Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: HCG

Postitas:

Hei,

Plaanime elukaaslasega last saada. 18.06 oli mul ovulatsioon ja nüüd peaks viljastamisest möödas olema 7 päeva. Kas veres on näha juba HCG-d või ma peaksin veel ootama? Olen nii kärsitu ja tahaks juba teada saada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see kindlyst kohe anna et sa viljastatud oled

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

Plaanime elukaaslasega last saada. 18.06 oli mul ovulatsioon ja nüüd peaks viljastamisest möödas olema 7 päeva. Kas veres on näha juba HCG-d või ma peaksin veel ootama? Olen nii kärsitu ja tahaks juba teada saada.

Kui 18.06 oli alles OV siis natuke vara veel. OV tähendab, et munarakk vabanes, siis toimub peale seda veel alles viljastumine, ja peale seda mõned päevad veel võtab aega, et viljastunud munarakk kinnituks ka emakaseinale ja siis võtab mõned päevaed aega, et HCG ilmuks verre. Enne kui viljastunud munarakk pole emakaseinale kinnitunud ei toodeta veel kehas HCG-d, ja alguses on need tulemused umbes 2, kahe päeva pärast võib olla vaid 4, siis kahe päeva pärast alles 8 jne. Umbes 30.06 oleks lootus, et kui rase oled siis võiks HCG veres piisav olla. Ning kas OV on testiga kinnitatud? Kui nö päevade arvestuse järgi siis mul näiteks oli +2 äppide arvustusest ja mis ise arvasin, et ehk kõik oli veel +2 päeva nihkes.

Võib juba näidata, aga samas liiga vara testides võid saada 0 või liiga madala tulemuse, ise läheks ehk esmaspäeval varasemalt testima, varem ei tasuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:31; 25.06 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 7dpo test imeõrna kumaga. 8 dpo veretest positiivne (hcg 19)
Hetkel 23+0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:54; 25.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 7dpo test imeõrna kumaga. 8 dpo veretest positiivne (hcg 19)

Hetkel 23+0

Lisaks juurde, et tegelikult loetakse rasedaks tulemust HCG üle 30. Ehk liiga vara minnes võib olla tu,emus olla nt  5 või 10 – siis 48h pärast alles kahekordistununa ikka alles 10 või 20 ehk ootaja aeg on pikk.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:31; 25.06 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 7dpo test imeõrna kumaga. 8 dpo veretest positiivne (hcg 19)

Hetkel 23+0

Lisaks juurde, et tegelikult loetakse rasedaks tulemust HCG üle 30. Ehk liiga vara minnes võib olla tu,emus olla nt 5 või 10 – siis 48h pärast alles kahekordistununa ikka alles 10 või 20 ehk ootaja aeg on pikk.

Absoluutselt õige 🙂
48h hiljem tegin uue testi ja see oli juba üle 60 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:54; 25.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )