud UHs midagi näha, ning nüpd sellepärast muretsed ja mõtled täiega üle. Kannata paar nädalat ja siis on UHs sul kõik näha, ka südametöö.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel ajal kui arst uh vaatas, oli sul alles 4+ ja nii väikese rasedusega EI näe ultraheliga rasedust, 4+ ei näe isegi mitte täppi, 5+ võib mingit kogu näha, 7+ võiks olla näha südametöö (võib ka varem, 6.ndl).
Seega on kõik ootuspärane! Arstid ei peaks niii väikese rasedusega inimesi hirmutama. Jah, on võimalik emakaväline, kui uh ei leia, aga arvestades nii väikest näitu ja varast rasedust on palju tõenäolisem, et kõik on normaalne ja paari nädala pärast näed oma täpikest õiges kohas!
4-5.ndl rasedusega ongi ainuke diagnoosimisvahend veretest või kodune rasedustest, sest ultraheli ega palpeerimine/günekoloogiline läbivaatus EI anna infot, kõik on liiga väike veel, emakas pole suurenenud jms. Ja ultraheli ei ole mikroskoop, see kinnitunud loode on ju silmaga vaevunähtav.

Kuna arst sind tagasi kutsus. Kui siis pole ikka midagi näha, testid on positiivsed ja hcg tõuseb aja emakas loodet ikka ei leita, SIIS ma hakkaks muretsema ja siis on ka veel küllalt aega, et emakaväline rasedus munajuha kahjustamata eemaldada saaks. Munajuha ei ole loodud venima ja kasvava rasedus lõhub selle, aga see juhtub ka enamasti hiljem.

Ma olen üsna kindel, et läksid arstile liiga vara ja järgmine kord on rahustavamaid uudiseid!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 21:47; 02.04 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule teadaolevalt küll ei pea alla 1000 üldse mitte midagi visualiseeruma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 18:54; 31.03 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka UHs ei näidanud, tehti veretest, see näitas 22000 (7 nädal) ja 9 nädal oli midagi tillukest näha UHs, arst ei kommenteerinud midagi ja 12 nädal UHs selgus, et oli peetunud 9 nädalal kohe peale 9 nädala UHd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest käis küsija esmalt UHs ja siis saatis arst ta hcg andma ja kutsus korduvale UHle. võimalik, et küsija jutu põhjal arst eeldas kaugemal olevat rasedust ja seepärast ka tõi välja, et on selline võimalus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hcg 34 000 midagi ja uh-s oli ainult tühi lootekott. Praegu see samune pisike nohiseb mu kõrval. Rasedused on erinevad ja nii väikse hcg puhul ei peagi veel midagi näha olema. Loode koos südametööga on nähtav alles 10 000 hcg juures.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täna uus ultraheli, hoiame pöialt, et sul oleks näha emakasisene rasedus!

In viable pregnancies, a transvaginal ultrasound should be able to detect the gestational sac by 5 weeks gestational age. When correlated with hCG levels, a gestational sac should be seen on ultrasound when the hCG level when it has reached about 1500 to 2000.

ühesõnaga, kui hcg näit kasvab 1500+ (kui arvestada klassikalist 48t/2x, siis peaks olema täna, 26.märtsist 6p hiljem näit u 3000 kandis (mida rohkem seda parem) ja midagigi uh näha), siis peaks olema emakasisene rasedus näha.
Ja isegi KUI pole midagi näha ja ON emakaväline (mida tänase ultraheliga ei saa ka veel 100% väita, isegi kui loodet veel emakas ei leita), siis ei ole sul veel sellise näidu juures ohtu munajuhale.

Südametöö on jah näha keskmiselt hcg 10 000-12 000. juures, aga see on ca 7.ndl(6+) alles. Lootekott, rebu jms on näha palju varem.

Päevade järgi on sul 6 ndl täna. Kalkulaator ütleb: Viljastumine toimus umbes 07.03.2019 ja usaldusväärse positiivse rasedustesti võib teha 28.03.2019 paiku.

Anna siis teada, kuidas arstil läks, mis oli veretesti tulemus ja uh!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 21:47; 02.04 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HCG võib inimestel ikka väga palju varieeruda.
Nagu eelmine kommenteerija ütles, et 10-12 tuhat on 6+ nädalal..Minul hetkel 4.5 ja arvestades mu HCG tõusu, siia on mul umbes 5+1 juba 11 tuhande kandis see.
4+0 oli 648.8 ; 4+2 oli 1802 ja 4+5 on 6306.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg 345, kuid rasedust ei leitud..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.