Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hcg langeb, päevi pole..

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: hcg langeb, päevi pole..

Postitas:

tehti esimene ivf, hcg tase oli esimesel nädalal 55 ja 2 päeva pärast tegin uue VT ja hcg hakkas langema. Arst palus dufastoni lõpetada ja ütles, et 1-2 päeva pärast hakkavad päevad. Pole ka valu, ega mingeid peetumise tunnuseid. Pole ka päevi. Olen mures veidi, kas peaksin ise kuskile pöörduma või siiski päevi ootama.
Kel kogemusi, palun andke nõu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju küll, aga nii väikese algnäiduga ei olnudki põhjust ülioptimistlik olla, oli pesastumise katse, mis ei õnnestunud. Päevad hakkavad siis kui hcg langeb nulli ja lisaks peab langema ka progesteroonitase veres (mida praegu hoidis ja progesteroonitablett üleval). Ei oska keegi täpselt 6elda, kui kiiresti see just juhtub, aga arvan, et mõne päeva jooksul ikkagi, see on ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 08:04; 25.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju küll, aga nii väikese algnäiduga ei olnudki põhjust ülioptimistlik olla, oli pesastumise katse, mis ei õnnestunud. Päevad hakkavad siis kui hcg langeb nulli ja lisaks peab langema ka progesteroonitase veres (mida praegu hoidis ja progesteroonitablett üleval). Ei oska keegi täpselt 6elda, kui kiiresti see just juhtub, aga arvan, et mõne päeva jooksul ikkagi, see on ok.

hcg pole kunagi nullis. Mitterasedal on see alla 5-e.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju küll, aga nii väikese algnäiduga ei olnudki põhjust ülioptimistlik olla,

Miks siis mitte? Mul oli esimese rasedusega arsti määratud ajal hCG 51 ja teisega 38. Mõlemal lapsel on praegu juba imikuiga ammu möödas.

hCG väärtused on üsna individuaalsed, olulisem on suhteline tõus.

Aga see on küll tõsi jah, et langeva hCG-ga eriti midagi kahjuks loota ei ole. 🙁 Ja et veritsus ei hakka enne, kui progesterooni tase pole küllalt madalale langenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hcg pole kunagi nullis. Mitterasedal on see alla 5-e.

Õige märkus, ütleme siis et peab küllalt madalale langema ja see võtab mõne päeva aega. see 5 on lihtsalt kokkuleppeline määr, millest alates loetakse rasedust, mõnes kliinikus on see nt 13.

Ja see on lihtsalt minu kogemus, et kui ivfi vereproovi ajaks (mis tavaliselt on ju 4+ määratud) võiks tulemus olla saja ringis, et tugevat korralikku rasedust ma loota julgeks. Kui see 38 või 51 on kusagil alles 3+ näit, st isegi enne päevade ärajäämist, siis on ok. Ja kui langeb, siis kahjuks ei õnnestunud. Arvatavasti on teemaalgatajal päevad platsis, kahju et seekord sedasi läks, pea vastu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 08:04; 25.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hcg langeb, päevi pole..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.