Esileht Rasestumine ja lapse ootamine HcG mõõtmine Tallinnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: HcG mõõtmine Tallinnas

Postitas:
Kägu

Tere!
Saan aru, et Synlabis saab tasuliselt HcG tõusu mõõta, aga kuidas see käib, kas aeg kindlasti kirja, ettemaks ka või saab ka lihtsalt kohapeale minnes?
Ei taha paanitseda ja pidevalt mõõta, aga kuna oli üks füüsiline trauma, siis natuke muretsen. Arstiajani on kaks nädalat veel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elavas järjekorras saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed hommikul kohale söömata joomata ja kassas ütled, mis analüüsi teha soovid.

Kui ei eksi, siis see aeg oli vist 08-11 hommikul, võin aga natsa eksida.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veretestile ei pea minema söömata ja joomata!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ITK on väga head hinnad HcG tõusu mõõtmiseks (ca 7 eur oli) ehk pea poole odavam kui Synlabis. Hariduse tänavale saab minna juba jooksvas järjekorras alates 7:30-st, annad vere ja saad kohe kassa ära maksta. Lihtne ja võtab max 5min.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed hommikul kohale söömata joomata ja kassas ütled, mis analüüsi teha soovid.

Kui ei eksi, siis see aeg oli vist 08-11 hommikul, võin aga natsa eksida.

K.

Söömata-joomata tuleb minna kui lähed veresuhkrut mõõtma. HcG jaoks kohe kindlasti ei pea olema söömata-joomata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, aitäh! See sobib asukohalt vist pareminigi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed hommikul kohale söömata joomata ja kassas ütled, mis analüüsi teha soovid.

Kui ei eksi, siis see aeg oli vist 08-11 hommikul, võin aga natsa eksida.

K.

Söömata-joomata tuleb minna kui lähed veresuhkrut mõõtma. HcG jaoks kohe kindlasti ei pea olema söömata-joomata.

Synlabi reeglites on see kirjas ja helistades mulle öeldi ka, et söömata-joomata, ükskõik, mis analüüs.
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed hommikul kohale söömata joomata ja kassas ütled, mis analüüsi teha soovid.

Kui ei eksi, siis see aeg oli vist 08-11 hommikul, võin aga natsa eksida.

K.

Söömata-joomata tuleb minna kui lähed veresuhkrut mõõtma. HcG jaoks kohe kindlasti ei pea olema söömata-joomata.

Synlabi reeglites on see kirjas ja helistades mulle öeldi ka, et söömata-joomata, ükskõik, mis analüüs.

K.

Siis on see ilmselgelt valeinfo, sest ma olen arvel erakliinikus ning kõik analüüsid saadetakse alati Synlabi, ise nad ei analüüsi midagi ning ainult veresuhkru mõõtmisel olen pidanud olema söömata-joomata, kõik muud analüüsid 9 kuu jooksul olen andnud nii, et ÄE on selgelt öelnud, et võib süüa ja juua enne vere andmist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine HcG mõõtmine Tallinnas