Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hCG veres ja uriinis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: hCG veres ja uriinis

Postitas:
Kägu

Millal on võimalik määrata hCG-d verest ja uriinist? St millal oleks paras aeg hakata testimise peale mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedustesti pakendilt ei oska lugeda juhendit?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

u 10 päeva pärast ovulatsiooni ja/või oodatud päevade alguse esimesel päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedustesti pakendilt ei oska lugeda juhendit?

Ja sa oskad ainult küsimuse ühele poolele midagi vastuseks kraaksuda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne jõuab hcg verre, seejärel uriini, seega peaks veretest näitama varem. Aga u 10 päeva pärast ovulatsiooni on kõige varem, parem oleks siis ära oodata, kas päevad hakkavad või mitte ja kui ei hakka, alles siis teha kodune uriinitest nt- valenegatiivse tulemuse saamise oht väheneb tunduvalt. Kõige lihtsam.

Veretest on jälle hea, et sellega saab hinnata, kas rasedus kasvab ja areneb- kui teha 48 t järel teine test ja see on vähemalt kahekordse näiduga, võib arvata, et vähemalt esialgu pesastus ja areneb rasedus kenasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole just mingit väga olulist põhjust, siis pole eriti mõttekas enne potentsiaalselt ärajäävaid päevi uriinitesti teha. Vahel on muidugi vaja, ma ei tea, enne suurt pidu või mingit muud olukorda, kus teaks rasedana võib-olla teisiti käituda kui mitterasedana. Aga vaimsele tervisele mõjub säästlikumalt see, kui ei mõtle end veel enne päevade ärajäämist juba äkki-olen-rasedaks, vaid enne veendud, et päevad hilinevad, ja siis teed testi, mis selleks ajaks juba kindla peale näitab, mitte pole vaja mõistatama hakata, kas see nüüd on triip või pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole just mingit väga olulist põhjust, siis pole eriti mõttekas enne potentsiaalselt ärajäävaid päevi uriinitesti teha. Vahel on muidugi vaja, ma ei tea, enne suurt pidu või mingit muud olukorda, kus teaks rasedana võib-olla teisiti käituda kui mitterasedana. Aga vaimsele tervisele mõjub säästlikumalt see, kui ei mõtle end veel enne päevade ärajäämist juba äkki-olen-rasedaks, vaid enne veendud, et päevad hilinevad, ja siis teed testi, mis selleks ajaks juba kindla peale näitab, mitte pole vaja mõistatama hakata, kas see nüüd on triip või pole.

ma olen eelmisega nõus. kuna keemilisi rasedusi tekib palju, siis mida hiljem teada saad, seda suurem tõenäosus on mille üle rõõmustada. me ei tea, kui palju keemilisi rasedusi me elu jooksul üle elame, kui päevad lihtsalt saabuvad mõned päevad hiljem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hCG veres ja uriinis