Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: hcg veres

Postitas:

Tere,

Mul selline mure, et menstr. on 5 päeva hiljaks jäänud. Tegin eile rasedustesti kus oli teine triip ime õrn roosa. Kindluse mõttes tegin täna Synlabsi vereproovi, sealt tuli vastus aga selgistust ju polnud 🙁 Tulemus: hCG veres 21 mIU/mL. Sain aru et mitte rasedatel on see alla 5 ja rasedatel 30 või rohkem. Mis see minu tulemus siis tähendada võiks ??

Tänud vastamast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et oled rase ikka. Võid korrata vereproovi paar päeva hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 variant – Ov oli hiljem ja rasedus täitsa alguses. Nyyd pead ootama, ega muud yle ei jää. Kui päevad hakkavad, siis oli keemiline rasedus. Keemilise puhul päevad hilinevad ja madal hcg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 18:43; 05.12 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk oled juba selgust saanud praeguseks, aga kui oma tsüklit hästi tunned, ja päevad on 5 p üle läinud, on tôepoolest hcg madal. pärast pesastumist peaks hormoon iga 48 h järel kahekordistuma. statistilisi tabeleid leiad google’ist, kust näed, kui palju tavaliselt on nädala kaupa tase. koike head!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:40; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks, tähtis pole niivôrd number ise, kui et ilusti tôuseb. kui päevad ei hakka, tee uus vereproov, siis saad sotti. roosa vôib see triibuke veel mônda aega olla, sellest väga palju ei saa välja lugeda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:40; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühekordse tulemuse järgi ei saa 6elda, kas hcg tõuseb või on juba langemas (ehk keemiline rasedus). Kuid kahjuks arvan, et päevad hilinemisega siiski saabuvad, 5+ nädalase raseduse kohta on see ikka liiga väike näit, KUI sul muidu on raudkindel 28päevane tsükkel ja mitte pikem või ebaregulaarne. Minu kogemustega on tugevatel rasedustel päevade hakkamise ajaks ikka 100+, et head nahka saaks. Aga kui päevad hakkavadki, siis saab seda mingil moel täitsa heaks märgiks lugeda, hea küll, see rasedus ei ünnestunud, aga rasedaks jääd, st ov on, munajuhad on korras, mees on korras jne, ebaõnnestus ainult kõige viimane etapp rasestumise juures. Küll järgmine kord läheb paremini.
Vastuse annab ainult kordus veretest. Isegi kui rasedus juba katkemas on, siis kodused pissipulgad võivad veel vähemalt nädalajagu olla õrna triibuga edasi, sest hcg lahkub kehast pikkam66da.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teemaalgatajal läheb? Kas tegid kordus veretesti ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain õrna teise triibu täpselt aasta tagasi. Päevad olid samuti hiljaks jäänud 4 päeva. Järgmine päev läksin veretestile – hcg 17.08. Rasedust 5+1. Olin samal ajal bakteriaalses kopsupõletikus ja kohutavalt haige. Arst arvas ka et head nahka siit kahjuks ei tule. Kui läksin ikka veretestile uuesti 2 päeva hiljem, siis oli 48 hcg. Arst ikka arvas, et selle aja kohta liiga vähe, aga ootame ja vaatame ja veel ikka ab ei kirjuta mulle igaks juhuks. Oi see oli jube. Läkastasin oma kopsud kah välja, palavik ja kohutav mure oma pisikese ime pärast.
Kuid ime tuli, et jääda 🙂
Alguses oli ta uh pea 2 ndl maas ja jooksin koguaeg uh vahelt.
Lõpuks kosus nii julgelt, et oli nädala ees juba. Igastahes see väike iseloomuga juurikas, jäi just oma tudukaruga võideldes magama ????
Seega loodan, et teemaalgatajal ka kõik hästi ja südame all väike jõulykink kasvamas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain õrna teise triibu täpselt aasta tagasi. Päevad olid samuti hiljaks jäänud 4 päeva. Järgmine päev läksin veretestile – hcg 17.08. Rasedust 5+1. Olin samal ajal bakteriaalses kopsupõletikus ja kohutavalt haige. Arst arvas ka et head nahka siit kahjuks ei tule. Kui läksin ikka veretestile uuesti 2 päeva hiljem, siis oli 48 hcg. Arst ikka arvas, et selle aja kohta liiga vähe, aga ootame ja vaatame ja veel ikka ab ei kirjuta mulle igaks juhuks. Oi see oli jube. Läkastasin oma kopsud kah välja, palavik ja kohutav mure oma pisikese ime pärast.
Kuid ime tuli, et jääda ????
Alguses oli ta uh pea 2 ndl maas ja jooksin koguaeg uh vahelt.
Lõpuks kosus nii julgelt, et oli nädala ees juba. Igastahes see väike iseloomuga juurikas, jäi just oma tudukaruga võideldes magama ????
Seega loodan, et teemaalgatajal ka kõik hästi ja südame all väike jõulykink kasvamas ????

Su ov hilines ilmselt haiguse pärast, seda kinnitas ka uh (et ov oli hiljem) 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 18:43; 05.12 16:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.