Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: HCG näit

Postitas:
Kägu

Täna sai mul 11 päeva embrüo siirdamisest, siirdati 12-rakuline/3 päevane. Täna oli HCG näit 318,7. Kas see on hea näit?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täitsa ilus rase näit on. Enne kui õnne soovida, võiksid veel teha 2 päeva pärast uue testi, kui see on 2-3x tõusnud, siis rasedus on kenasti kinnitunud ja areneb hoogsalt, siis võib küll juba õnnitleda! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna sai mul 11 päeva embrüo siirdamisest, siirdati 12-rakuline/3 päevane. Täna oli HCG näit 318,7. Kas see on hea näit?

Minul on ka siirdatud 2×3 päevased embrüod ja 2 näd hiljem oli veretest 340. Nüüd 3 päeva (25.04 esimene vereproov, 29.04 teine vereproov) hiljem ehk tna käisin uuesti veretestil (enda jaoks) ja näit oli 2280. Ultraheli 10.05. Siis peaks olema rasedust 6+0.

Mari

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Täna hommikul ehk siis 4 päeva hiljem on näit 1245. Kas selline tõus on hea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

on ju 2x/48t, seega täiesti hea. Palju õnne, hetkeseisuga oled kenasti rase!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei stressaks selle HCG näidu tõttu enam. Ehk et rasedust see tase kindlasti näitab, aga oota järgmine arsti visiit ära ja püüa oma tavalist elu niikaua elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et sul pole mõtet enam teste rohkem teha, rasedus on ja loe ivf kenasti õnnestunuks. Ja esialgu areneb kõik kenasti, järgmisel korral võid juba arstivisiidil esimeses ultrahelis oma mammut näha. Senikaua ela tervislikult, võta oma progesterooni edasi ja ole rõõmus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Ei suutnud ma vastu pidada ja täna tegin ka vereproovi ja lubasin, et see jääb viimaseks praegu. Näit oli täna 6800. 02.05.19 oli 1245.
Keegi siin kord kirjutas, et 24 tunni jooksul näit peaks tõusma 1,5x ja 24 h jooksul umbes 2,25 x. Nüüd olen mures, sest nii palju see näit pole tõusnud. Mida sellisest tõusust arvata nüüd?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmaasjata muretsed. 48h jooksul peaks ligikaudselt kahekordistuma (24h h pärast seega umbes 1,5kordne).

Sinu näidud:
29.04 318,7
48h hiljem ehk 01.05 peaks Sinu näit olema 318,7 x 2 = 637,4

24h hiljem ehk 02.05 peaks Sinu näit olema umbes 1,5x suurem ehk 637,4 x 1,5 = 956,1, aga Sinul on lausa 1245 – SEE ON VÄGA HEA TÕUS!

48h hiljem ehk 04.05 peaks olema 1245 x 2 = 2490
48h hiljem ehk 06.05 peaks olema 2490 x 2 = 4980
24h hiljem ehk 07.05 peaks olema 4980 x 1,5 = 7470 – Sinu näit oli 6800 – jah, matemaatilisi täpsusega see ei ole mitmekordistunud, aga HCG tõuseb väga kiiresti ja olenevalt ajahetkedest, mil sa mõõdad, võibki ta rahulikult siia-sinna poole kõikuda üsna suuresti. Seda enam, kui jätad mõõtmise vahe nii suureks (5 päeva), tavaliselt hinnataksegi seda tõusu 48 tunnise vahega.

Üldiselt on nii, et kui rasedus kukub ära, siis kukub ta nagunii ära. Paanitsemise ja muretsemisega annad sa selleks ainult võimalusi juurde. Minu arvates on sul väga ilusad näidud ja see liigne muretsemine ei tee teile kummalegi head. Kuna sa nüüd täna käisid veretesti tegemas, siis südamerahuks võid teha täpselt 48h hiljem uue testi ja kui siis on näit ligikaudu 13 600 (võib kõikuda siia-sinna), võid rahulikult rasedust nautida!

Kena raseduse kulgu!

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )