Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: hcg

Postitas:

Tere, käisin veretesti tegemas ja sain tulemuseks 19 IU/l. Kas see on normaalne näitaja, rasedus peaks olema 4+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 14:53; 06.05 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, see on individuaalne. Võib olla normaalne aga ei pruugi. Mul oli dpo11 (peaks olema 3+3) näiteks 77. Anna ülehomme uus analüüs, kui duubeldub on ok, kui ei, siis pole midagi teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 4+0.  hcg  1309 aga üksiknäit poõe oluline, vaid siiski selle piisav kasv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 18:58; 06.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.betabase.info/chart/basic/single%20hcg%20tase

Siin toodud välja HCG.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli näit 269 ja arst ütles et see vastas 3nädalase rasedusele. Minul kahjuks edasi ei kasvanud ja rasedus peetus. Aga tundub, et 4pluss nädala kohta ikka väga väike näit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See näitaja ei ütle ilma selleta, mitmes DPO sul on, mitte midagi. Samuti ei sõltu see näitaja sellest, kui palju sul rasedust päevade järgi arvutatuna on, sest see arvutus käib tüüpilise 28-päevase tsükli järgi. Sul võib rasedust ju 4+3 olla, aga ovulatsioon toimus näiteks alles 8 päeva tagasi. Mina sain DPO8 positiivse rasedustesti näiteks. OV test oli positiivne olnud 9 päeva tagasi. DPO12 oli veretestil hcg 52 ja DPO16 oli 330.  Oleks ma positiivse rasedustestiga samal päeval käinud veretestil, oleks ka vast hcg max 20 olnud. Ära muretse liialt. Vaata, mis number järgmine veretest tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile, kes vastasid. Tegin nüüd 48h hiljem uue testi ning oli ainult tõusnud 28 IU/l peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 14:53; 06.05 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine arstile, siis kõige kindlam. Saavad kas kinnitada või välistada raseduse ja samas mul oli nii väikeste näitusega emakaväline, siis muidugi hakkas mingil hetkel ka määrima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 18:58; 06.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hcg testi on mõttetu teha. See tõuseb ka siis, kui miski valesti on kahjuks. Mine arstile uh-sse. Ma 5+3 käisin ja ilusti lootemuna, rebukott olemas ja kollaskeha osas saab ka vaadata, kas ok. Ehk kui uh suurus vastab päevade järgi suurusega, siis ok. Mul peetumisega oli rasedus alati 2n maas ehk 5+3 oli ainult aimatav täpp uh-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )